Страница 45 от 59 ПърваПърва ... 35434445464755 ... ПоследноПоследно
Резултати от 661 до 675 от общо 876
Like Tree158Одобрявам

PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    124
    #661

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Аз съм играл и по 10-12 часа на slim-a при стайна температура 29-30 градуса. Естествено при тия условия загряваше и се чуваше по-сериозно, но
    1) е проектирана да работи с тия температури без проблем и
    2) при по-човешка експлоатация не грее и шуми чак толкоз.

    За мястото - и аз съм понапълнил терабайта, но това е защото ме мързи да трия. Най-обемните игри даже не съм ги стартирал близо 2 години след купуването им, отделно държа любими изиграни "за всеки случай". 500 GB стигат за поне 5 големи игри - колко може да играе едновременно човек?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,564
    #662

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Зависи колко са големи тия "5 големи игри" щото COD BO||| с всички DLC е 154ГБ и като сложиш още 1-2 такива и ... диска свършил

    Аз още при купуването подменям оригиналния с 2ТБ такъв , а имам и боднат още един 2ТБ - като ми се играе нещо да не свалям ден-два на ново , че в последно време май бай дигитални копия купих макар и да предпочитам физически носител.

    Между другото в ТП в момента на промоция е последния Ace Combat 7 - 79лв

  4. Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Мнения
    378
    #663

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Изтича ми PS+, но да си призная не ми се дават 120лв. Някой има ли наблюдения кога пускат промоции за него ?

    Sent from my SM-G960F using Tapatalk

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,564
    #664

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Ми те често пускат - като има купувай , то си ти се удължава автоматично - не е нужно да чакаш да изтече - аз преди две години напазарувах по 80лв няколко абонамента и ми изтича в края на тази.
    Последните промоции доколкото помня бях + игра за същата цена и 15 месеца за цента на 12.

    Не се сещам кога им бяха т.н. "дни за игра" и тогава миналата година имаше сериозни намаления на всичко - от джойстици до абонаменти и игри - май или юни може би.

  6. Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Мнения
    378
    #665

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Както се казва : *баси. Преди няколко месеца имаше, но пропуснах. Явно ще е на дебелото тази година Благодаря все пак.

    Sent from my SM-G960F using Tapatalk

  7. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #666

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от ttanev Виж публикацията
    Здравейте. Нов съм в материята PlayStation. Трябва да купя на племенника конзола за рождения му ден но не съм наясно коя точно конзола да взема - 500gb, 1tb, slim, pro.....направо се обърках. Ще се радвам ако някой ми даде съвет. Също така от къде да бъде закупена.
    Гледам че има и хакнати варианти с качени игри на конзолата и си мисля дали това не е по добрия вариант...

    Благодаря.



    Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk
    Хардуера на Pro е по добър от останалите версии на PS4 конзолата, поне аз винаги бих си купил най добрия модел когато става въпрос за конзоли.

  8.  
     
  9. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #667

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    PS Pro е с малко по-добър процесор и видео, подържа 4к резолюция (игрите се интерполират до 4к, иначе са си с по-ниска резолюция. Но понеже технологията за интерполация е добра, не се забелязват гличове по екрана). Ако с про се играе на 1080p резолюция, игрите ще имат по-добър framerate което за играча ще се израява в "по-мазно" движение на героя (завъртане, скачане, прецелване и т.н.). Допълнение към 1080p е един допълнителен мод (super sampling) който драстично подобрява качеството на картината в 1080p. Ta като цяло sony1 е прав, и PS 4 Pro е един чудесен избор (ако парите не са проблем).
    ttanev одобрява това.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Мнения
    43
    #668

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от ttanev Виж публикацията
    Здравейте. Нов съм в материята PlayStation. Трябва да купя на племенника конзола за рождения му ден но не съм наясно коя точно конзола да взема - 500gb, 1tb, slim, pro.....направо се обърках. Ще се радвам ако някой ми даде съвет. Също така от къде да бъде закупена.
    Гледам че има и хакнати варианти с качени игри на конзолата и си мисля дали това не е по добрия вариант...

    Благодаря.


    Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk
    Здравейте ,
    ето и едно видео откъдето може да придобиете представа за разликата между PS4 Fat, PS4Slim и PS4pro .Изчакайте с покупката на конзола ,защото около празниците ще пуснат добри промоции навсякъде Ето и малко линкове за тях : https://www.ozone.bg/gaming/igri/konzoli/ .Тук може да си сравните цените https://www.pazaruvaj.com/konzoli-za...tb-p346316476/ ; https://www.pazaruvaj.com/konzoli-za...gb-p346316478/ .Относно хакната конзола не препоръчвам ,защото няма да може да се използва пълната функционалност на конзолата .Няма да може да се ъпдейтва до нов фърмуер ,няма да може да се играе онлайн и да се ползва PS+ .Може да ви баннат и конзолата !
    Този пост е редактиран от irakli; 15-03-19 в 09:23.
    ttanev одобрява това.

  11. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,564
    #669

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от stoyanow Виж публикацията
    Изтича ми PS+, но да си призная не ми се дават 120лв. Някой има ли наблюдения кога пускат промоции за него ?

    Sent from my SM-G960F using Tapatalk
    Ето, че ти излезе късмета -

    https://www.ozone.bg/product/playsta...ATR4pVM2joWVzo

    https://store.playstation.com/en-gb/...PLUSSUBS12MDIS
    stoyanow одобрява това.

  12. Member Аватара на antovasilev
    Тук е от
    Sep 2011
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    299
    #670

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Някой да знае за сплит екран при COD Black ops или modern war защо толкова трудно открива втори джойстик

  13. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,564
    #671

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    В какъв смисъл "трудно открива втори джойстик" ?

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    124
    #672

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Ето, че ти излезе късмета -
    Таман идвах да пиша, че в Щатите е с 25% off и вероятно и при нас ще има подобна промоция тоя месец. :D

  16. Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Мнения
    378
    #673

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Ей! Хубаво, че ме домързя да го купя днес
    Обаче ми излиза това съобщение.
    Моят изтича тази вечер. Ще активирам пак утре. Но все пак защо не ми дава и сега да си го купя?


    Sent from my SM-G960F using Tapatalk

  17. Member Аватара на antovasilev
    Тук е от
    Sep 2011
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    299
    #674
    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    В какъв смисъл "трудно открива втори джойстик" ?
    Ами например на Black ops пише само да натиснеш надясно за сплит екран но там е само например моя с моето си име втория джойстик като натисне и иска да се логне в пс профил.

  18. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,564
    #675

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от antovasilev Виж публикацията
    Ами например на Black ops пише само да натиснеш надясно за сплит екран но там е само например моя с моето си име втория джойстик като натисне и иска да се логне в пс профил.
    Логваш втория джойстик и тогава - ако имаш втори профил на конзолата играеш онлайн, ако нямаш играеш офлайн , а втория се логва като гост.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от stoyanow Виж публикацията
    Ей! Хубаво, че ме домързя да го купя днес
    Обаче ми излиза това съобщение.
    Моят изтича тази вечер. Ще активирам пак утре. Но все пак защо не ми дава и сега да си го купя?


    Sent from my SM-G960F using Tapatalk
    Щото намалението важи само за нови или с изтекъл абонамент . Който има активен абонамент е на редовна цена, но може да си вземе предплатена карта , която също е на промоция в магазините (Озон, Пулсар, Плесио ...)

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 45 от 59 ПърваПърва ... 35434445464755 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Купувам Playstation 1 , Playstation 2
    От alphabeta във форум Купува
    Отговори: 2
    Последно: 20-06-12, 00:11
  2. Съвети за PHILIPS 42PFL5405H
    От tatiana70 във форум Philips телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 30-05-12, 11:44
  3. Green card - съвети
    От Tai-Pan във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 3
    Последно: 14-05-07, 19:53
  4. Съвети/Мнения за ЛАН Мрежа
    От Nasko0o във форум Мрежи
    Отговори: 8
    Последно: 04-04-06, 19:18
  5. Съвети за покупка на ц. фотоапарат
    От Tai-Pan във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 12
    Последно: 21-06-05, 18:06

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе