Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234
Резултати от 46 до 57 от общо 57

Проблемът с газта от Украйна (януари 2009)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    957
    #46

    Re: Проблемът с газта от Украйна (януари 2009)

    Цитат Първоначално публикувано от Lupus
    Абе не ви знам какво си мислите, ама с оглед на последното развитие на нещата, май нас никой не ни бръсне за слива!
    Че кой ли ни е бръснал за слива от края на Второто българско царство насам? И разбира се - както винаги - сами сме си виновни за това!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    421
    #47

    Re: Проблемът с газта от Украйна (януари 2009)

    Stekyman, човече, по твоята логика и с много по-голямо основание половината свят не трябва да работи с Англия, защото е бил нейна колония в продължение на векове. Друга половина от света със САЩ, заради войните и постоянните огнища на напрежение.Европа трябва да е обидена на Франция заради Наполеон, а също така друга конфигурация на Европа на Германия, заради Хитлер, при това повтарям, наистина с основание. България трябва да не понася Турция заради 500-те години "присъствие". Воювали сме със Сърбия, Румъния и Гърция =>" мамка им". Как ти се струва такъв свят? Тази логика ми се струва погрешна.
    Но понеже избягахме твърде много от темата, спирам с това.
    Днес сутринта шефовете заминаха за *****. А дано нещо се отпуши.

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    957
    #48

    Re: Проблемът с газта от Украйна (януари 2009)

    Lazy Dog, човече, не ми приписвай логика или изявления, които нито съм правил, нито съм се опитвал да помисля!
    Отново доказваш, че нищо не си разбрал, ама съвсем!
    И малко ми е трудно да си представя какво ще успеят да отпушат шефовете ти, ... може би кенефа в който ни вкараха та цяла Европа да ни няма за нищо... айде да не продължавам.
    Както и да е, и аз спирам с това.

  5. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #49

    Re: Проблемът с газта от Украйна (януари 2009)

    За това, че другите ни имат за кенеф, не са виновни другите, а само ние!

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #50

    Re: Проблемът с газта от Украйна (януари 2009)

    Aбе то стана исторически въпрос с тази газ и то заради ПАРНОТО на София. От края на лятото само по вестници, радио и ТВ най- важната тема е парното на София. Писна ми от Българска Софийска ТВ и радио и преса. И сега продължава да се раздухва . Въобще не ме засяга парното на София .

    П.П. И как така този договор за газта не стана достояние да се види какви са ги забъркали / пардон бъркали в кацата с мед за своя изгода/.

  7. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #51

    Re: Проблемът с газта от Украйна (януари 2009)

    Съгласен с kris11
    Боли ме ... ханша за парното на София.
    Купил съм си дръвца, камина с водна риза, карам автомобил на бензин, в къщи ми е топличко.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #52

    Re: Проблемът с газта от Украйна (януари 2009)

    Цитат Първоначално публикувано от Malone
    Съгласен с kris11
    Боли ме ... ханша за парното на София.
    Купил съм си дръвца, камина с водна риза, карам автомобил на бензин, в къщи ми е топличко.
    И мене защото.... парното го подкараха на мазут и сега топли по-добре. А мазута си го прайм у нас си, че петрола падна. И ще е и по-евтинко даже.
    Майната им на еколозите!

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #53

    Re: Проблемът с газта от Украйна (януари 2009)

    и аз се радвам че петрола пада - карам кола на пропан бутан - 0,76ст /л
    Варна - Севлиево = 18лв не-икономично каране ( почти бих рекорда на Kris11 - Варна -Шумен 28мин. )

  11. Moderator
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    7,189
    #54

    Re: Проблемът с газта от Украйна (януари 2009)

    Доста л@йняни истории и въпроси излязоха на бял свят покрай тоя газов проблем.
    Имало резерв, но всъщност нямало, щото не била свършена някаква работа.
    Имало и български олигарси със съответните тайни договори и цени - е да, натрапени са ни били(олигарсите) от едно време от руснаците, но си ги има и кротко и благо си съществуваха до момента (става въпрос за посредниците). А дали наистина са били натрапени, или тогавашните наши управлящи с удоволствие са се възползвали от руския модел за създаване на олигарси, а ?

    Интересно ми е каква още мърсотия ще изплува на повърхноста. И ще се изчисти ли мърсотията, или ще си бъде оставена да си потъне обратно все едно не е забелязана.

    Затова искам "газовата криза" да продължи още, нищо че съм на "софийското парно". За да не вземем набързо да забравим нещата. (А и времето доста омекна.) Точно както вече го написа Tommorow:
    Цитат Първоначално публикувано от Tommorow
    ... предпочитам да е по скоро късно отколкото рано. Нека ни поизмръзнат малко задниците, че покрай тях да вземе и да ни се поохлади малко разсъдъка, да се озърнем и да се огледаме, и да проумеем ...

  12. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    421
    #55

    Re: Проблемът с газта от Украйна (януари 2009)

    Имало резерв, но всъщност нямало, щото не била свършена някаква работа.
    Работата е там, че както обикновено журналистите интервюират не когото трябва и от много приказки истината остава скрита или изкривена.
    Договорите наистина е интересно да се видят, всичките, ако трябва от Татово време насам за да се види кой какво е направил, но все си мисля, че на нас няма да ни се падне това щастие да ги видим.
    Колкото до "кенефите" споменати по-горе, всеки се вижда сам себе си, както си иска ... и да не говори за другите

  13. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    957
    #56

    Re: Проблемът с газта от Украйна (януари 2009)

    Ето как Ухилени до уши певци от руски военен хор мило пеят: “Само ще й резнем на Европа газа през нощта!”
    http://angeligdb.wordpress.com/2009/01/18/4-23/,
    което си е
    "Музикален поздрав от Москва за потребителите на руски газ"
    http://e-vestnik.bg/5418
    И това половин година преди да ни врътнат наистина кранчетооо!!!
    И как се кефят само...!

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    421
    #57

    Re: Проблемът с газта от Украйна (януари 2009)

    Украйна все пак успя да свали 20% от средноевропейската цена, т.е. цената по която го купуваме ние. Нищо.
    Важното е, че отвориха кранчето и аз съм доволен защото се топля на газ

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234

Подобни теми

  1. Забраняват чалгата във фейсбук до края на
    От glowndark във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 20
    Последно: 20-12-11, 15:22
  2. Продавам климатик втора употреба(на част
    От MatZo във форум Приключили продажби
    Отговори: 3
    Последно: 16-12-11, 19:51
  3. Отговори: 1
    Последно: 21-03-11, 17:03
  4. Отговори: 4
    Последно: 21-05-09, 19:33

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе