Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 36 от общо 36

Замунда работи

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #31

    Re: Замунда работи

    Помагачи - да, но не и по смисъла на НК.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #32

    Re: Замунда работи

    Собствениците приканиха всички потребители да качат отново изчезналите филми и подробно обясняват как точно да стане това.
    Чл. 20. (1) Съучастници в извършването на умишлено престъпление са извършителите, подбудителите и помагачите.
    Дано всички са на твоето мнение Митак.


    Разбира се, тъпото е, че журналистите отново разпалват конфликти, търсещи "жълтини". Мисля така, защото едва ли някой от собствениците официално ще "поканят" някого да качи обекти на авторското право и едва ли ще обяснят точно как става това, като изрично конкретизират обектите. А иначе описанието за работа с торенти не е нещо, което може да притесни когото и да било. Не ползвам торенти, но предполагам, че си има официално how-to.

  4. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #33

    Re: Замунда работи

    Да, така е .... не искам да разполвам стария спор ......... Просто исках да кажа, че да помагаш не е престъпление..... другото е въпрос на доказателства пред съда

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    957
    #34

    Re: Замунда работи

    Цитат Първоначално публикувано от IvO™
    Аз наскочих на "The Hitcher" ("Стопаджията") - доста по-късно тази вечер ще видя дали ще пребори класиката от 1986 г....

    Охоооо, че и се хвалите как сте им наскочили на филмите!!!
    ПИРАТИ !!! Стари канибали такива!!!

  6. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #35

    Re: Замунда работи

    Журналята изобщо не са в час с технологията,то не им е и работа де ама като говорят нещо да го проверят.Те обикновено предават суха информация която са им подхвърлили от МВР.Понякога даже стават смешни в очите на интернет потребителя с глупостите които говорят.Пресен пример покрай акциите на оня с дървеното име(Явор) журналистите твърдяха че собствениците на тракера ги съхраняват тия филми и музика на собствени сървъри което си е глупост.На обяснението за технологията за торент системата би им се хванала баба ми която не ползва нет(все още).

  7. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #36

    Re: Замунда работи

    Цитат Първоначално публикувано от stekyman
    Охоооо, че и се хвалите как сте им наскочили на филмите!!!
    ПИРАТИ !!! Стари канибали такива!!!
    Глупости торентите се използват за размяна на инфомация. Какви филми?! Каква музика?! С тия мои 2 ( две ) нелегални мп3-ки на 500гб-вия си диск. Да ме питаш за какво съм го взел такъв голям. Ами...от лакомия Ба мааму - 10 страници, 100 последно написани поста само торент простотии, не ви ли писна тази песен?

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Не мога да вляза в Замунда
    От dallaz във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 22
    Последно: 01-03-14, 01:06
  2. Замунда се разцепи.
    От Tougi във форум Коментирай новина
    Отговори: 49
    Последно: 13-10-13, 19:02
  3. Замунда!?!
    От lord_ice във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 2
    Последно: 21-06-11, 10:23
  4. Отговори: 6
    Последно: 07-05-09, 16:37
  5. Отговори: 3
    Последно: 07-05-04, 20:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе