Резултати от 1 до 9 от общо 9

MixMan's Web - нов дизайн

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    216
    #1

    MixMan's Web - нов дизайн

    Братя българи, тествайте! От днес стартира бета тест кампанията на MixMan's Web.



    Приемам всякакви критики и съвети относно новото облекло на сайта, но тъй като не разбирам чак толкова - въздържайте се от предложения за колосални промени в дизайна. По-скоро дайте мнението си за общия вид на страницата, съобщете за dead links и т.н.



    Link - в сигнатурата ми.




  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #2

    MixMan's Web - нов дизайн

    Евала.. много добре.

    С една идея намали само шрифта на ликовете на лявото меню.

  4. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #3

    MixMan's Web - нов дизайн



    Хубав е сайта, браво. Колкото по-просто, толкова по-ефектно.

  5. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #4

    MixMan's Web - нов дизайн

    1. Обнови новостите за WinAmp 5.07, защото линка води към към текстовия файл за новостите на WinAmp 5.03.



    2. Направи линковете да се отворят в отделни прозорци, защото често като се отварят в същия и след като съдържанието се прочете, потребителят "по навик" затваря прозореца, а с това и сайта ти. Веднъж затворен, може да реши да се върне по-късно... и в последствие забравя да го направи...



    Това е от мен. Иначе сайтчето е компактно и готино. []




  6. Member Аватара на devil
    Тук е от
    Jun 2002
    Живее в
    София
    Мнения
    408
    #5

    MixMan's Web - нов дизайн

    Тъй, тъй - аз пък съм кандидат малко да пооплюя - за целта виж скриишотът (туй, гледано през Лисицата):




  7. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    216
    #6

    MixMan's Web - нов дизайн

    DeathKnight -> намалих шрифта на линковете, и според мен така е по-добре, thanks []



    IvO_tm -> 1. Обнових новостите за Winamp-а.

    2. В нов прозорец се отварят само линковете, които са "външни" за сайта ми - т.е. които не са част от него. Смятам, че така е по-добре, браузваш си отляво в менюто колкото си искаш и всичко си е в един прозорец. По-удобно е някак си.



    devil -> С какъв браузър гледаш сайта ? Забравих да спомена, че съм го правил IE exclusive! Просто не е тестван въобще на алтернативите, засега това е положението [:O]



    Thanks на всички за коментарите [8D]






  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #7

    MixMan's Web - нов дизайн

    MixMan, имах предвид точно за вътрешни линкове - например снимки (като снимката на новият дизайн), които се отварят в същият прозорец, но липсва менюто отляво. Е, карай, не е болка за умиране. []



    Виждам, че гласуваш с две ръце на "LAME"-то, но искам да те попитам... тъй като аз едно време бях фен на "BLADEENCoder", какво се случи с него? Май го позарязаха... последната версия, която имам, е отпреди години и е под номерче 0.94.2 ... [V]




  10. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    216
    #8

    MixMan's Web - нов дизайн

    Според Tord Jansson (the BladeEnc project maintainer), разработката на BladeEnc официално е спряна на 11-08-2002. Последната версия наистина е 0.94.2 и за повече подробности разгледай официалния сайт:



    http://bladeenc.mp3.no/



    Там цъкни на News, за да разбереш 5-те причини, поради които автора е спрял development-а.



    P.S. Пооправих линковете, за които говориш, thanks []




  11. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #9

    MixMan's Web - нов дизайн

    <font color="blue">-= OFF-TOPIC =-



    Мерси, MixMan. Информационният ми глад е задоволен. Значи се минава на Ogg Vorbis - не че имам нещо против него, но дали има някакъв конвертор на .OGG to .MP3 [безплатен, разбира се]. Моля те, ако ти или някой друг има информация за такъв, да ми прати един PM, за да не разводнявам повече темата...



    Със здраве! []



    -= OFF-TOPIC =-</font id="blue">




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. SetCombG.com с променен дизайн
    От kod във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 15
    Последно: 22-10-10, 20:09
  2. 2 уеб-дизайн въпроса...
    От Aquadark във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 7
    Последно: 14-05-04, 14:32
  3. Нов дизайн
    От kod във форум За Форума
    Отговори: 61
    Последно: 22-04-04, 07:43
  4. HELP - WEB дизайн search ?
    От rado_boy във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 8
    Последно: 16-01-04, 21:18
  5. Новият дизайн
    От kod във форум За Форума
    Отговори: 45
    Последно: 10-10-03, 19:18

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе