Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 17 от общо 17

Скара. Метална или с тефлоново покритие?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на p0ckata
    Тук е от
    Apr 2009
    Живее в
    Варна
    Мнения
    445
    #16

    Re:Скара. Метална или с тефлоново покритие?

    Забравяте че с тези префърцунени нови скари неможе да стане това което става с добрата стара скара поради причината че можете да я измиете

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #17

    Re:Скара. Метална или с тефлоново покритие?

    И аз имам 2 такива тефлонови -едното е скара, а на 1/3 от нея е плоча марка Ронсън-на 100% съм съгласен с казаното за тефлоновите скари.
    Не съм съгласен с обаче с казаното за тефлоновите плочи.Имам една тефлонова плоча на 2 години куче марка китайска, верно че се изгоря реотана, но ми я поправиха гаранционно и да кажа, че на нея си изполвам универсално- за печене на яйца на очи, палачинки, зелнчуци на плоча, 3 пъти съм пекъл по 2 цяли шарана от 1,2кг и още доста други работи. Мога с ЛЕКА ръка на сърцето да кажа че от тази китайска тефлонова плоча по хубаво няма -тефлона не е точно тефлон, но е някакво незалепващо покритие което не се изтърква и много трудно се драска.Много лесно се чисти -само с една салфетка, мия я само защото остава миризмата от предните продукти които са печени.

    Мога да кажа, че занапред ще купувам само тефлонови плочи и то китайски-страхотни са.Ще купувам и грил тостер плочи и те ми харесват- имам китайска Грил тостер плоча филиите ги прави страхотни.

    Тефлонова скара и аз няма да купувам занапред -една ми стига да й слугувам...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. 3G покритие Vivacom ?
    От nikolin във форум Технологии
    Отговори: 9
    Последно: 04-01-12, 19:45
  2. Купувам метална стойка за 2 монитора
    От EvilYeti във форум Купува
    Отговори: 0
    Последно: 13-06-11, 00:20
  3. Отговори: 0
    Последно: 09-03-11, 02:18
  4. Грил/Скара Електролукс
    От drecolli във форум Друга битова техника
    Отговори: 6
    Последно: 27-07-10, 08:22
  5. 'Google' се скара с журналисти
    От IvO™ във форум Коментирай новина
    Отговори: 2
    Последно: 12-08-05, 09:57

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе