Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 55

LG S09MH.NW0/S09MH.UW0 мнение?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на zhelko
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    300
    #16

    Отговор: LG S09MH.NW0/S09MH.UW0 мнение?

    Българския сайт на LG e тотална излагация, не знам как е възможно да има толкова грешки...

    До VeleV.Klima:
    Цитат Първоначално публикувано от cripti Виж публикацията
    ... ти само отгоре ли четеш, че вече съм взел LG CS-09AF(NH0) / S-09AF(UH0) а не този отгоре за който е зададена темата ...

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    20
    #17

    Отговор: LG S09MH.NW0/S09MH.UW0 мнение?

    Ще видим като стане -10 -15, ще ви кажа какво топли, бил съм с маслен радиатор 2 КВ, не го пусках на макс и ми държеше нормална за мен температура да стоя с по 1 дълга блуза сигурно е било 20 градуса.

  4. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #18

    Отговор: LG S09MH.NW0/S09MH.UW0 мнение?

    ИН ЗИМА ВЕРИТАС...............когато настане студа ,пак ще си говорим освен ако идеалната ви температура е 18 градуса.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    20
    #19

    Отговор: LG S09MH.NW0/S09MH.UW0 мнение?

    Ок не бързам, че ще остарея млад, и нямам поглед върху климатиците, но ако стане така, че сметките за ток са ми нормални и ми държи 22 градуса, поне 1 бира нещо или 1 кока кола ? нормални имам в предвид този климатик да ми вдигне разхода м/у 30 и 70 лв на месец взависимост от студът навън ? handshake DUNDURMA? , и дано си видял пак за 8 ми път, че не съм купил климатик от темата LG S09MH.NW0/S09MH.UW0 мнение? а съм купил

    !!! LG CS-09AF(NH0) / S-09AF(UH0) !!!
    ЕЕР- 4.03KW / СОР- 4.10 KW ЕНРГИЕН КЛАС: ОХЛАЖДАНЕ/ ОТОПЛЕНИЕ- А/AОТДАВАНА МОЩНОСТ: ОХЛАЖДАНЕ- 2.5 (0.89- 3.7)KWОТОПЛЕНИЕ- 3.2 (0.89- 4.1)KWКОНСУМИРАНА МОЩНОСТ : ОХЛАЖДАНЕ- 0.62 KWОТОПЛЕНИ- 0.78 KW
    РАБОТА ПРИ ОТОПЛЕНИЕ ДО -15 C

  6. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,306
    #20

    Отговор: LG S09MH.NW0/S09MH.UW0 мнение?

    За 13 квадрата ще е идеален.Тук просто някои са станали почти перфекционисти и "залагат" на най-доброто.LG е добро за 13 квадрата, дано да нямаш никакви сервизни проблеми с него и тогава всичко ще е ОК.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    20
    #21

    Отговор: LG S09MH.NW0/S09MH.UW0 мнение?

    Само нивелацията на външното тяло ме дразни, като го повдигна леко и става направо безшумен, тампоните ли не сложиха хубаво или самите стоики на тялото са ги хванали негодно, мисля Понеделник да им звъна да си го нивелират. Фирмата която ми го монтира беше Мега електорникс

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    1,208
    #22

    Отговор: LG S09MH.NW0/S09MH.UW0 мнение?

    Абе не разбрахте ли че човека си е взел климатик различен от първоначално визирания, при това модела е изкарал няколко зими и няма забележки ( като изключим някой друг датчик ... Zhelko ) извън това стига сте ръсили злоба по адрес на другата машинка без да я познавате. Според мен климатика е перфектен за цената си - евтин инвертор без претенции и за разлика от много други псевдо японски климатици поне е произведен в корея .... южна .... този пост май се отнася за друга страница ... моля за извинение.

    - - - Обновено - - -

    Цитат Първоначално публикувано от zhelko Виж публикацията
    Българския сайт на LG e тотална излагация, не знам как е възможно да има толкова грешки...

    До VeleV.Klima:


    За сайта си прав ... стараем се да подобрим нещата но за съжаление не става с магическа пръчка ... а си иска и човек който да го обновява постоянно но всяко нещо с времето си....

  10. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,989
    #23

    Отговор: LG S09MH.NW0/S09MH.UW0 мнение?

    Произведен бил в кореа и кво от това? И аз се излъгах та си взех телефон с тази марка спира си звука когато му кефне смениха ми го с друг и той същия проблем + зависване без причина дори. То е ясно че за да е ниска цената са направени много икономии и компромиси.
    Човека си е избрал климатика да си го ползва със здраве няма вече смисъл да коментираме.
    Този пост е редактиран от VeleV.Klima; 28-10-12 в 11:11.

  11. Member Аватара на zhelko
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    300
    #24

    Отговор: LG S09MH.NW0/S09MH.UW0 мнение?

    Вижте как с 2 такива климатика (само че 12-ка, която е със същия хардуер) хората топлят 125 кв.м при температура -20 °C ---> elitemadzone.org - Koja klima ?

    До VeleV.Klima: можеш ли да предложиш подобен на S09AF климатик до 1000 лв. (да не говорим, че до скоро S09AF и S12AF бяха доста по-евтини), който има 1000 вата компресор, 900 гр. фреон и ЕТРВ (отделно вече може да сравняваме по спецификации какво става при отрицателни температури, ама тука май никой не гледа спецификациите, май по-важно е името на климатика да звучи престижно, ако може да е по-скъп и да не работи на 220 V).

  12. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,989
    #25

    Отговор: LG S09MH.NW0/S09MH.UW0 мнение?

    Виж не желая да спорим и да предлагам по ефтини клими аз съм потърпевш от тази марка само че с мобилен телефон андроид, съседа под мен е с лг за 5 години 3 пъти го ремонтира. Не мия я хвали тази марка дето преди имаше друго име.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    74
    #26

    Отговор: LG S09MH.NW0/S09MH.UW0 мнение?

    Ех Велев Велев Не можа да си продадеш умрелото Хитачи и дай сега да плюваме по марката Само ще ти кажа че ползвам от години телефони на Самсунг в момента съм със смартфон Никакви проблеми Даже и нотбука ми е от тази марка и там няма проблем А всеки знае че климатиците са им проблемни И кво да правя генерални заключения като теб че нищо нестава от продуктите на дадена марка Обещавам ти да си поговорим напролет за климите LG и по точно МН серията и тогава ще преброим пилците Днес си гледах статистиката Метнал съм към 80 парчета от тях по Пернишко

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,989
    #27

    Отговор: LG S09MH.NW0/S09MH.UW0 мнение?

    Е ми да мятате нали работите за техното и после мятате клиента на върбата а телефона ми е LG не Самсунг и определено съжалявам.
    Не съм му продал Хитачи защото се е полакомил по третата година гаранция която няма да получи реално защото знам как ги лъжете хората.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    74
    #28

    Отговор: LG S09MH.NW0/S09MH.UW0 мнение?

    Цитат Първоначално публикувано от VeleV.Klima Виж публикацията
    после мятате клиента на върбата
    Абе дали ги мятаме или сваляме е тема на друг разговор И ние си обичаме работата ама не го пишем гордо като подпис и не парадираме с това работим си мирно и кротко И кога няма да получи 3 годишна гаранция Или вече злобата толкова те заслепява че започваш да си измисляш врели некипели Ако толкова те е яд на телефона да взема да ти купя едно ново LG и да мирясаш с оплюването

  17. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    1,208
    #29

    Отговор: LG S09MH.NW0/S09MH.UW0 мнение?

    Благодаря на всички колеги които правят разлика между гсм и климатик ... fishev благодарности за нотката здрав разум, абсолютно си прав за времето на преброяване на пилците ... много се надявам да преброим 100% сървайвър март месец догодина.
    Velev тези изблици на сляпа злоба не ти носят девиденти ... напротив. По твоята логика нещастния лаптоп фуджитсу сименс който си бях купил преди време и се скапа на 6 тия месец трябваше да ме откаже от тази марка ли?? Тъпо замисли се няма бранд без издънки ... Забравете времето на Магнум когато ЛГ нямаше дори и сервиз в БГ, в момента в офиса при сервизно събитие бихм е помогнали за разрешаването на всеки случей с изрядни документи!

  18. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,195
    #30

    Отговор: LG S09MH.NW0/S09MH.UW0 мнение?

    fishev
    Ако купуваш /подаряваш/ аз искам това:
    LG Optimus L7 - Характеристики

    Колеги мисля,че е некоректно да се сравнява LG които правят и добри климатици с марка като Fujitsu които са много по-напред.Не защитавам никого !!!.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. ТВ - мнение
    От Ibr1975 във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 14-12-12, 14:54
  2. SAMSUNG AQV09PWCNCEE/X или LG S09MH.NW0/S09MH.UW0 ?
    От Marla Spicher във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 17
    Последно: 09-11-12, 18:29
  3. Мнение
    От hunter79 във форум Аудиотехника
    Отговори: 11
    Последно: 21-04-07, 17:30
  4. Мнение
    От temuchin във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 13-02-07, 08:00
  5. Мнение
    От Lupus във форум За Форума
    Отговори: 9
    Последно: 04-11-04, 20:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе