Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 37 от общо 37

Проблем с Климатик LG Prestige H12AL

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на ivan74
    Тук е от
    Jan 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,801
    #31

    Отговор: Проблем с Климатик LG Prestige H12AL

    Не знаех , че имат монтажна група.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    30
    #32

    Отговор: Проблем с Климатик LG Prestige H12AL

    Дойде момчето от Пан сервиз - огледа за течове - няма, измери налягане на фреона - 4бара.
    Няма фреон - зареди го, работи 5 мин, замери пак налягане 8 бара. Пусна го на 30гр - ДУХА топлооооо, много топло 50+ градуса. Прави баня.
    Според него Емаг са виновниците - идват незаредени климатиците !?! За пръв път чувам такава магария - явно мамалигарите по цигани от българите .
    Дано няма повече проблеми - ако има ще го свалят и нов

  4. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #33

    Отговор: Проблем с Климатик LG Prestige H12AL

    Е-маг не произвеждат и не зареждат климатици-те са само търговци. Това дето ти го е казал е много малко вероятно-да дойде недозареден. Едно от изискванията е след монтаж да измерят тези налягания и тока. Ако го бяха направили и е бил отначало с малко фреон щяха да го хванат. По вероятно е да ти е изфирясал фреона от калпав монтаж и това ще го разбереш много скоро, ако не е правил друго, освен да прелива от дамаджаната. Дано поне да е позатегнал холендрите и да те изкара по-дълго време преди пак да зачезне фреона. В случая май българите дето са ти го монтирали са по-цигани от мамалигарите.

  5. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #34

    Отговор: Проблем с Климатик LG Prestige H12AL

    Цитат Първоначално публикувано от SPSt Виж публикацията
    Е-маг не произвеждат и не зареждат климатици-те са само търговци. Това дето ти го е казал е много малко вероятно-да дойде недозареден... По вероятно е да ти е изфирясал фреона от калпав монтаж и това ще го разбереш много скоро, ако не е правил друго, освен да прелива от дамаджаната. Дано поне да е позатегнал холендрите и да те изкара по-дълго време преди пак да зачезне фреона. В случая май българите дето са ти го монтирали са по-цигани от мамалигарите.
    Много точно казано.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от alfa156 Виж публикацията
    Дойде момчето от Пан сервиз - огледа за течове - няма...
    Дано да е бил с очила, докато е гледал.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    30
    #35

    Отговор: Проблем с Климатик LG Prestige H12AL

    Цитат Първоначално публикувано от Jack Krauser Виж публикацията
    Много точно казано.

    - - - - - - - - - -

    Дано да е бил с очила, докато е гледал.
    Явно не сте ми хванали иронията. Ама и мен ме устройва да изкара зимата и после ще ги викам да ми дават НОВ. Този така или иначе е компрометиран. Пък и специално търсих из форума недоволни от емаг климатиците - нещо не намерих, баш аз да съм единствения късметлия. Не вярвам в билетчетата на шиши
    Иначе мери и студува 1,5 часа и аз покрай него .
    Отложих разправиите с 2-3 месеца

  7. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #36

    Отговор: Проблем с Климатик LG Prestige H12AL

    Как да има недоволни от климатик купен от Е-маг. Те само препродават една стока в кашони. Ако има производствен дефект, виновен е производителя. Ако се прецака по-късно-най-вероятно е калпав монтаж или дефект заради калпави материали, компоненти или сглобка от производителя. Да не си помислите, че защитавам Е-маг-аз от тях още нищо не съм купувал, а климатик никога не бих купил, колкото и да е евтин. В случая обаче те нямат нищо общо.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2018
    Мнения
    66
    #37

    Отговор: Проблем с Климатик LG Prestige H12AL

    Цитат Първоначално публикувано от alfa156 Виж публикацията
    Дойде момчето от Пан сервиз - огледа за течове - няма, измери налягане на фреона - 4бара.
    Няма фреон - зареди го, работи 5 мин, замери пак налягане 8 бара. Пусна го на 30гр - ДУХА топлооооо, много топло 50+ градуса. Прави баня.
    Според него Емаг са виновниците - идват незаредени климатиците !?! За пръв път чувам такава магария - явно мамалигарите по цигани от българите .
    Дано няма повече проблеми - ако има ще го свалят и нов
    Как така незаредени? Този фреон не си го носят в джобовете все пак. По-скоро се е случило нещо и изгубил малко фреонец.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Чест Defrost при LG H12AL
    От Juliano във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 37
    Последно: 26-12-17, 13:42
  2. Проблем с климатик
    От BaRaKMaSa във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 11
    Последно: 11-12-17, 07:05
  3. Проблем с климатик
    От nikitanev във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 30
    Последно: 10-08-12, 20:57
  4. Запушен дренаж на хладилник/фризер Prestige PRT325FFCS
    От milev във форум Ремонт и сервиз - Хладилна техника
    Отговори: 3
    Последно: 09-04-12, 21:48
  5. Проблем с климатик от НТТ-3
    От diksanal във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 61
    Последно: 06-11-10, 23:47

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе