Страница 46 от 46 ПърваПърва ... 36444546
Резултати от 676 до 685 от общо 685
Like Tree117Одобрявам

PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Aug 2015

Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

Разбрах. Спрял съм абонамента. Утре би трябвало да ми излезе възможност за плащане. От магазините трябва да отида физически да взема картата. Благодаря!

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

2.  
  3. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив

Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    ... Ta като цяло sony1 е прав, и PS 4 Pro е един чудесен избор (ако парите не са проблем).
    Хубав избор е, ако е в комплект с VR версия 2. Без нея, по-смислено е да си затвориш парите в хубав десктоп, с добра видеокарта. Малко по-голяма ще е "първоначалната вноска", но после няма да е необходимо наливане на пари, заедно с всички други предимства на обикновеното PC пред конзолата.

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk

4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007

Цитат Първоначално публикувано от dodo_pv Виж публикацията
    Малко по-голяма ще е "първоначалната вноска", но после няма да е необходимо наливане на пари
    Какво наливане на пари, че нещо не схващам?

Освен 600 лева за конзола с втори пад преди 2 години друго до тоя момент не ми се налагало да купувам. Сега промоциите са на още по-добра цена.

5. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив

Игрите ги купувам, онлайн членството го плащам. Със стандартен десктоп, тези неща могат да се избягват. Да не коментирам, че за подрастващите е по-полезно боравенето с РС, отколкото с конзола.

6. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia

Хубав избор е, ако е в комплект с VR версия 2. Без нея, по-смислено е да си затвориш парите в хубав десктоп, с добра видеокарта. Малко по-голяма ще е "първоначалната вноска", но после няма да е необходимо наливане на пари, заедно с всички други предимства на обикновеното PC пред конзолата.

Не знам за втората версия, но първата поне за мен си е разочарование. Кофти резолюция, режеше HDR-а към телевизора (това поне са го оправили във втората версия), ужасни гуми и пластмаси. И най гадното при мен е, че ако играя нещо динамично където има много движение, и ми става лошо на 2рата минута. Колкото до компютъра, моя не е много лош (i5 8400, RX580, 16GB) и редовно сядам пред козолата да играя ... а бях много дълго време PC геймър. Единственото което ще ме накара пак да седна пред компа е да изиграя бъдещата HALO версия за PC.
    Този пост е редактиран от stenly; 16-03-19 в 11:37.

7.  
  8. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016

Игрите ги купувам, онлайн членството го плащам. Със стандартен десктоп, тези неща могат да се избягват. Да не коментирам, че за подрастващите е по-полезно боравенето с РС, отколкото с конзола.

Основната разлика м/у комп и конзола е в това че ти трябва много свободно време и много нерви за да се играят игри на комп.
    За деца е добре, но за големи хора които нямат времето и нервите да подкарат поредната игра, най доброто е конзолата.
    stenly, dodo_pv и hadean харесват това.

9. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив

Стенли, ако имаш проблем с гледането на активна 3D телевизия, теоретично ще имаш и при боравенето с VR, без особено значение от версията. Аз нямам такъв, пробвал съм и други VR очила на много добър компютър, но втората версия VR на Сони ги отнася откъм гладкост на изображението и пълна липса на насичане. Затова написах, че си струва парите (1400 лева, без втори дуалшок). За такава сума, никой не предлага толкова добро качество към момента.

10. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia

При мен проблема не е свързан с гледането на 3D а явно е с вестибуларният апарат. Някак си когато очите се опитат да излъжат мозъка ми, че се движа а вестибуларният казва, че всъщност стоя на едно място и настава драма Честно казано, не съм гледал ревюта за вторият VR а само някакви първоначални превюта в които разликите бяха минимални. Но, ще хвърля един поглед, че ми е интересно

11. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007

Игрите ги купувам
    Игрите се купуват и на PC...
    Сега ако си от тарикатите, смятащи, че целият свят е длъжен да им работи за тяхното лично безплатно забавление, е отделен въпрос, обект на съвсем друга тема.

Онлайн членството е нещо от сорта на 5 до 7 лева на месец и към него има бонуси (заради които аз реално го плащам, щото онлайн почти не играя).

12. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив

"Тарикат" ми звучи някак грозно, особено като се има пред вид насилието и антивъзпитателните мотиви в повечето игри. Лично аз нямам времето, за да заобикалям правилата, но декларирам подкрепата си към всеки един ентусиаст да наказва тези, рекламиращи и разпространяващи игрите с насилие. Така че считай, аз ти УВАЖАВАМ тези "тарикати". Но това е тема за друго място.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 46 от 46 ПърваПърва ... 36444546

Подобни теми

1. Купувам Playstation 1 , Playstation 2
    От alphabeta във форум Купува
    Отговори: 2
    Последно: 20-06-12, 01:11
  2. Съвети за PHILIPS 42PFL5405H
    От tatiana70 във форум Philips телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 30-05-12, 12:44
  3. Green card - съвети
    От Tai-Pan във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 3
    Последно: 14-05-07, 20:53
  4. Съвети/Мнения за ЛАН Мрежа
    От Nasko0o във форум Мрежи
    Отговори: 8
    Последно: 04-04-06, 20:18
  5. Съвети за покупка на ц. фотоапарат
    От Tai-Pan във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 12
    Последно: 21-06-05, 19:06
SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 15 години!
Този форум се задвижва, благодарение на Persy Сървър
Следвай ни
Горе