Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 76

Делю хайдутин, Сирма войвода и Индже дразнят Кърджали?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    554
    #61

    Re: Делю хайдутин, Сирма войвода и Индже драз&

    Цитат Първоначално публикувано от roumen68
    Оff:
    @kafka, 
    Моите уважения, но имам следната молба:
    - Ако трябва - пиши бавно за да не допускаш т. нар. от теб "технически" правописни грешки, защото дразнят. Всеки си греши, и аз си виждам собствените грешки във вече пуснати постове. Но когато са 5-6 в поста на някого и в следващият пост пак толкова, и пак, и пак - човек си казва - "какво пък е седнал този неграмотник акъл да ми дава?" Неграмотно пишещ във форум и в същото време опитващ се да ти дава акъл е като това на улицата да те задърпа някой окаян, одрипан и с липсващи 7-8 зъба просяк за да ти разяснява примерно политиката на Израел в ивицата Газа. Ще си кажеш - "абе той първо себе си да оправи, пък тогава да ми бистри политиката" И тук е така.
    Нищо лично, не се обиждай.
    Има една приказка присмял се хърбел на щърбел
    Я ми кажи кой е тоя герой, дето не прави правописни грешки ???
    Да се яви веднага.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #62

    Re: Делю хайдутин, Сирма войвода и Индже дразнят Кърджали?

    Може би искаш да ти се яви Христо Ботев? ;-)

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    2,058
    #63

    Re: Делю хайдутин, Сирма войвода и Индже дразнят Кърджали?

    Цитат Първоначално публикувано от Ghost
    Може би искаш да ти се яви Христо Ботев? ;-)
    Не става - подписвал се е Ботйов

  5. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #64

    Re: Делю хайдутин, Сирма войвода и Индже дразнят Кърджали?

    Не отговори на въпросите ми kafka.
    Кои градове къде ще се отцепват?

    Цитат Първоначално публикувано от kafka
    Има емисари в много райони вече от Саудитска Арабия. Та, развиват някакви школи по коран , които странно защо ми приличат на килийните училища от въраждането. Дори имаше една документалка по БНТ но никой не се и напъна след това да прави каквото и да е!
    Какво трябва да се направи според теб? Да забраним исляма? Да направим мюсулманите на сапун? Да ходим в Родопите и колим неверниците?

    Цитат Първоначално публикувано от kafka
    Запонат съм, Делю,Стоян, Затил ... Илйо воивода са ми дядовци, нищо че последния е национален герой на Македония!
    Доста дядовци имаш. Дано баба ти не е само една.

    Цитат Първоначално публикувано от kafka
    А от такива псевдо християни и позйори, като теб ми писнало?
    Вероятно ти си човек на действията, не позЬор като мене. Водач на кръстоносен поход срещу исляма. Сега, след Ангеларий, трима четирима войводи, Петър I и варварина Конан очаквам да ни представиш близкото си родство с Hugues de Payens.

    Останалото няма да го коментирам, Ghost и Fear Me ти го написаха.
    А, забравих.
    Не на последно място, не съм от Варна, заблудил си се нещо.
    Въпреки това, те уверявам, че варненските съфорумци заслужават друго отношение. Обикновено са първи и за помощ и за купон.

    «EDIT»
    Боже господи, понеже от започването до завършването ми на поста минаха няколко часа, имах гости, чак сега прочетох какво си писал през това време kafka.
    Да ме извинят модераторите, но ти наистина ми се струва, че имаш нужда от психиатър.
    В главата ти е невероятна каша, несвързани впечатления, прочетени тук таме неща, както и неща, които съществуват само във въображението ти и които ти подсъзнателно си превърнал в труизъм.
    Повярвай ми, наистина те съжалявам и не искам да те обиждам, но ... върви на лекар, моля те!

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    741
    #65

    Re: Делю хайдутин, Сирма войвода и Индже дразнят Кърджали?

    kafka, от жегите ли е или си се напушил с ония, "билковите" цигарки, а?!

    Не ми е в стила да се заяждам, но ми писна от еснафско-дебилските ти и неграмотно-несвързани словобълвочи. И не само на мен!

    Но другите (очевидно) са по-търпеливи и/или културни от мен. Но не разчитай, че ще играеш ирландски танци с подковани ботуши по главите ни безкрайно...

    Злоупотребяваш с търпимостта в тоя форум, вярвай ми!!!

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    554
    #66

    Re: Делю хайдутин, Сирма войвода и Индже дразнят Кърджали?

    Пичове! Що не си се занимавате с компита. Тръгнали сте да се занимавате с неща които нито разбирате, нито заслужвате някои да ви обяснява. Малоне,от кадето и ще да си. Не съм нарекъл никои малоумен или психично болен! А това че си модератор и обиждаш без причина, говори за умственото ти отделение . А ти с какво ме плашиш??pimpirlit с бан ли?? Теб кой те натиска та звъниш? Какво нещастие се е ширнало тука! Какви са тези тъпизми дето някои дрънкат? За к`ви почнахте да се мислите ? Незнам на колко сте години но все едно с 15/16 годишни се разправям. Странно ми е как може такова невежество да цари? Смешно е. Не ви ли е срам да питате за неща които са ясни. Махни другото а като полуидиот отговарям на тъпотии дето са равни на чиста душевна мастурбация, но явно това е максималния умствен напън който може да се положи от някои!

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #67

    Re: Делю хайдутин, Сирма войвода и Индже дразнят Кърджали?

    @kafka - чета те и кефиш man.....поне казваш нещо различно, по странен начин , да, с доста правописни грешки, да, но какво пък....понякога се питам дали ако деинсталирам спел-чека на Блякчо Адерчо например, ще може да сглоби едно свясно извечение?! Но иначе пръв в сарказма и иронията Споко....ей сега например чакам един новоизлюпен модератор да се произнесе Вземи пример от него...допреди месец два се жалваше, но бързо напипа верния тон и наскоро му сложиха нашивки Хайде смекчи тона....покай се Робе )) Покай се!

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    741
    #68

    Re: Делю хайдутин, Сирма войвода и Индже дразнят Кърджали?

    Цитат Първоначално публикувано от kafka
    ...Махни другото, а като полуидиот отговарям...
    Единственото нещо, за което се подценяваш...

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    554
    #69

    Re: Делю хайдутин, Сирма войвода и Индже дразнят Кърджали?

    Цитат Първоначално публикувано от pimpirlit
    Единственото нещо, за което се подценяваш...
    Колко си ми сухичък, мушмурок

  12. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #70

    Re: Делю хайдутин, Сирма войвода и Индже дразнят Кърджали?

    уфффф, ще ви помоля да се върнета по темата, или ще бъда принуден да я заключа, докато се поуспокоят страстите и може да се пише спокойно по нея, а именно: "Делю хайдутин, Сирма войвода и Индже дразнят Кърджали?", а не кой от какво бил болен и т.н.

    съгласни?

  13. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #71

    Re: Делю хайдутин, Сирма войвода и Индже дразнят Кърджали?

    Е какво да пишем по темата, когато се включи някой пророк с черни ислямски предсказания и прабългарско-атакистки лозунги.
    Говорехме за разумно решение на общинския съвет в Кърджали и изведнъж, всичко по-долу в един пост:
    » Тоя ислям е такава бомба със закъснител...
    » Скоро време/до 15 години/ ако продължават братята мюсулмани с прираста, ЩЕ СЕ СТОПИМ !!!
    » българо-македонското плюване
    » правопис
    » ятова граница
    » тъпите комуняги махнаха еровете
    » чисто биологични разлики в слухово говорния апарат
    » след дъж хурка
    » Ангеларий
    та да стигнем до дядовци хайдути, волжски българи и савската царица.

    Е, нерде Ямбол, нерде Стамбул, кой е трола в случая FearMe? Как очакваш да реагираме?

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #72

    Re: Делю хайдутин, Сирма войвода и Индже дразнят Кърджали?

    Да се отговаря на Кафка е безсмислено занятие.Предполагам всички имат далеч по-добри идеи за прекарване на времето.

  16. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    554
    #73

    Re: Делю хайдутин, Сирма войвода и Индже драз&

    Какво ще направи общинския съвет в Кърджали ?- курбан !
    А изброените от ТЕБ/малоне/ неща, никак не са маловажни.
    Световна практика е чрез промени в азбуката/за да не страдат от масова неграмотност/и така наречения Соломонов модел ! - но ако и него тръгна да обяснявам ще брадясам ??? като гледам какво разбиране цари по въпроса !
    Това че не се сещаш за какво говоря хич не ми дреме вече !

  17. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #74

    Re: Делю хайдутин, Сирма войвода и Индже дразнят Кърджали?

    Не схванах това изречение:
    Световна практика е чрез промени в азбуката/за да не страдат от масова неграмотност/и така наречения Соломонов модел !
    Осмисли какво искаш да кажеш, подреди изречението и го напиши пак, така нищо не се разбира.

    Та да се опитаме да се върнем на темата kafka.
    Какво е мнението ти за конфликта в Кърджали? Какво решение ти би предложил за да са доволни и двата етноса там. Не можем да си заровим главата в пясъка и да отречем, че там има достатъчно турци и българи мюсулмани и ако даваме за пример Соломон, би трябвало да се вземе соломоновско решение [Решение на компромиса, по дефиниция.]
    Решението "I'm going to kill them all" не се приема, абстрахирай се от него, дори и да ти харесва и предложи друго.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #75

    Re: Делю хайдутин, Сирма войвода и Индже дразнят Кърджали?

    Хора, не се ли усещате че темата излиза много далеч извън рамките на добрия тон? И при това има модератори на раздела, които пишат тука.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 06-10-13, 22:03
  2. Отговори: 0
    Последно: 10-09-08, 16:25
  3. Отговори: 33
    Последно: 15-12-06, 12:58

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе