Вижте резултатите от анкетата: Каква марка прахосмукачка имате ?

Гласували
243. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Arieli

    0 0%
  • Ariete

    0 0%
  • Beko

    7 2.88%
  • Bosch

    14 5.76%
  • Daewoo

    8 3.29%
  • DeLonghi

    3 1.23%
  • Electrolux

    2 0.82%
  • Elite

    2 0.82%
  • Gorenje

    7 2.88%
  • Hoover

    3 1.23%
  • Karcher

    13 5.35%
  • LG

    27 11.11%
  • Miele

    14 5.76%
  • Moulinex

    3 1.23%
  • Neo

    7 2.88%
  • Panasonic

    9 3.70%
  • Philips

    25 10.29%
  • Rohnson

    0 0%
  • Rowenta

    24 9.88%
  • Samsung

    67 27.57%
  • Sang

    4 1.65%
  • Seres Vasilius

    0 0%
  • Severin

    0 0%
  • Siemens

    4 1.65%
  • Singer

    0 0%
Страница 18 от 66 ПърваПърва ... 8161718192028 ... ПоследноПоследно
Резултати от 256 до 270 от общо 979
Like Tree107Одобрявам

Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #256

    Re:Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Аз пък за сефте хващам прахосмукачката днес,а тя взе че се ядоса и избълва огън.Жената си хареса Самсунг някакъв си с контейнер и дунапрен (не беше лоша сглобка) за 109 лв в Карфур и Зелмер Галакси за 129 лв от Зората,точно защото са малки.Взехме Галаксито,а аз съм доволен,че минах тънко .
    Колкото за чистенето на филтъра-дал съм на булката четка за боядисване на коса.На течаща вода става бързо и лесно,и отдавна не ме занимава с такива процедури.

  2.  
     
  3. Member Аватара на Shmi
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    939
    #257

    Re:Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Добре, че не сте взели Samsung-a. Ние ползваме една в този клас - принципно сме доволни, смуче, но от 2-3 месеца някъде издава рев на реактивен двигател. Вече ме е срам от комшиите...

  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #258

    Re:Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Shmi
    Добре, че не сте взели Samsung-a. Ние ползваме една в този клас - принципно сме доволни, смуче, но от 2-3 месеца някъде издава рев на реактивен двигател. Вече ме е срам от комшиите...
    Честно казано избягвам продуктите на Самсунг,макар ТВта,телефони и микровълнови да са добри.Бях с нагласа за Керхер или Зелмер и с повечко пара в джоба,но тва си хареса,че било компактно-женска му работа,не се бъркам.
    Тоя рев,между другото,е предсмъртна агония.Отвори я и я огледай-намотки,четки,най-малкото ще и почистиш дунапрена,с който е увита кутията на мотора.

  5. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #259

    Re:Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Честито! Със здраве да се ползва!
    Макар да не мога да твърдя, че "Галакси" е най-успешния модел. Жената щом си я харесва - хаирлия да е!

  6. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #260

    Re:Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Kasap
    Честито! Със здраве да се ползва!
    Макар да не мога да твърдя, че "Галакси" е най-успешния модел. Жената щом си я харесва - хаирлия да е!
    Мерси,Касапе! Нали се оттървах само със 130 лв...

  7. Member Аватара на Shmi
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    939
    #261

    Re:Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от johny01
    Честно казано избягвам продуктите на Самсунг,макар ТВта,телефони и микровълнови да са добри.Бях с нагласа за Керхер или Зелмер и с повечко пара в джоба,но тва си хареса,че било компактно-женска му работа,не се бъркам.
    Тоя рев,между другото,е предсмъртна агония.Отвори я и я огледай-намотки,четки,най-малкото ще и почистиш дунапрена,с който е увита кутията на мотора.
    И аз ги избягвах по принцип, но и мен жената ме накара, защото е червена и с едни цветя по нея... Обеща да чисти с нея всеки ден (което знаех, че няма и в крайна сметка не се и случи, де ) Една прахосмукачка се излъгах да взема с тази марка и ме предаде. Другия път - sorry. То даже и клубна карта SAMSUNG ми дадоха с нея... Агитират да купуваш техника за хиляди и да печелиш по няколко лева отстъпка от следващата покупка... баси оптимистите
    Спрямо екстри може и да са добри продуктите ми, но спрямо надеждност, едва ли. Вкъщи има един 16 годишен CRT SHARP - на половината от това време на леля ми първия SAMSUNG стана "черно-бял", само че в лилаво, вторият вади по-бледи цветове от дъртия SHARP.... Толкова.
    Иначе, да я отворя - да я отворя, но като им гледам качеството, най-много да ми се разпадне в ръцете и да трябва да тичам извънредно за нова. Човек ще каже, че сме чистили през изминалите 2 години не 40 квадрата, а по един декар всеки ден. Вярно, че е нисък клас, но като ида да си купя самобръсначки, на тях пише "Самобръсначки за еднократна употреба". Нека SAMSUNG си сложат същия надпис.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на diksanal
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    2,107
    #262

    Re:Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от johny01
    Нали се оттървах само със 130 лв...
    Сугурно си ми прочел мнението за галаксито Джони,но важното е да сте доволни вие,а и за още +40лв.можеше и юпитера.Вярно,че на габарити е малко по малка от юпитера HP(една седмица стояха една до една),но е и по шумна при работа,а за почистването на контейнера...Иначе галаксито е в един оказион сега,и дано да се хареса пак на някоя домакиня.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #263

    Re:Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Дикса,сега върнах и прочетох,но жената да се оправя.Аз лично съм изгорил три прахосмукачки със строителен боклук,като единствено ми се е опъвало LG с торба,купено 2000 година,тъй че ги имам един вид консуматив .

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,471
    #264

    Re:Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения


  12. TSH
    TSH е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    112
    #265

    Re:Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Здравйте, след като прочетох темите за прахосмукачки и малко бг мама :D, се спрях на Zelmer 919.0 . Сега не мога да разбера разликата между ST и SP модела.. освен, че в едниния комплект няма турбочетка..и другото най-странно като ги дам на сравнение в сайта на зелмер SP модела освен торбичка има и "dust container capacity [l]" Не мога да разбера какво точно е това.. Имам и няколко въпроса, ако може някой да отговори ще съм му благодарен.. Къде се слага тази SAFBAG? Цялата мърсотия, директно във водата ли отива, или едрите боклуци в тази SAFBAG? Само контрейнра с вода ли трябва да се мие и суши след употреба? Колко време отнема това и като цяло доволните ли сте от тази прахосмукачка?

  13. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #266

    Re:Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Двете прахосмучки са напълно еднакви. Различават се само по комплектовката. Едно от достойнствата на модела е, че може да работи и с торбичка за еднократна употреба /SAFEBAG/. Когато ползваш водната филтрация, праха отива в каната. Почистването й отнема 5 минути, но в никакъв случай не бива да се пропуска, освен ако не си любител на домашните жабешки бутчета. Известен недостатък на 919.0 е размера й, но няма как всичкото това да се напъха в по-малка кутия

  14.  
     
  15. TSH
    TSH е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    112
    #267

    Re:Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Благодаря за бързия отговор, интересно защо този модел СТ го има само на едно място.. даже в денси го няма.. беше писал по-назад, че ще има нов вносител.. има ли вече? Спрял съм се на СТ заради турбо-четката. И понеже виждам, че си запознат.. тези 290 Вата всумкателна мощност достатъчни ли са? В две от стаите е мокет.. .. Иначе за това което говорих и не го разбирам, ето скрийн:

  16. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #268

    Re:Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Няма нов вносител за съжаление. Турбо-четки се продават и отделно, като електрическите са за предпочитане. 290 вата /когато са истински/ трябва да са достатъчни на всекиго. Приятели, които имат модела, го ползват на 2ра степен /от 4/. Моята, която смучи с 520 вата, рядко й вдигам регулатора над средата. На скрийнчето дето си го дал, са пропуснали да попълнят данните за ST - с еднакви контейнери са и двете модификации.

  17. TSH
    TSH е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    112
    #269

    Re:Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Благодаря много за отговорите... Някой ако има други предложения за този ценови диапазон 300-350 лв.. нека сподели.. най-вероятно другата събота ще се купува зелмера :D

  18. TSH
    TSH е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    112
    #270

    Re:Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Замислих се, че ако всичко отива във водата.. ако се засмуче нещо от сорта на стотинка, или по едър боклук.. има ли някъв филтър.. после как да го ровя в тинята....?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 18 от 66 ПърваПърва ... 8161718192028 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Прахосмукачка робот / FAQ - избор, обсъждане, мнения
    От huba-buba във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 274
    Последно: 29-02-24, 10:16
  2. Електрически самобръсначки / FAQ - избор, мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Друга битова техника
    Отговори: 76
    Последно: 29-12-23, 19:37
  3. Smartwatch - избор, мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Хай-Тек джаджи
    Отговори: 166
    Последно: 28-11-23, 19:28
  4. Хладилници / FAQ - избор, обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Хладилна техника
    Отговори: 50
    Последно: 02-06-20, 21:20
  5. Епилатори / FAQ - избор, мнения, обсъждане
    От Zornitsa_S във форум Друга битова техника
    Отговори: 8
    Последно: 06-09-15, 17:20

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе