Вижте резултатите от анкетата: Каква марка прахосмукачка имате ?

Гласували
243. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Arieli

    0 0%
  • Ariete

    0 0%
  • Beko

    7 2.88%
  • Bosch

    14 5.76%
  • Daewoo

    8 3.29%
  • DeLonghi

    3 1.23%
  • Electrolux

    2 0.82%
  • Elite

    2 0.82%
  • Gorenje

    7 2.88%
  • Hoover

    3 1.23%
  • Karcher

    13 5.35%
  • LG

    27 11.11%
  • Miele

    14 5.76%
  • Moulinex

    3 1.23%
  • Neo

    7 2.88%
  • Panasonic

    9 3.70%
  • Philips

    25 10.29%
  • Rohnson

    0 0%
  • Rowenta

    24 9.88%
  • Samsung

    67 27.57%
  • Sang

    4 1.65%
  • Seres Vasilius

    0 0%
  • Severin

    0 0%
  • Siemens

    4 1.65%
  • Singer

    0 0%
Страница 49 от 66 ПърваПърва ... 39474849505159 ... ПоследноПоследно
Резултати от 721 до 735 от общо 979
Like Tree107Одобрявам

Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Живее в
    гр. Сопот
    Мнения
    2,204
    #721

    Отговор: Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от emil vasilev Виж публикацията
    Имам истинска прахосмукачка.Включва, изключва ,регулира се мощноста от ръкохватката.Беше от най-евтините Samsung на времето.Има един съществен недостатък ,че е 1600W и в най-горещите дни през лятото трябва малко да си почива. Вие се радвайте на френско-германско-китайското чудо на техниката.
    Така е. Ние си имаме пълни ментета...

  2.  
     
  3. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #722

    Отговор: Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от emil vasilev Виж публикацията
    Имам истинска прахосмукачка.Включва, изключва ,регулира се мощноста от ръкохватката.Беше от най-евтините Samsung на времето.
    И аз имам Самсунг с богат набор накрайници и пълно управление от ръкохватката. Супер удобно е за работа, но не беше от евтините им модели.

  4. j90
    j90 е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    183
    #723

    Отговор: Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Колеги налага се да взема прахосмукачка тип "СТИК" за бързо почистване моля някой ако има опит с подобни да даде някой съвет готов съм да отделя до 250 лв. Забелязах че всички от скъпите марки са на батерия като варират от 12 до 18 v,предполагам колкото повече толкова по добре.Само евтинджосите са с кабел и нещо не ми вдъхват доверие.Ще се чисти основно на килим и това което съм забелязал е че за дебели и плътни килими си иска да има мощност.Всеки съвет ще е от помощ.Ще бъде заместваш уред за бързо действие след децата та ако мога да мина по евтино няма да е лошо.В момента съм на етап проучване но не знам колко ще продължи понеже уж не беше спешно а жената взе да ми праща линкове с модели .

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2015
    Мнения
    53
    #724
    Цитат Първоначално публикувано от j90 Виж публикацията
    Колеги налага се да взема прахосмукачка тип "СТИК" за бързо почистване моля някой ако има опит с подобни да даде някой съвет готов съм да отделя до 250 лв. Забелязах че всички от скъпите марки са на батерия като варират от 12 до 18 v,предполагам колкото повече толкова по добре.Само евтинджосите са с кабел и нещо не ми вдъхват доверие.Ще се чисти основно на килим и това което съм забелязал е че за дебели и плътни килими си иска да има мощност.Всеки съвет ще е от помощ.Ще бъде заместваш уред за бързо действие след децата та ако мога да мина по евтино няма да е лошо.В момента съм на етап проучване но не знам колко ще продължи понеже уж не беше спешно а жената взе да ми праща линкове с модели .
    За килими и пътеки с по голям косъм си трябва и т.н. Турбочетка доста добре се справя нашата представлява една въртяща се четка която надига набитите в килима боклуци и съответно прахосмукачката ги засмуква а пък за косми е направо чудо обира всичко но си иска доста сила за да завърти добре четката . Те прахусмукачки на 220 не успяват да се справят ти на батерии , и аз се бях загледал по тях но си е пълна глупост за мен , да удобно е набързо хоп и събираш трохи или дребни боклуци от децата но колко им държи батерията (30мин обикновенно по книжка ) достатъчо за бързо почистване но гаранция че често когато ти потрябва батерията ще е слаба и пак минаваш на старата с кабела или с нейния ако има такава възможност . Ето това ме отказа и сега съм на вариянт основно почистване (воден филтър) през останалото еднократна торбичка , набързо да посъбереш трохи тва онова е супер .
    Този пост е редактиран от maikallllll; 25-01-18 в 11:29.

  6. j90
    j90 е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    183
    #725

    Отговор: Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Само потвърждаваш моето мнение.На края ще и взема една с неизвестен произход за да миряса.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #726

    Отговор: Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Наскоро купих на жена ми Crown CVC-229 от Зора за... 30 лв. с безплатна доставка. Сега е мааалко по-скъпа. На 220 волта с прилично дълъг кабел.
    Идеята ми беше да я ползва да почиства праха с нея, но тя се оказа доста мощна за размерите си. С малко контейнерче и филтър, който би трябвало да може да се мие.
    Не зная колко време ще й издържи душичката, но за тези пари колкото-толкова.

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #727

    Отговор: Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от j90 Виж публикацията
    Само потвърждаваш моето мнение.На края ще и взема една с неизвестен произход за да миряса.
    На твое място купувам най-евтината,за да има мир и любов.С жена не се спори.

  10. j90
    j90 е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    183
    #728
    Цитат Първоначално публикувано от podredko Виж публикацията
    Наскоро купих на жена ми Crown CVC-229 от Зора за... 30 лв. с безплатна доставка. Сега е мааалко по-скъпа. На 220 волта с прилично дълъг кабел.
    Идеята ми беше да я ползва да почиства праха с нея, но тя се оказа доста мощна за размерите си. С малко контейнерче и филтър, който би трябвало да може да се мие.
    Не зная колко време ще й издържи душичката, но за тези пари колкото-толкова.
    Направо ме нави.Имам само един въпрос Как се справя на килим? Ще е ползваме за кокошка

  11. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #729

    Отговор: Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Не сме я пробвали на килим (защото нямаме такива), но предвид мощността й, предполагам ще върши работа.

  12. j90
    j90 е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    183
    #730

    Отговор: Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Благодаря на всички за съветите.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2018
    Мнения
    16
    #731

    Отговор: Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Господа,
    Тази тема я изчетох на един дъх и тотално разби илюзията ми, че мога да купя свястна прахосмукачка само от сравнението на характеристиките и цените в магазините.
    Затова ви моля за съвет - спрял съм се на две марки (Miele & Siemens) и четири модела:
    - https://www.tehnomix.bg/prahosmukach...-powerline-red

    - https://www.tehnomix.bg/prahosmukach...cial-powerline

    - ПРАХОСМ.SIEMENS VSZ3A212 | Прахосмукачки с торба | Прахос&

    - ПРАХОСМ. SIEMENS VSZ3B202 | Прахосмукачки с торба | Прахос

    Моля за вашите съвети.
    Искам задължително да бъде с торбичка, ползвам я веднъж седмично за паркет и малки килими и госпожицата е много чувствителна към прах.
    Оценявам вашата помощ.
    Миро

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,225
    #732

    Отговор: Избор на прахосмукачка

    Мийле са световни лидери в прахосмукачките (не роботизираните) аз бих се насочил към тях. Иначе, ако сте чувствителени към прах и имате паркет се насочете към роботизирана прахосмукачка. Пускате я като излизате и като се върнете прахта от пода я няма, а е в контейнера на робота. Irobot правят хубави роботи.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2018
    Мнения
    16
    #733

    Отговор: Избор на прахосмукачка

    Цитат Първоначално публикувано от kokovox Виж публикацията
    Мийле са световни лидери в прахосмукачките (не роботизираните) аз бих се насочил към тях. Иначе, ако сте чувствителени към прах и имате паркет се насочете към роботизирана прахосмукачка. Пускате я като излизате и като се върнете прахта от пода я няма, а е в контейнера на робота. Irobot правят хубави роботи.
    Здравейте,
    Благодаря за мнението Ви.

    За робо-тата все още съм скептичен, въпреки че мой колега има такава и я благославя, а и освен това като чета и отзивите за Xiaomi 2 оставам с впечатлението, че е изключително добър продукт, Даже има и моп


    Поздрави,
    Миро

  17. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #734

    Отговор: Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Имайте предвид,че консумативите на Миле- са доста скъпи.Трябва да ползвате само оригинални!
    spalding одобрява това.

  18. Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    162
    #735

    Отговор: Избор на прахосмукачка

    Скъпи , но Милето си заслужава всяка стотинка!!! Имам S8 cat&dog с хепа филтър и ще я сменя само с Миле. За 5 години , никакви проблеми.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    spalding одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 49 от 66 ПърваПърва ... 39474849505159 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Прахосмукачка робот / FAQ - избор, обсъждане, мнения
    От huba-buba във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 274
    Последно: 29-02-24, 10:16
  2. Електрически самобръсначки / FAQ - избор, мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Друга битова техника
    Отговори: 76
    Последно: 29-12-23, 19:37
  3. Smartwatch - избор, мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Хай-Тек джаджи
    Отговори: 166
    Последно: 28-11-23, 19:28
  4. Хладилници / FAQ - избор, обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Хладилна техника
    Отговори: 50
    Последно: 02-06-20, 21:20
  5. Епилатори / FAQ - избор, мнения, обсъждане
    От Zornitsa_S във форум Друга битова техника
    Отговори: 8
    Последно: 06-09-15, 17:20

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе