Страница 1 от 5 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 65

Съвет за избор на лаптоп

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member Аватара на Anjelo
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    59
    #1

    Съвет за избор на лаптоп

    Привет на всички!
    Моля разбиращите да ми препоръчат добър лаптоп за около 2000-2500 лв. По начало съм фен на SONY VAIO, но бих взел под внимание всеки коментар за добра машинка. Държа да е мощен и да става и за игри (макар и рядко).
    Благодаря предварително!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    57
    #2

    Re:Съвет за избор на лаптоп

    Asus G74SX-TZ215D


  4. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #3

    Re:Съвет за избор на лаптоп

    Dell Inspiron N5110 - Intel Core i7-2670QM Quad Core - 1400 лв

    За тези пари бих си взел това - http://www.apple.com/macbookair/

  5. Banned
    Тук е от
    Jan 2012
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    121
    #4

    Re:Съвет за избор на лаптоп

    Мога да ти препоръчам това http://laptop.bg/laptops-asus-W90-as...uz031k_limited само заради видео картата. Наистина има доста по-добри машини за тия пари, но с карти на NVIDIA които дават дефекти.

  6. Junior Member Аватара на Anjelo
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    59
    #5

    Re:Съвет за избор на лаптоп

    Благодаря за всички предложения и съвети. Мисля да се спра на - SONY VAIO F22.

  7. Banned
    Тук е от
    Jan 2012
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    121
    #6

    Re:Съвет за избор на лаптоп

    Добро моделче, дано само да нямаш проблеми с видеото

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #7

    Re:Съвет за избор на лаптоп

    Едно си баба знае, едно си баба бае... Май трябваше сонита само да прапоръчаме... Но аз лично сони не бих взел поради ред причини, първата от която е, че това за мен е най-дървения лаптоп изобщо (като дизаин)...

  10. Banned
    Тук е от
    Jan 2012
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    121
    #8

    Re:Съвет за избор на лаптоп

    Абе моделчето не е лошо, ама за тия пари DELL и ASUS предлагат доста по корави машини. Ама в крайна сметка пък всеки си решава.

  11. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    513
    #9

    Re:Съвет за избор на лаптоп

    Не е важно кво сте казали, важното е той какво е чул?!

  12. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #10

    Re:Съвет за избор на лаптоп

    мани дизайна, където каквото са могли да си променят и направят "фирмено" са го направили, като всяка последваща смяна, ремонт или ъпгрейд е свързано с покупка на техни части

    да не говорим за безумното подписване на драйвери, последващо от липсата на обновени такива

    на мен сони да ми подаряват, ще го взема, само за да го препродам веднага

    ----------------------------

    след като не те е "страх" от видеокарти на nVidia, тогава DELL XPS 15z DELL00808 е фантастичен избор за малко над 2К:

    i7-2620M, 8GB, 750GB, GeForce GT525M 2GB, HDMI, Win 7 Home Premium 64 bit... изобщо всичко, което ти трябва и не трябва, включително и лицензиран windows...

  13. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #11

    Re:Съвет за избор на лаптоп

    Всъщност съвет за издръжлив лаптоп може да се дава но след като модела остарее поне с 2 години...Ако ще е до параметри всеки сам си ги вижда.

    п.п. Последните години се разочаровах от тошиба а после и делл..за асус, ейсър няма да коментирам.. можи би ейчпи по издръжливи но не съм сигурен и в това

  14.  
     
  15. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #12

    Re:Съвет за избор на лаптоп

    Цитат Първоначално публикувано от ivodivo
    Всъщност съвет за издръжлив лаптоп може да се дава но след като модела остарее поне с 2 години...Ако ще е до параметри всеки сам си ги вижда.

    п.п. Последните години се разочаровах от тошиба а после и делл..за асус, ейсър няма да коментирам.. можи би ейчпи по издръжливи но не съм сигурен и в това
    Ами общо взето правилно си ги подредил и HP-то е на последно място (след аисъра)... В крайна сметка, всичко се разваля, затова е важна гаранцията ДЕЛ - 2,3 години, тошиба - 2, HP, ASUS - 1 по задължение 2 в момента А гаранцията освен продължителност, има и други параметри които ASUS и HP не предлагат... И не ми обяснявайте за удължаване на гаранцията... За мен е важно какво производителят дава от сърце щото си знае стоката... От там нататк, срещу доплащане... тинтири минтири...
    Затова според мен най-добрия избор в момента си остава MacBook - достатъчно здрав, достатъчно безпроблемен и с достатъчно надеждна операционна система... Не случайно професионалистите разчитат именно на него...

  16. Junior Member Аватара на Anjelo
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    59
    #13

    Re:Съвет за избор на лаптоп

    Цитат Първоначално публикувано от glowndark
    Едно си баба знае, едно си баба бае... Май трябваше сонита само да прапоръчаме...
    Ами ако исках само Сони-та нямаше да се съветвам с всички... При тези преобладаващи мнения вече съм преориентирам към това - http://pcstore.bg/laptopi/ASUS-6/ASU...215D-16GB-3472
    Все пак не мога да си позволя да го подменям всяка година.
    Пак ли не е удачен избор?

  17. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #14

    Re:Съвет за избор на лаптоп

    звучи чудесно. за само 300 лева над този, който ти препоръчах, дава осезаемо повече, което идва и от разликата в марката

    аз лично нямам особен поглед върху най-високия клас лаптопи на asus, но съдейки по нетбукчетата им, които са добре направени, ако допуснем, че са вложили същото усърдие в направата на високия клас, каквото са вложили в ултра-мобилния, би трябвало да нямаш грижи...

    имам само един коментар - ама НАИСТИНА ли смяташ, че си струва двойната цена за машина, чиято актуалност ще е 3-4 години, вместо 2-3 (класът около 1500лв)?

  18. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    513
    #15

    Re:Съвет за избор на лаптоп

    За личен ползвам това; F7E-7S064, a за работен това; K50ID SX233V. Първия е на 4г. и още не е показал, че остарява а за втория още нямама какво да кажа, щото е само на няколко месеца.

    Марката ASUS в моите очи е класирана в челните ми предпочитания за избор на лаптоп

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 5 123 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Съвет за избор на лаптоп
    От blackberry във форум Общ - хардуер
    Отговори: 42
    Последно: 20-01-16, 18:53
  2. Съвет за избор на охладител за лаптоп
    От VeRoNique във форум Мобилни устройства
    Отговори: 1
    Последно: 26-08-11, 18:28
  3. Съвет за избор на външен Wifi Adapter за лаптоп Асус X71SL
    От music123 във форум Мобилни устройства
    Отговори: 2
    Последно: 21-02-11, 14:47
  4. съвет за нов лаптоп
    От De4ev във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 20-12-10, 21:17
  5. Съвет за лаптоп.
    От emilstar във форум Общ - софтуер
    Отговори: 16
    Последно: 09-12-09, 10:55

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе