Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 76

Делю хайдутин, Сирма войвода и Индже дразнят Кърджали?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    2,058
    #46

    Re: Делю хайдутин, Сирма войвода и Индже дразнят Кърджали?

    Цитат Първоначално публикувано от Malone
    Кое ви смущава?
    Част от бизнеса. Привличат клиенти. Указателните табели по/покрай границата също имат вариант на съседния език, няма нищо лошо, никой турист не е длъжен да знае български.
    Дразни това, че надписите са само на турски без пояснение на български. И става така, все едно без да искаш си се озовал в чужбина, зяпаш табелите с големи разкривени червени букви, които нищо не ти говорят.
    А за турското гостоприемство и любезност към гости и клиенти съм съгласен с теб.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    554
    #47

    Re: Делю хайдутин, Сирма войвода и Индже дразнят Кърджали?

    Азиятската любезност е позната в цял свят и с лицемерието си!
    А в скоро време някои селища в родопите ще искат да се отцепват. Много здрава ислямска агитация има напоследък и като запознат гарантирам, че това е само началото. Всъщност никой нищо не прави за да се избегне ислямиацията в някои райони! Дори никой не се сеща и а Волжска българия !! -ето един линк, ако някой има на сърце да работи за НАС българите добре дошъл.
    Пан-Български форум, Дунавски и Волжски българи:
    http://panbulgar.16.forumer.com/index.php

  4. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #48

    Re: Делю хайдутин, Сирма войвода и Индже дразнят Кърджали?

    Азиатска се пише, не азиятска [IMHO].
    Аз предпочитам да ме посрещат лицемерно любезно, отколкото да ме псуват откровено.

    Kafka, понеже твърдиш, че си запознат, моля те запознай ни и нас с новата ислямизация в Родопите. И за селищата в Родопите, които ще се "отцепват".
    Къде ще се отцепват, ако може да уточниш, ще станат част от коя държава. Или ще бъдат градове държави?
    Но ако може с факти моля.

    Интересно ... явно само 18 волжски българи сте събрали там. Начело с tankistabg, представил се, като шофьор на камион от бреговете на Дунав.
    Аз съм си български българин, християнин, нямам работа при волжските българи, тангристи. Не ми харесват прическите.
    Затова предпочитам [разбирай, "имам сърце"] да работя за НАС, българските българи. За Волжските, Тяншанските и каквито и да е други българи единствено бих чел.

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    554
    #49

    Re: Делю хайдутин, Сирма войвода и Индже дразнят Кърджали?

    Има емисари в много райони вече от Саудитска Арабия. Та, развиват някакви школи по коран , които странно защо ми приличат на килийните училища от въраждането. Дори имаше една документалка по БНТ но никой не се и напъна след това да прави каквото и да е!
    Запонат съм, Делю,Стоян, Затил ... Илйо воивода са ми дядовци, нищо че последния е национален герой на Македония! Дядо ми е хванал на 17г. Петко войвода и го е направил хайдутин.Аз съм от Рупчос или сега има три села в този район Павелско, Хвойна и Малево. Ние сме последната граница за исляма затова се интересувам и то много. А там е и крепоста Зареница в която сe заселват третия и четвъртия син на Петър I. Още повече, ние не сме падали под турско защото са пазели рода на Константин Велики/Ирина Лакапина внучка на последния потомък на Констнтин/ който е първия християнски император. А от такива псевдо християни и позйори, като теб ми писнало?? да те препитам ако искаш ... А варненци ви недолюбвам, защото май вие слагахте вар в очите на Петко Войвода та го докарахте до самоубийство. По време на тъпия сериял който бяха пуснали комунистите Рупчос си беше прет бунт... бил го убил войник Войводата....
    Всичко се връща рано или късно. Ето ти линк да четеш:
    http://www.bg-history.info/smf/index...ic,1810.0.html
    Ако искаш може да поправиш правописните грешки!!!

  6. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #50

    Re: Делю хайдутин, Сирма войвода и Индже дразнят Кърджали?

    @kafka,
    Хайде поохлади малко страстите и се придържай към възпитания тон на разговора! Че в тая жега пътя към "фризера" никак не е дълъг...

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    554
    #51

    Re: Делю хайдутин, Сирма войвода и Индже дразнят Кърджали?

    Ти що подскачаш ???
    Аз съм си спокоен! angel
    И каде видя страсти бре ?

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #52

    Re: Делю хайдутин, Сирма войвода и Индже дразнят Кърджали?

    Цитат Първоначално публикувано от kafka
    Ти що подскачаш ???
    // Извън темата

    Защото е модератор и се грижи да не пада нивото на форума. Прочети си постовете и се замисли дали някой, който за разлика от теб не знае какво си имал предвид, би могъл да разбере нещо. Постовете ти се състоят от изречения, които нямат връзка едно с друго. Например: Какво общо имат емисарите от Саудитска Арабия с твоето потекло? Какво общо имат с тях синовете на Петър? И всъщност какво общо има целия ти пост с темата, която е за имена на улиците в Кърджали!? Съжалявам, че ти го казвам, но постовете ти откровено ме дразнят - заради безсмислието си и заради правописните грешки. Предполагам имаш добри намерения, но ако не коригираш начина си на изказване, най-много да получиш наказание.

    М/у другото ти на колко години си, ако не е тайна? Стана ми интересно, защото Петко Войвода е роден на 6 декември 1844 година. Дядо ти се очаква да е бил по-възрастен от него, за да го "направи хайдутин", т.е. роден е преди 1844г. Излиза, че във вашия род всички от твоето и предните две поколения сте столетници, щом разликата м/у настоящата 2007 година и него време е над 163 години???


  10. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    554
    #53

    Re: Делю хайдутин, Сирма войвода и Индже драз&

    Цитат Първоначално публикувано от Ghost
    // Извън темата

    Защото е модератор и се грижи да не пада нивото на форума. Прочети си постовете и се замисли дали някой, който за разлика от теб не знае какво си имал предвид, би могъл да разбере нещо. Постовете ти се състоят от изречения, които нямат връзка едно с друго. Например: Какво общо имат емисарите от Саудитска Арабия с твоето потекло? Какво общо имат с тях синовете на Петър? И всъщност какво общо има целия ти пост с темата, която е за имена на улиците в Кърджали!? Съжалявам, че ти го казвам, но постовете ти откровено ме дразнят - заради безсмислието си и заради правописните грешки. Предполагам имаш добри намерения, но ако не коригираш начина си на изказване, най-много да получиш наказание.

    М/у другото ти на колко години си, ако не е тайна? Стана ми интересно, защото Петко Войвода е роден на 6 декември 1844 година. Дядо ти се очаква да е бил по-възрастен от него, за да го "направи хайдутин", т.е. роден е преди 1844г. Излиза, че във вашия род всички от твоето и предните две поколения сте столетници, щом разликата м/у настоящата 2007 година и него време е над 163 години???

    "Безмислени" защото явно не четеш постовете на другите ! - питат ме и отговарям.
    На 34г. съм , казвам "дядо" защото не е приета практика да се слага четери пъти "пра" .Освен правопис има и други принципи в книжовния език .А за грешките... по-скоро технически отколкото от незнание.
    А ти защо отговаряш вместо ЛУПОС ?
    Незнаеш ли, че не е възпитано и говори за малодушие... ?

  11. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #54

    Re: Делю хайдутин, Сирма войвода и Индже дразнят Кърджали?

    Винаги съм се питал...защо при толкова разбирачи...и на политическия живот....и на общочовешкия морал....и на религиозната търпимост и ...на всичко - сме на този хал?

  12. Senior Member Аватара на Wise
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    3,124
    #55

    Re: Делю хайдутин, Сирма войвода и Индже дразнят Кърджали?

    Цитат Първоначално публикувано от Tommorow
    Винаги съм се питал...защо при толкова разбирачи...и на политическия живот....и на общочовешкия морал....и на религиозната търпимост и ...на всичко - сме на този хал?
    Ами - заради модераторите ще да е.......

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    554
    #56

    Re: Делю хайдутин, Сирма войвода и Индже драз&

    Цитат Първоначално публикувано от Tommorow
    Винаги съм се питал...защо при толкова разбирачи...и на политическия живот....и на общочовешкия морал....и на религиозната търпимост и ...на всичко - сме на този хал?
    Защото сме нихилисти ! Тоест Петко войвода е принуден от българи да се самоубие, Левски е предаден от българи, четиримата сина на Райна Княгиня са разтреляни от българи, Патриярх Кирил, който спасява българските евреи е завършил в концлагер и са го карали да чисти тоалетните с брадата си, защото не е искал да се разпопва, режима на Сталин изтребва около четери милиона родственици без абсолютно никаква реакция от българска страна ...
    Незнайно защо, комунистите успяха да възпитат народа, че закона на джунглата е его за живот в България !
    Или нобяснимата борба за власт от хора, които не могат да оправляват, използват робската психика на хората и се гаврят с тях... в някои райони на България наистина е плачебно!
    Например все още се гаврят с помаците а незнаят, че помак идва от "по-мъка" тоест децата им са били рачеквани пред тях на два коня докато не приемат исляма. Картината е жалка!...

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Wise
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    3,124
    #57

    Re: Делю хайдутин, Сирма войвода и Индже дразнят Кърджали?

    MMM
    @Kafka

    хайде малко по -спокойно...

    те , управляващите си знаят работата - как да ни оправят......
    но ние можем да променим нещата, защо си така отчаян??
    Гледай малко по-свежо на света - няма да е грешка!

  16. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #58

    Re: Делю хайдутин, Сирма войвода и Индже дразнят Кърджали?

    kafka, честно да ти кажа нещо не мога да ти видя позицията, затова те моля да ми я обясниш

    1. ти си срещу българите предатели? (трябва да се дефинира предсател)
    2. за тези сега или тези в миналото (за тези в миналото няма какво да словоблудстваме, за тези сега си има начин - гласувай или грабвай автомата)
    3. ти си срещу чуждите не-християнски агитатори? (тогава не виждам какво общо има т.1, както и не виждам как гледаш на българите католици, атеисти, будисти и т./н.)

    също така не виждам какво общо има родословието с каквото и да било
    моят прапра-дядо примерно е бил депутат в първия български парламент, което ме кара да се чувствам горд, но това не ме ограничава да си имам свое мнение по всеки въпрос, а не да търся това на прапра-дядо ми

    уважавам патриотите, но в твоя случай просто ми липсва платформата ти, съжалявам

  17. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    2,058
    #59

    Re: Делю хайдутин, Сирма войвода и Индже дразнят Кърджали?

    Оff:
    @kafka,
    Моите уважения, но имам следната молба:
    - Ако трябва - пиши бавно за да не допускаш т. нар. от теб "технически" правописни грешки, защото дразнят. Всеки си греши, и аз си виждам собствените грешки във вече пуснати постове. Но когато са 5-6 в поста на някого и в следващият пост пак толкова, и пак, и пак - човек си казва - "какво пък е седнал този неграмотник акъл да ми дава?" Неграмотно пишещ във форум и в същото време опитващ се да ти дава акъл е като това на улицата да те задърпа някой окаян, одрипан и с липсващи 7-8 зъба просяк за да ти разяснява примерно политиката на Израел в ивицата Газа. Ще си кажеш - "абе той първо себе си да оправи, пък тогава да ми бистри политиката" И тук е така.
    Нищо лично, не се обиждай.

  18. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    554
    #60

    Re: Делю хайдутин, Сирма войвода и Индже драз&

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    kafka, честно да ти кажа нещо не мога да ти видя позицията, затова те моля да ми я обясниш

    1. ти си срещу българите предатели? (трябва да се дефинира предсател)
    2. за тези сега или тези в миналото (за тези в миналото няма какво да словоблудстваме, за тези сега си има начин - гласувай или грабвай автомата)
    3. ти си срещу чуждите не-християнски агитатори? (тогава не виждам какво общо има т.1, както и не виждам как гледаш на българите католици, атеисти, будисти и т./н.)

    също така не виждам какво общо има родословието с каквото и да било
    моят прапра-дядо примерно е бил депутат в първия български парламент, което ме кара да се чувствам горд, но това не ме ограничава да си имам свое мнение по всеки въпрос, а не да търся това на прапра-дядо ми

    уважавам патриотите, но в твоя случай просто ми липсва платформата ти, съжалявам
    1. Ами то всичко гадно в България е дело на предатели! - няма много за разбиране!!!
    Само че, ако грабна автомата ти ще ме последваш ли?
    2.Всичките са за Сибир,как може такива големи русофили да има в Бг ,като Съюза ни взима териториите и ни избиват, като последните нещасници !... след Руско-Украинско нападение ни завладяват Византийците, ...
    3. Принципно нямам против никой, но корана си е световно недоразумение.
    А знаеш ли че всеки 9-ти будист в индия страда от някава заразна болест/за венерически да не говорим/ неща да трепа никои, но мястото им не е тука !
    Ами има много общо родословието ... Поне най-важното да ти кажа! - корана задължава всички мюслита да мъстят !!! - по-натам мисля няма нужда от коментар.
    А това което знам за управлението на държавата е много наистина много !!!
    Ако ти се занимава пусни една тема ще ти ДОКАЖА че е така.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 06-10-13, 22:03
  2. Отговори: 0
    Последно: 10-09-08, 16:25
  3. Отговори: 33
    Последно: 15-12-06, 12:58

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе