Резултати от 1 до 14 от общо 14

Sanyo 2010 - дизайн Fujitsu ?!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #1

    Sanyo 2010 - дизайн Fujitsu ?!

    Една темичка от типа "открийте 10-те разлики". Това са новите модели на Sanyo за 2010 година за японския пазар. Под всеки поставям снимка на модел Fujitsu, също за японския пазар. Изводите на вас, аз имам само много въпроси без отговор.
    EX-серия Sanyo:

    Fujitsu Nocria Z:


    Е-серия Sanyo:

    Fujitsu Nocria S:


    W-серия Sanyo:

    J-серия Fujitsu:


    S-серия Sanyo:

    R-серия Fujitsu:



  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    515
    #2

    Re:Sanyo 2010 - дизайн Fujitsu ?!

    Сякаш не Панасоник, а Фуджицу са ги купили.
    Явно Панасоник са решили, че им излиза по-евтино да купуват климатици от FG, вместо да ги произвеждат сами.
    Глобална икономика, щом BMW и Mercedes се кооперират.....

  4. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #3

    Re:Sanyo 2010 - дизайн Fujitsu ?!

    Отначало не можех да повярвам. Мислех, че някой е хакнал сайта на Sanyo!
    Все пак ето как изглежда едно миналогодишно Sanyo:


    По-миналогодишно:


    Да не говорим за цветната серия:


    И т.н. и т.н.

    А сега Търсих да не би Панасоник да са продали подразделението на Саньо за климатици на Фуджицу, но не намирам нищо подобно.

  5. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #4

    Re:Sanyo 2010 - дизайн Fujitsu ?!

    И аз онемях, като видях новия каталог... Дистанционните там са добре познати на всеки собственик на LGC. Конспирацийка има някаква, особенно като се вземе предвид факта, че Sanyo не беше просто купена от Panasonic, а разделена между Panasonic и Fujitsu.

    http://www.batterystyle.com/news/200...ed-by-fujitsu/

    Предполагам, че скоро ще излезе истината наяве.

  6. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #5

    Re:Sanyo 2010 - дизайн Fujitsu ?!

    Цитат Първоначално публикувано от Kasap
    И аз онемях, като видях новия каталог... Дистанционните там са добре познати на всеки собственик на LGC. Конспирацийка има някаква, особенно като се вземе предвид факта, че Sanyo не беше просто купена от Panasonic, а разделена между Panasonic и Fujitsu.

    http://www.batterystyle.com/news/200...ed-by-fujitsu/

    Предполагам, че скоро ще излезе истината наяве.
    Тъкмо се наканих да си купя саньо за третата стая и..... отново фуджитсу...

  7. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #6

    Re:Sanyo 2010 - дизайн Fujitsu ?!

    Абсолютно всичко им е еднакво, от вътрешните до външните тела + дистанционните. Параметрите са 1:1. Няма грам разлика между моделите на Sanyo и моделите на Fujitsu. Само надписа...

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    662
    #7

    Re:Sanyo 2010 - дизайн Fujitsu ?!

    Ееееееее............това идва в повече!Станаха четири.И защо са им толкова имена?!?И досега не бях фен на "тройката" но сега вече направо не знам какво да мисля.

  10. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #8

    Re:Sanyo 2010 - дизайн Fujitsu ?!

    За мен ще бъде интересен каталога за 2011. От така набъбналата гама, кои ли серии ще останат...

  11. Senior Member Аватара на diksanal
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    2,107
    #9

    Re:Sanyo 2010 - дизайн Fujitsu ?!

    А какви славни традиции имаше Sanyo като технология, качество и дизайн,но явно навсякъде си властва ''паръта прави борбъта''.

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    156
    #10

    Re:Sanyo 2010 - дизайн Fujitsu ?!

    http://products.jp.sanyo.com/product...A_W/index.html
    Жалко, наистина!!! След като са публикувани в официалният сайт на SANYO, явно това ще бъде новата визия за 2010. Като оставим параметрите на страна, дизайнът на всички тези FUJITSU, по мое скромно мнение, e повече от недодялан. От FUJITSU GENERAL FUJI са решили доста примитивно проблема с невъзможността на техните модели да издържат на сравнение с непристойно добрия дизайн на всички модели на SANYO от 2009 и назад...Жалко, много жалко!
    p.s. Може би новите собственици са прекалено горделиви, защото според мен по- удачно би било да се възползват от уникалния дизайн на SANYO, вместо да налагат тези естетически дървета!

  13. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #11

    Re:Sanyo 2010 - дизайн Fujitsu ?!

    Цитат Първоначално публикувано от bekata
    http://products.jp.sanyo.com/product...A_W/index.html
    Жалко, наистина!!! След като са публикувани в официалният сайт на SANYO, явно това ще бъде новата визия за 2010. Като оставим параметрите на страна, дизайнът на всички тези FUJITSU, по мое скромно мнение, e повече от недодялан. От FUJITSU GENERAL FUJI са решили доста примитивно проблема с невъзможността на техните модели да издържат на сравнение с непристойно добрия дизайн на всички модели на SANYO от 2009 и назад...Жалко, много жалко!
    p.s. Може би новите собственици са прекалено горделиви, защото според мен по- удачно би било да се възползват от уникалния дизайн на SANYO, вместо да налагат тези естетически дървета!
    Ако това излезне истина и разликата с fujitsu general е само в търговската марка+ термо сензора в дистанционното на саньото, за другата ми стая ще взема саньо.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #12

    Re:Sanyo 2010 - дизайн Fujitsu ?!

    сега виждам тази тема .. жалко за Саньо наистина, дизайна им беше много по добър от на Фуджитсу

  16. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #13

    Re:Sanyo 2010 - дизайн Fujitsu ?!

    Слуховете за дизайна излезнаха истина.Първоначално мислех, че е объркана снимката, но впоследствие "срещнах" още едно саньо ЕХ със същия дизаин.Вижте сами http://en.item.rakuten.com/hokuto-inc/10004582/

  17. Senior Member Аватара на valen1
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    2,715
    #14

    Re:Sanyo 2010 - дизайн Fujitsu ?!

    Sanyo произвеждаха някога май качествени климатици. Сега след като на моделите Fujitsu са започнали да лепят лепенки Sanyo нещата при тази марка изглежда вече са тръгнали по надолнището от към качество и параметри.

    Ще вървят надолу докато стигнат качеството на Fujitsu, а може вече и да са го стигнали. По притеснителното ще е когато започнат да приличат на Panasonic тогава нещата ще са съвсем вече в батака.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Sanyo DS45T2 или Fujitsu AWYZ14lb Nocria
    От vacata във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 26
    Последно: 04-01-11, 10:02
  2. Sanyo или Fujitsu - инверторни
    От roker30 във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 12
    Последно: 07-10-10, 21:00
  3. Fujitsu AS-E28T, Sanyo SAP-DK28T или Toshiba RAS-2817D за 45 m³
    От miroslav66 във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 1
    Последно: 24-05-08, 10:22
  4. MixMan's Web - нов дизайн
    От MixMan във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 8
    Последно: 13-12-04, 22:34
  5. Нов дизайн
    От kod във форум За Форума
    Отговори: 61
    Последно: 22-04-04, 07:43

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе