Здравейте, досега не бяхме виждали да мига тази лампа, т.е. от скоро го прави.
Не мога да преценя дали има проблем, тъй като в помещението е 21градуса, а климатикът е настроен на 19. По принцип си свети постоянно, независимо дали е достигнал
зададената температура.
Машината се намира при майката на приятелката ми и не мога да я наблюдавам за по-дълъг период, за да видя дали реално има проблем.

Когато започне да мига, мига на равни интервали от по 1 секунда, докато не се изключи и включи климатика от дистанционното.

Днес бях там и по едно време започна да мига /климатика не духаше в този момент, защото в помещението беше по-топло от зададената температура/.
Реших, докато мига, да го пусна на 25 градуса, за да видя дали ще включи външното тяло. Почаках да минат 3-4 минути, но не го включи.
Изключих го от дистанционното, после и от бушона, уж някакъв рестарт да му направя, и после, като го включих, всичко си беше наред. Поседях 20тина минути и климатика
се работеше съвсем нормално, без мигаща operation лампа и духайки съвсем леко доловимо, тъй като вътре е топло.

Сега не знам дали пак ще се появи това мигане, но ми е интересно за какво сигнализира.