Резултати от 1 до 6 от общо 6

избор на прахосмукачка

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    4
    #1

    избор на прахосмукачка

    Моля дайте съвет за избор на прахосмукачка от Технополис или Техномаркет. Искам да е по възможност с постоянна торба, максимална всмукателна мощност и хубава четка. Нямам предпочитания за марка. Добре би било да не е много шумна. Благодаря предварително за съветите!

    - - - - - - - - - -

    Разполагам с бюджет около 200 лв. +- 20

  2.  
     
  3. Member Аватара на bagerista9
    Тук е от
    Dec 2014
    Живее в
    София
    Мнения
    567
    #2

    Отговор: избор на прахосмукачка

    взимаш тази и забравяш Мултифункционална прахосмукачка Karcher MV3 Premium Car Kit ,или Мултифункционална прахосмукачка Karcher MV3 Car Kit,смуче качествено,събира вода,кал и тн.

  4. Novice
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    4
    #3

    Отговор: избор на прахосмукачка

    Цитат Първоначално публикувано от bagerista9 Виж публикацията
    взимаш тази и забравяш Мултифункционална прахосмукачка Karcher MV3 Premium Car Kit ,или Мултифункционална прахосмукачка Karcher MV3 Car Kit,смуче качествено,събира вода,кал и тн.
    Тази ми е много голяма! Трябва ми нещо по компактно за вкъщи!

  5. Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    627
    #4

    Отговор: избор на прахосмукачка

    През юни месец си взех тази. Идва с торба от някакъв плат като на дупки, отдолу има нещо като щипка, което позволява торбата да се изхвърля. Може да се сложат хартиени торби, но аз й поръчах торби от не тъкан текстил (SMS). Още не съм ги ползвал, но ги дават с по-дълъг живот от хартиените, а и уж по-добре филтрирали въздуха. Самата прахосмукачка е с миещ се HEPA 12 филтър, казаха че трябва веднъж в годината да се сменява (продавал се в сервиза). Недостатък е липсата на регулатор на мощността, но за тези пари толкова. Доволен съм, тегли здраво, сравнително компактна е... та така.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #5

    Отговор: избор на прахосмукачка

    Преди време и аз доста се чудих каква да взема. На края взех с хартиени/текстилни торбички. Използвам само хартиени защото в другите винаги остава прах. Иначе погледни това ZELMER ZVC752ZK :: Прахосмукачки :: Прахосмукачки :: Уреди за дома :: Дребна техника :: Technomarket Bulgaria и ако не ти хареса как дърпа при поръчка от сайта....можеш да я върнеш. Забележи гаранционния срок.

  7. Novice
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    4
    #6

    Отговор: избор на прахосмукачка

    Благодаря! След много умуване се спрях на http://www.technopolis.bg/bg/Standar...21-09/p/813651 Оказа се че тези с постоянните торбички вече не се произвеждат. Има някакви стари моделчета на LG, но такава си имам. Тези с "хубавите" четки още повече свиват избора. За сега съм доволен. Факт е че след като бях минал със старата 1400W LG и донесох новозакупния филипс реших да я пробвам и доста се изненадах от количеството и вида на боклуците които събрах въпреки смешните 750W!

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Прахосмукачка робот / FAQ - избор, обсъждане, мнения
    От huba-buba във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 274
    Последно: 29-02-24, 11:16
  2. Отговори: 3
    Последно: 08-01-15, 22:21
  3. РЪЧНА ПРАХОСМУКАЧКА
    От maddog9 във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 3
    Последно: 13-01-09, 19:14
  4. Прахосмукачка за вграждане
    От TazmaniaK във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 4
    Последно: 18-11-08, 10:39
  5. Прахосмукачка. Препоръка.
    От bk във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 13
    Последно: 11-12-05, 01:49

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе