Вижте резултатите от анкетата: Каква марка кафемашина използвате ?

Гласували
261. Не можете да гласувате в тази анкета
  • AEG

    4 1.53%
  • Arieli

    2 0.77%
  • Ariete

    0 0%
  • Beko

    1 0.38%
  • Bosch

    6 2.30%
  • Brasilia

    2 0.77%
  • Briel

    5 1.92%
  • Daewoo

    0 0%
  • DeLonghi

    69 26.44%
  • Diplomat

    1 0.38%
  • Electrolux

    1 0.38%
  • Elite

    2 0.77%
  • Fagor

    0 0%
  • Gaggia

    18 6.90%
  • Illy

    1 0.38%
  • Jura

    5 1.92%
  • Kenwood

    2 0.77%
  • Krups

    28 10.73%
  • Monix

    0 0%
  • Miele

    1 0.38%
  • Moulinex

    0 0%
  • Neo

    7 2.68%
  • Philips - Saeco

    99 37.93%
  • Rohnson

    4 1.53%
  • Rowenta

    3 1.15%
Страница 26 от 49 ПърваПърва ... 16242526272836 ... ПоследноПоследно
Резултати от 376 до 390 от общо 723
Like Tree138Одобрявам

Кафемашини-кафеварки-кафемелачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #376

    Отговор: Кафемашини-кафеварки-кафемелачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    И в Билла ги има. И аз се набутах в събота.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2015
    Мнения
    53
    #377
    Цитат Първоначално публикувано от mitakabus Виж публикацията
    И Делонгито и Крупса GVX242 се модват БЕЗ да отпадне гаранцията колеги! Прото се равива с 1/4 оборот зъбното колело назад на червяка който завърта дисковете един към друг и така получавате още 3-4 степени по ситно мелене !
    Аз моята я моднах веднага!!
    Квото и да си говорим, на най-ситно сложена го мели едро и ми излиза умито на еспресо машината!. Сега е перфе, а и ако ми потрябва за шварц машината го пускам още по ситно...
    Стана ми интересно има ли някаде нагледно показано как става това , ще я метна още утре .

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    332
    #378

    Отговор: Кафемашини-кафеварки-кафемелачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от maikallllll Виж публикацията
    Стана ми интересно има ли някаде нагледно показано как става това , ще я метна още утре .
    Ами при Крупс-а, просто разглабяш самата сглобка на червяка и врътваш 2-3 зъба назад. Не махаш органичителя, ами сменяш самото зацепване. На Делонги е същото, просто не съм го правил на нея...

  5. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,273
    #379

    Отговор: Кафемашини-кафеварки-кафемелачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Ако си направиш труда да прочетеш няколко страници назад може и да намериш нагледно показано

    Цитат Първоначално публикувано от maikallllll Виж публикацията
    Стана ми интересно има ли някаде нагледно показано как става това , ще я метна още утре .

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2015
    Мнения
    53
    #380

    Отговор: Кафемашини-кафеварки-кафемелачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Прочел съм всичко по темата колега !!! Поиграх си днес и нещата се получиха вече си пия хубаво ароматно и силно кафенце !!! Процедурата е елементарна , единственото трудно е ваденето на врътките , другото е ала бала . Има една тънкост и тя е да иставите завъртяно на най ситно преди да изкарате врътката , после просто премествате “ограничителя” отдясно и имате още едн цял оборот на диска . Стигнах до извода че тия кафемелачки ги правят едно към двеста , два пъти местих ограничителя докато се получи . Сега го прави буквално на прах и най ниската степен е прекалено ситна но така е поне имам избор . Доволен съм благодаря за съвета , който има такива проблеми да направи тази манипулация елементарна е .

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    17
    #381

    Отговор: Кафемашини-кафеварки-кафемелачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Здравейте

    Колебая се между няколко кафемашини..
    Gran Gaggia Style - Gaggia България
    Gran Gaggia Deluxe - Gaggia България
    Gran Gaggia Prestige - Gaggia България

    https://www.technomarket.bg/kafe-machini/saeco-hd8423-19-09141225
    https://www.technomarket.bg/kafe-mac...25-19-09141341
    https://www.technomarket.bg/kafe-mac...ec156-09061029

    Каква е разликата между двата Филипса. И какво ще кажете за Gaggia някой ако има виждане за тези модели. Има ли някаква разлика особена в тях, че по характеристики и външен вид изглеждат еднакви?
    По принцип май съм се насочил към някоя от Gaggia. Какво ще кажете ?

    Благодаря предварително.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,577
    #382

    Отговор: Кафемашини-кафеварки-кафемелачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    След дълги години вярна служба моята ViaVeneto ме предаде и май ще се наложи да вземам нова ...
    Търси се нещо като горните примери , които май са си един и същ модел с козметични/дизайнерски разлики, та най-вероятно се насочвам съм най-евтината
    https://www.tehnomix.bg/kafemashina-gaggia-viva-style , че да си ползвам и сегашните ръкохватки при нужда.
    Питането е - някой има ли преки впечатления?

    п.п. Търси се също добър майстор в района на Бургас/Поморие/Несебър/Сл. бряг за възстановяване на класиката ViaVeneto с основно изискване да ползва качествени (за предпочитане оригинални) резервни части - Промес в Бургас не попадат в тая категория ... Поне преди години , когато съм им ползвал услугите не останах доволен - сега ако има промяна в положителна посока ...може и да помисля дали да им ползвам услугите

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #383

    Отговор: Кафемашини-кафеварки-кафемелачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    След дълги години вярна служба моята ViaVeneto ме предаде и май ще се наложи да вземам нова ...
    Търси се нещо като горните примери , които май са си един и същ модел с козметични/дизайнерски разлики, та най-вероятно се насочвам съм най-евтината
    https://www.tehnomix.bg/kafemashina-gaggia-viva-style , че да си ползвам и сегашните ръкохватки при нужда.
    Питането е - някой има ли преки впечатления?

    п.п. Търси се също добър майстор в района на Бургас/Поморие/Несебър/Сл. бряг за възстановяване на класиката ViaVeneto с основно изискване да ползва качествени (за предпочитане оригинални) резервни части - Промес в Бургас не попадат в тая категория ... Поне преди години , когато съм им ползвал услугите не останах доволен - сега ако има промяна в положителна посока ...може и да помисля дали да им ползвам услугите
    Същите измекяри са.Преди нова година си взех целият комплект за ръкохватката след 30 на кафета се разтече.Взех втора употреба. ръкохватка от Ибей за сега всичко е точно

    Изпратено от моят LG-K350 с помощта на Tapatalk

  11. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,519
    #384

    Отговор: Кафемашини-кафеварки-кафемелачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Проблемът на модела не е в ръкохватката, а в конзолата, където де затяга. Тънка е и се деформира. Не се оставя със затегната и неизчистена ръкохватка.

  12. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #385

    Отговор: Кафемашини-кафеварки-кафемелачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    След дълги години вярна служба моята ViaVeneto ме предаде и май ще се наложи да вземам нова ...
    Жалко, това е желязна машина. Вече не ги правят така, та според мен си стрва да я отремонтираш.

  13. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #386

    Отговор: Кафемашини-кафеварки-кафемелачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Светльо,това с оригиналните резервни части стана много трудно,особено за битовата техника.
    Поръчка/ако има възможност/,чакане 20-30 дни,за цени не ми се коментира,за обикаляне също.В един момент техниката била антика,в друг много нов модел/след гаранция естествено/,до гуша ми е дошло..

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,577
    #387

    Отговор: Кафемашини-кафеварки-кафемелачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Аз и не мисля да я хвърлям - имам и още една "комбо" модел , на която ползвам мелачката - по спомен двете съм ги купувал някъде в началото на века ... или края на миналия ...

    Някой има ли впечатления от Gaggia-та , че сега карам на капсули и едно, че не е същото кафето и друго, че много "дебело" нещо излиза - навремето като работех барман имахме същата марка професионална и беше трепач , ама туй си е най-нисък клас домашна ?

  16. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #388

    Отговор: Кафемашини-кафеварки-кафемелачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Мислил ли си за нещо такова? Ако е добре обслужена, е в пъти по-добро от това, което си избрал.

  17. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #389

    Отговор: Кафемашини-кафеварки-кафемелачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    svetlio1, отнасяй тази Gaggia Pure, докато не съм я отмъкнал аз . Няма да съжаляваш.

  18. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,577
    #390

    Отговор: Кафемашини-кафеварки-кафемелачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от gnf Виж публикацията
    svetlio1, отнасяй тази Gaggia Pure, докато не съм я отмъкнал аз . Няма да съжаляваш.

    Цитат Първоначално публикувано от SPSt Виж публикацията
    Мислил ли си за нещо такова? Ако е добре обслужена, е в пъти по-добро от това, което си избрал.
    Обмислял съм да взема автомат, но с покупката втора ръка съм леееко "на нож" (това важи и за другото предложение, а и имам чувството, че тая Ямболската обява съм я срещал доста отдавна) ...

    SPSt , имаш ли впечатления от тоя търговец е долу горе на какви цени вървят подобни автомати?

    Има и друг момент - липсата на свободни средства (сиреч пари в момента и покупката ще е през кредитна карта ...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 26 от 49 ПърваПърва ... 16242526272836 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 470
    Последно: 16-04-24, 17:08
  2. Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения
    От eye_contact във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 978
    Последно: 04-12-23, 18:49
  3. Smartwatch - избор, мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Хай-Тек джаджи
    Отговори: 166
    Последно: 28-11-23, 19:28
  4. Хладилници / FAQ - избор, обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Хладилна техника
    Отговори: 50
    Последно: 02-06-20, 21:20
  5. Епилатори / FAQ - избор, мнения, обсъждане
    От Zornitsa_S във форум Друга битова техника
    Отговори: 8
    Последно: 06-09-15, 17:20

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе