Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 18 от общо 18

Sanyo SAP-DK28U - мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    106
    #16

    Re:Sanyo SAP-DK28U - мнения

    Така,от вчера вече се сдобих с въпросната машина,закупена от човек от форума.Монтажната група свърши чудесна работа и климатика си заработи без проблеми.За сега единственото нещо което мога да споделя е относно шума,или по-точно за нешума който издава външното тяло.Относно работата му все още нищо конкретно тъй като работи около 2 часа на режим охлаждане и си поддържаше зададената температура без никакви проблеми(при отворени врати в целия апартамент).Прави впечатление начина по който се отваря вътрешното тяло когато работи.Предния капак излиза леко напред и се вдига(много красиво и елегантно движение),като по този начин тялото заприличва на някои от роботите от филма Трансформърс.Много е удобен и вградения в дистанционното управление термометър(който поставен до друг обикновен отчита еднакво с него).Днес след обед ще си поиграя още малко с него и ще дам още отзиви,тъй като още не съм наясно с всички функций а и превода на книжката е много повърхностен.

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #17

    Re:Sanyo SAP-DK28U - мнения

    Добре дошъл в клуба! Честито!

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    106
    #18

    Re:Sanyo SAP-DK28U - мнения

    Мерси,ще видим и зимата как ще се представи.Ще помоля ако някои има по подробно обяснение на функцийте да ги сподели.Например кога се включва УВ лампата,йонизатора и функцията за сушене на пране.И от къде е по-добре да отчита температурата климатика-от дистанционноти или от датчика в тялото(за сега съм го оставил от дистанционното което е на другия краи на стаята по диагонал),и кога отчита от дистанционното-когато има символ на дисплея или когато няма(някъде бях прочел,че когато няма символ гледа темепратурата от дистанцията но не съм сигурен).Специални благодарности на Митко за помоща при избора и коректното отношение.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. SANYO SAP-285SV
    От gost_666 във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 0
    Последно: 02-11-10, 21:33
  2. Sanyo SAP 259V
    От pagocTuH-Sanyo във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 6
    Последно: 12-08-10, 01:03
  3. SANYO SAP-DS45T2(N)
    От vacano във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 17
    Последно: 21-04-10, 18:30
  4. Sanyo SAP-KCRV123EHFP - мнения
    От flint във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 4
    Последно: 14-03-08, 15:35
  5. Климатици Sanyo - мнения
    От cacho във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 13
    Последно: 26-06-07, 13:38

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе