Резултати от 1 до 4 от общо 4

Курсора на мишката ми трепти постоянно и се мести сам където поиска моля помощ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    5
    #1

    Курсора на мишката ми трепти постоянно и се мести сам където поиска моля помощ

    Курсора на мишката ми трепти постоянно и се мести сам където поиска и отваря файловете които са
    дисплея - моля помощ.
    Става въпрос за таблет HP Compaq tc4400 Tablet PC
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1322567159[/time]_________________________________________________

    Забелязъл съм, че проблема съществува когато таблета работи на зарядно, а когато е на батерия се държи нормално и нямам проблеми с курсора.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    1,395
    #2

    Re:Курсора на мишката ми трепти постоянно и се мести сам където поиска моля помощ

    от всичко което пише по въпроса - трябва да си смениш зарядното с оригинално от HP..., ако искаш може да го занесеш и да пробваш с някое универсално зарядно - батерията трябва да ти е на 100% зарядното вкл., някои хора казват че когато се зарежда батерията тъчпада работи ОК ...

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    531
    #3

    Re:Курсора на мишката ми трепти постоянно и се мести сам където поиска моля помощ

    Споко и на моята мишка на домашния комп постоянно трепти. Нямам време да да се сетя да купя нова и да видя как ще е с нея.

  5. Novice
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    5
    #4

    Re:Курсора на мишката ми трепти постоянно и се мести сам където поиска моля помощ

    пробвах с друга мишка, също така и моята мишка на друг компютър
    проблема не е мишката.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. национала тръгва когато си поиска моля за помощ!!!
    От dani0707 във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 9
    Последно: 20-07-12, 07:03
  2. CRT монитор трепти?
    От svetlik във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 01-09-09, 00:12
  3. Отговори: 0
    Последно: 24-07-09, 22:50
  4. Отговори: 21
    Последно: 06-02-09, 13:31
  5. Отговори: 13
    Последно: 25-09-07, 02:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе