Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234
Резултати от 46 до 55 от общо 55

LG S09MH.NW0/S09MH.UW0 мнение?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,306
    #46

    Отговор: LG S09MH.NW0/S09MH.UW0 мнение?

    Мини през Пазарджик, аз ще , но да добавя, че вярвам че ЛГ-тата топлят и не съм казвал друго за тази марка.Просто имат някой проблеми с датчици и по- рядко сериозни проблеми.

    Разхода за отопление е много добър, но зависи в кой регион, си какви съседи имаш...

    Ако трябва да сравнявам ниския клас ЛГ с ниския клас фуджицу би казал че са като "Полонез" и "Москвич"... Полонеза уж е по-добър, но лошото е че нашите пътища(качество на доставяния ток и поддържането на ел.мрежата) са с много дупки и са за здрав москвич ...
    При няколко дупки на полонеза му се чупи нещо по окачването ...

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    20
    #47

    Отговор: LG S09MH.NW0/S09MH.UW0 мнение?

    Еми на изпит съм за МВР ако ме вземат в школата, ще пием но искам от Велев и от другия DUNDURMA. Как топля стаята, и вечер го намалям, че на 22 не мога да спя, и накрая ще ми изгори 40 лв има няма в ПЛЕВЕН, като този декември сякаш си беше по студен от обикновеното.

  4. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #48

    Отговор: LG S09MH.NW0/S09MH.UW0 мнение?

    Аз, честно казано, не мога да си обясня какъв чеп дири този дунапрен отгоре върху топлообменника.

  5. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,989
    #49

    Отговор: LG S09MH.NW0/S09MH.UW0 мнение?

    Този дунапрен се слага отгоре на сгъвката на питата идеята е да предпазва филтрите от скъсване на острите ръбчета. При някой марки е гума а дунапренена лента слагат и на сглобката в горния край явно за да не трака. Относно разхода ти 300w на час за 9ка са много за сравнение 12LKC ми прави 185w средно за декември и съм със калпава алуминиева дограма без изолация в това помещение.
    Този пост е редактиран от VeleV.Klima; 08-01-13 в 09:54.

  6. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #50

    Отговор: LG S09MH.NW0/S09MH.UW0 мнение?

    Аха.Аз като гледам, покрива поне половината топлообменник на снимката, и според мен влошава работата на машината.

  7. Member Аватара на zhelko
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    300
    #51

    Отговор: LG S09MH.NW0/S09MH.UW0 мнение?

    Този "дунапрен" е широк около 3-4 см (не съм го мерил) и трябва да е там, където го е поставил производителя. Вътрешното тяло е конструирано така, че отгоре на сгъвката филтрите са далеч от питата и не могат да се скъсат по никакъв начин.

    VeleV.Klima, разбрахме че няма да почерпиш cripti, мисля че няма нужда да си ги мерите във всеки пост Явно правите много монтажи (или ремонти) и рядко топлите офиса.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #52

    Отговор: LG S09MH.NW0/S09MH.UW0 мнение?

    На мен по-широк ми изглеждаше на снимката.Ако е 3-4 см, не пречи.

  10. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,989
    #53

    Отговор: LG S09MH.NW0/S09MH.UW0 мнение?

    Цитат Първоначално публикувано от zhelko Виж публикацията
    Този "дунапрен" е широк около 3-4 см (не съм го мерил) и трябва да е там, където го е поставил производителя. Вътрешното тяло е конструирано така, че отгоре на сгъвката филтрите са далеч от питата и не могат да се скъсат по никакъв начин.

    VeleV.Klima, разбрахме че няма да почерпиш cripti, мисля че няма нужда да си ги мерите във всеки пост Явно правите много монтажи (или ремонти) и рядко топлите офиса.
    Оносно офиса там разхода ми е 249,2вата без да е спиран климатика дори и в почивните го оставяме на 20гр.
    А за да потвърдя това което казах ето няколко снимки от вътрешни тела едното с гумената лента е от Нипон при General е пласмаса перфорирана за да не губи от площа на топлообменика.
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от VeleV.Klima; 08-01-13 в 10:46.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    20
    #54

    Отговор: LG S09MH.NW0/S09MH.UW0 мнение?

    Ок де няма да пия бира за това си зех 1 кока кола, сам се почепих :D, 40 лв за 1 месец без електрическо одеало. Аз съм "ХЕПИ" да ми гори по 40 лв зимата пък ЛГ ли е, дреме ми.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    20
    #55

    Отговор: LG S09MH.NW0/S09MH.UW0 мнение?

    Нз колко е икономичен и колко не, 223 КW за 31 дена

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234

Подобни теми

  1. ТВ - мнение
    От Ibr1975 във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 14-12-12, 14:54
  2. SAMSUNG AQV09PWCNCEE/X или LG S09MH.NW0/S09MH.UW0 ?
    От Marla Spicher във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 17
    Последно: 09-11-12, 18:29
  3. Мнение
    От hunter79 във форум Аудиотехника
    Отговори: 11
    Последно: 21-04-07, 17:30
  4. Мнение
    От temuchin във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 13-02-07, 08:00
  5. Мнение
    От Lupus във форум За Форума
    Отговори: 9
    Последно: 04-11-04, 20:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе