Вижте резултатите от анкетата: Каква марка прахосмукачка имате ?

Гласували
243. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Arieli

    0 0%
  • Ariete

    0 0%
  • Beko

    7 2.88%
  • Bosch

    14 5.76%
  • Daewoo

    8 3.29%
  • DeLonghi

    3 1.23%
  • Electrolux

    2 0.82%
  • Elite

    2 0.82%
  • Gorenje

    7 2.88%
  • Hoover

    3 1.23%
  • Karcher

    13 5.35%
  • LG

    27 11.11%
  • Miele

    14 5.76%
  • Moulinex

    3 1.23%
  • Neo

    7 2.88%
  • Panasonic

    9 3.70%
  • Philips

    25 10.29%
  • Rohnson

    0 0%
  • Rowenta

    24 9.88%
  • Samsung

    67 27.57%
  • Sang

    4 1.65%
  • Seres Vasilius

    0 0%
  • Severin

    0 0%
  • Siemens

    4 1.65%
  • Singer

    0 0%
Страница 19 от 66 ПърваПърва ... 9171819202129 ... ПоследноПоследно
Резултати от 271 до 285 от общо 979
Like Tree107Одобрявам

Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. KTT
    KTT е офлайн
    Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    531
    #271

    Re:Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от TSH
    Замислих се, че ако всичко отива във водата.. ако се засмуче нещо от сорта на стотинка, или по едър боклук.. има ли някъв филтър.. после как да го ровя в тинята....?
    Има филтър за едри предмети, който се монтира в четката.

    Денси като официален вносител - не стават за нищо. Нямаха Хепа филтър за 919. Поръчах си от тях, обадиха ми се след 6 м. Цена - 29 лв. Казах благодаря вече си купих. Ами откъде и за колко? 15 лв. от Технополис. Лелката повече не каза и дума. Опитах се да им пращам емейли. Няма такъв работещ емейл а е публикуван на сайта им.
    В Тахномаркет преди 2 седмици гледах, че има и 2-та модела и СП и СТ. Определено СТ си струва парите, т.к. отделно турбочетката е 75 лв. а разликата между 2-та модела е малка. Когато я купувах даже бяха на една цена. Продавач-консултантката се опита да ме убеди, че разликата в 2-та модела е само в цвета, ама аз вече бях прочел достатъчно за всичките 919 модели. Друг трик е отстъпка 5% от управител. Никога не отказват.
    Както вече споменаха, модела не е особено лек, но все пак вътре се налива 1.5 л. вода а и има 3 накрайника в нея. Степените за мощност са 5 а не 4. Балатуми и др. гладки повърхности чистим на 2 степен, персийски килими - на 3 степен, турбочетката - на 3 или по-висока. Водният филтър явно е доста ефективен, т.к. гледам Хепа филтъра на изхода няма и прашинка за повече от 1 г. Не съм го мил дори. А за Н-ти път се повтарям - телевизора в хола за 1 седмица със старото Хитачи можеше да се пише по екрана а сега почти не се вижда прах. А и има 4 г. гаранция.
    Аз и жената сме много доволни и и се кефим на всяко чистене.
    Успех.

  2.  
     
  3. TSH
    TSH е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    112
    #272

    Re:Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Много благодаря за мини ревюто, което си направил :D Днес ще отида до магазина да видя все пак за какво става въпрос.. и мене тези денси са ми много съмнителни.. но все пак мисля, че ако го закъсаме от към консумативи.. братята поляци са наблизо и могат да пратят нещо :D

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Живее в
    София
    Мнения
    62
    #273

    Re:Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    След повече от 15 години безупречна работа, прахосмукачката на до болка познатата на определено поколение, "AKA" ми омръзна и си купихме нова, тъй като явно тази няма намерение да се разваля скоро. За мое голямо щастие (след като послушах препоръка) преди две години си купихме прахосмукачка с марка тотално неизвестна за мен тогава, "ARNICA". Турска машинка е, препоръча ми я приятел който живее в Турция и след като проверихме се оказа, че за България има един единствен вносител, но има. Заради детето я купихме, както се казва пере въздуха, с воден филтър е и хепа филтър. Само хепа филтъра се сменя след време, другите се перът. Неприятното поне за някой би било, че е шумна наистина, но мен това не ме притесни. Страхотно чисти, направо пътеките вдига буквално, освен това има и издухваща функция, която върши страхотна работа за почистване на техника, или отпушване на канали. Звучи си като реклама и си е, наистина я препоръчвам и аз.

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #274

    Re:Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Не съм ги виждал по магазините..
    http://www.arnica-bg.com/
    Добавил съм я в анкетата

  6. TSH
    TSH е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    112
    #275

    Re:Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Взех си зелмер 919. СТ лимитед дизайн от метро за 300 лева на промоция от днес... Изчистих и съм доволен..в комплекта има турбочетка.. но обникновената четка няма филтър за едри боклуци. Иначе си има всичко друго в комплекта.. в Метро май не правят разлика между СП и СТ, защото са на една цена.. но може този лимитед дизайн да е някъв по-евтин и затова.. но в техно-микс за на различна цена.. не знам.. Така, впечатлението ми от първо чистене..
    Смуче доста силно, според мен ако нямате някви китеници, прахосмучката си е перфектна. Измива се за 5 минути след като се свърши работа, доста маневрена е, въпреки обема си! Според мен си струва.. и съм доволен! Благодаря на всички, които дадоха коментари за тази прахосмукачка!

  7. KTT
    KTT е офлайн
    Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    531
    #276

    Re:Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    TSH, на "обикновената четка" отгоре има малко капаче, което се сваля и на негово място се монтира филтъра за едри предмети. На този клип точно на 2-та минута се вижда как изглежда филтъра за едри предмети - https://www.youtube.com/watch?v=5ZplFpUlzGM# намира се вдясно на турбочетката.
    Гледам, че в Техномаркет също са на цена 299 лв. http://www.technomarket.bg/products/...elmer-919-0st.
    Съжалявам, че не успях да отговоря навреме на колегата който ми писа на лични в петък.
    Единственият недостатък който и намирам е теглото, но ни е ясно, че има воден филтър и няма как да е по-лека.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    11
    #277

    Re:Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Здравейте. Ще си купуваме нова прахосмукачка, но все още не мога да се ориентирам напълно.

    Досега бяхме с напълно обикновено "китайче", замаскирано като LG, но от известно време вие на умряло.

    Разполагам с 200 лева и се надявам да ме насочите към възможно най-доброто за тези пари. Много ми хареса Zelmer 919, но цената ми идва нанагорно.

    В момента гледам ZELMER 01Z014 ST TURBO, ZELMER 4000.0SK и модел на Arnica (BORA 4000), която марка някой по-нагоре похвали, всички около 200 лева.

    Не държа да е задължително с воден филтър, просто искам възможно най-доброто за тези пари.

    Много благодаря

  10. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    130
    #278

    Re:Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Добре де някой ще кажели в крайна сметка каква е разликата между ZELMER 919.0ST и ZELMER 919.0SP ???

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #279

    Re:Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Ревюта на прахосмукачки
    http://www.vacuumcleanerinfo.com/

  12. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    34
    #280

    Re:Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Здравейте, търся си прахосмукачка без водни филтри и торбичка до 350лв.Коя от тези бихте ми препоръчали?
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...HILIPS-FC-8732
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...CH--BSGL-32383
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...IPS-FC-8761/01

  13. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    18
    #281

    Отговор: Re:Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Georgi Penchev Виж публикацията
    Добре де някой ще кажели в крайна сметка каква е разликата между ZELMER 919.0ST и ZELMER 919.0SP ???
    Разликата е, че първата има турбочетка, а другата - не. Справка в сайта на Zelmer

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    35
    #282

    Отговор: Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Колеги , дайте предложение за прахосмукачка с бюджет до 100лева?
    Знам, че ще е компромис, но вашето мнение е важно за мен.
    С нетърпение чакам вашите мнения!

    Product DetailsТехнополис - интернет магазин и каталог
    Product DetailsТехнополис - интернет магазин и каталог
    Product DetailsТехнополис - интернет магазин и каталог

    - - - Updated - - -

  16. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #283

    Отговор: Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Тази: http://www.technomarket.bg/products/...r-01z010-2-cer Като минус,обаче,мога да изтъкна,че трудно се чисти контейнера и загрява много,плюс-смуче яко и чисти добре.Има доста писано в темата за модела и марката.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #284

    Отговор: Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Ето ти надеждна прахосмукачка: SAMSUNG SC-4035 :: Прахосмукачки :: Уреди за дома :: Дребна техника :: Technomarket Bulgaria
    Чисти добре, правена е в Корея. Като минус- по-шумна. Гледам, че я има в определени градове, така че дано си от тях:rolleyes:
    Този пост е редактиран от pilot; 23-09-12 в 13:40.

  18. Member Аватара на Shmi
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    939
    #285

    Отговор: Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Да, да... точно най-ниския клас на SAMSUNG му препоръчвай, да си я чука в главата после. И ние имаме вкъщи една MADE IN KOREA - бях писал в темата за нея... С всеки изминал ден става по-зле, вече освен шума на излитащ самолет (на половин мощност докато изчистим ни заболяват главите и ушите, не ми се мисли на пълна!) вкарва и аромат на изгоряло. Първия и последния боклук (опа, продукт) на SAMSUNG, който влиза в дома ни! Същата като тази е Product DetailsТехнополис - интернет магазин и каталог, с тази разлика, че има картинка на цветя. Всичките им прахосмукачки в този клас се различават само по дизайна...
    pilot, предполагам nick-ът ти подсказва защо шумът не ти пречи.

    purkinie, За този бюджет, по-добре нещо от този род: Product DetailsТехнополис - интернет магазин и каталог , ако 20 лв. не са проблем.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 19 от 66 ПърваПърва ... 9171819202129 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Прахосмукачка робот / FAQ - избор, обсъждане, мнения
    От huba-buba във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 274
    Последно: 29-02-24, 10:16
  2. Електрически самобръсначки / FAQ - избор, мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Друга битова техника
    Отговори: 76
    Последно: 29-12-23, 19:37
  3. Smartwatch - избор, мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Хай-Тек джаджи
    Отговори: 166
    Последно: 28-11-23, 19:28
  4. Хладилници / FAQ - избор, обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Хладилна техника
    Отговори: 50
    Последно: 02-06-20, 21:20
  5. Епилатори / FAQ - избор, мнения, обсъждане
    От Zornitsa_S във форум Друга битова техника
    Отговори: 8
    Последно: 06-09-15, 17:20

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе