Резултати от 1 до 7 от общо 7

TOSHIBA RAS-221UR- SUPER DAISEIKAI ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    91
    #1

    TOSHIBA RAS-221UR- SUPER DAISEIKAI ?

    здравейте,
    дали климите от тази серия са DAISEIKAI?
    понеже са на доста приемлива цена RAS-221UR - около 1400 -1500лв., но понеже са за японсия пазар и се спекулира с инфото за тях, ако са от DAISEIKAI серията дали са с двойнороторен компресор или такъв има само в по-високия клас???

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,257
    #2

    Отговор: TOSHIBA RAS-221UR- SUPER DAISEIKAI ?

    според мен липсва една буква за да са. трябва да е "х"DR къде х е буква по която можеш да се ориентираш за годината !някои букви се повтарят! но на доста години.
    липсва едно "д" което ще да излезе доста важно и кое го няма в модела.

  4. Senior Member Аватара на diksanal
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    2,107
    #3

    Отговор: TOSHIBA RAS-221UR- SUPER DAISEIKAI ?

    Цитат Първоначално публикувано от Ogosh Виж публикацията
    здравейте,
    дали климите от тази серия са DAISEIKAI?
    понеже са на доста приемлива цена RAS-221UR - около 1400 -1500лв., но понеже са за японсия пазар и се спекулира с инфото за тях, ако са от DAISEIKAI серията дали са с двойнороторен компресор или такъв има само в по-високия клас???
    Не, не са от дайсейкай серията-модела има само прахово самопочистване,хубав дизайн и ще върши работа за малки помещения.Компресора не знам какъв е,но отстъпва осезаемо модела хардуерно и софтуерно от UDR модела.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    91
    #4

    Отговор: TOSHIBA RAS-221UR- SUPER DAISEIKAI ?

    и аз така си мислех ама да попитам, трябва ми за помещение 15м2, изолирано мисля че ще се справя, ясно ми е че е 7-мица а не 10-ка както го пишат по наште сайтове, нещо не съм фен на европейските модели

  6. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,257
    #5

    Отговор: TOSHIBA RAS-221UR- SUPER DAISEIKAI ?

    виж в името - японците са с като нашите мерни единици 22 е 2.2 киловата е на охлаждане. 25 е 2.5 киловата и така на татък по-лесно е.
    7-ци и 10 са в бту и са в англия и америка, и трябва да се смята за да го получиш в киловати.
    ако знаеш с каква духалка или конвектор се топлиш можеш да действаш директно без да смяташ бту-тата.

    специално този ако не си много добре изолиран няма да ти свърши работа за тази стая.ти знаеш с какво си се топлел досега.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Живее в
    София
    Мнения
    12
    #6

    Отговор: TOSHIBA RAS-221UR- SUPER DAISEIKAI ?

    Не съм специалист, но мисля, че 281 UDR ще ти свърши страхотна работа, а и е красавец (особено с цвят "шампанско"). Поне аз към него се бях насочил. Само за цената не съм сигурен, понеже се разпространяват полу-легално...

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #7

    Отговор: TOSHIBA RAS-221UR- SUPER DAISEIKAI ?

    Абе, новичка е машинката, но е най-хилавата от серията.Външното е 27 кила.На топло е 2,2, развърта до 4,1.КОП-а е добър - 5,64, ама зависи от помещението, с повече от 25 кубика надали ще се справи.При +2 градуса му остават 3 кв.
    Този пост е редактиран от edi1; 22-10-12 в 15:11.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Въпрос относно Toshiba RAS-10SKVP2-E - Super Daiseikai 6
    От niksan552 във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 185
    Последно: 03-02-21, 22:23
  2. Toshiba RAS-10SKVP2-E - Super Daiseikai 6
    От Mendeleev във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 501
    Последно: 29-12-16, 17:47
  3. Отговори: 50
    Последно: 02-11-14, 22:31
  4. TOSHIBA 13 PKVP-E Super Daiseikai 5 или TOSHIBA 13 SKVP2-E Super Daiseikai6
    От MisterT във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 63
    Последно: 28-01-14, 12:35
  5. Toshiba Super daiseikai Ras 13 pkvp V или Toshiba Super daiseikai RAS-B13N3KVP 6.5
    От jovan във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 1
    Последно: 23-04-13, 18:36

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе