Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 33
Like Tree2Одобрявам

избор на евтин таблет privileg или prestigio

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    90
    #16

    Отговор: избор на евтин таблет privileg или prestigio

    Само за инфо имам 2 таблета единия е Nexus 7 другия някакъв китайски с RK3066 и Mali400 теста върви само на нативна резолюция на екрана отделно има разлика и в качеството на картината и то доста видима при Epic Citadel давам пример с една игра която я имам и на двата таблета HORN, ами немога да си кривя душата разликата е просто огромна ето и няколко снимки и двете са с Unreal Engine 3

    horntegra05.jpg horntegra06.jpg screenshot05.jpg screenshot06.jpg

    Иначе съм много доволен и от двете машини.

    Забравих да добавя че на Antutu Benchmark китайския вади повече точки в крайния резултат.
    Този пост е редактиран от VaskoD; 12-03-13 в 22:38.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Живее в
    България
    Мнения
    71
    #17

    Отговор: избор на евтин таблет privileg или prestigio

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията
    вземи си от метро този за ~150

    по-скъп не ти трябва, марката е без значение, идват от едно и също място
    след като имаш гаранция ИЗОБЩО не трябва да гледаш нито марка, нито характеристики - за изброените от теб неща стига 1 ядро на 1 гхц с 512 мб рам - точно толкова, колкото имат най-евтините

    предвид и това, което на писал stenly се сетих и друго нещо - таблетите са продукти-еднодневки и купуването на 2-ра ръка е много рисково: падал, удрян и т.н. - незнайно, брой зареждания на батерията, която не подлежи на смяна - незнайно, загуба при "хващане на хорото за 'по-нов'" - 150 < 500

    всеки си има право на мнение, но моите наблюдения върху китайските немаркови, сравнение с "марковите" показват, че вторите нямат основание да са на тройна цена

    признавам, че екстри като 3G и др.под. на повечето китайски продукти са възможни само чрез донгъл, но и не всички маркови ги имат, така че всекиму според нуждите

    моят син е на 4 години и определено не е правил разлика между 7" едноядрен и 10" 4-ядрен !
    Със сигурност ще купя нов таблет. Не съм фен на техника втора ръка. По принцип е за мен машинката, но все пак няма как да не попадне в ръчичките на дъщеря ми. И затова не ми се иска да купувам нещо над 250-300лв. Най-добрия вариант е да си купя ASUS-a, а на малката да взема един евтин, но естествено всичко опира до парите. Както си се познавам евтиния таблет бързо ще започне да ме дразни, че няма някоя екстра. За това, ако купувам такъв, смятам да не е съвсем орязан като параметри. Иначе като параметри поне 8гб памет, 1гб рам и Андроид 4. Разбрах, че по-старите версии не се ъпдейтват. Поправете ме, ако греша.

  4. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #18

    Отговор: избор на евтин таблет privileg или prestigio

    За повечето таблети могат да се намерят "готвени" ромове с последните версии на андроид, првени от ентусиасти които горе-доло работят. Аз все си мисля , че за около 400 лева ще си намериш нов Нексус с 8 - 16 гигабайта памет.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Живее в
    България
    Мнения
    71
    #19

    Отговор: избор на евтин таблет privileg или prestigio

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    За повечето таблети могат да се намерят "готвени" ромове с последните версии на андроид, првени от ентусиасти които горе-доло работят. Аз все си мисля , че за около 400 лева ще си намериш нов Нексус с 8 - 16 гигабайта памет.
    Аз не бързам. Ще изчакам малко и ще дебна промоциите. Още не съм ходила да ги разгледам в магазина. Да направя разликата сама. Благодаря за отговорите и за снимките на Васко. Ясно е, че по-евтините модели няма да са толкова добре. Колегата ми донесе неговия Mpman MP1000 да го разгледам и не ми хареса. Много бавна реакция. Не знам дали не си е направил настройките, но картината нямаше ярки красиви цветове.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #20

    Отговор: избор на евтин таблет privileg или prestigio

    То какви настройки за картината да има един таблет, но Нексуса е с добри цветове за мобилна джаджа:rolleyes:

  7. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #21

    Отговор: избор на евтин таблет privileg или prestigio

    и към вметката на pilot да добавя - какви екстри да има един таблет!?

    "най-тъпите евтини" имат всичко, което трябва на средностатистическия потребител - 512 МВ - 1 GB RAM, някакво място (4-8 гигабайта) за музичка, книжки и игри, които в най-тежкия случай са около гигабайт, но това са редки изключения, wi-fi, 5-пойнтов тъч за малките диагонали, 10 за големите, микро УСБ, слушалки

    "простите евтините" имат горното + ХДМИ, 1 GB RAM, 8 флаш

    "висок клас китайци" - горното, само че с 16 флаш, 2 RAM

    най-последните поддържат HTML5, ъпдейти на FLASH (което доста маркови не правят и трябва да правиш разни гимнастики, примерно самсунг галакси-то)

    единствената забележка е, че има някои приложение, но не от важните, които просто не разпознават устройството и отказват да се инсталират. не съм попадал обаче в ситуация, в която да не намеря за 3 минути алтернатива на претенциозната програма

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #22

    Отговор: избор на евтин таблет privileg или prestigio

    Абе аз се чудя, тез 2GB RAM за какво са му на един Андроид таблет? Освен с игри/ако се играе/, с какво друго ще го тормозиш?:rolleyes:

  10. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #23

    Отговор: избор на евтин таблет privileg или prestigio

    Цитат Първоначално публикувано от pilot Виж публикацията
    абе аз се чудя, тез 2gb ram за какво са му на един андроид таблет? освен с игри/ако се играе/, с какво друго ще го тормозиш?:rolleyes:
    отварям едновременно в 10 прозореца 10 различни сайта и таблетът рухва...
    поне с моя галакси таб с 1gb се получава непрекъснато. без да съм убеден, че причината е точно в обема оперативна памет, много е вероятно наистина да е в него и ако беше повече да не се стигаше до неизменно крашване при отваряне на повечко прозорци.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Живее в
    България
    Мнения
    71
    #24

    Отговор: избор на евтин таблет privileg или prestigio

    Някой собственик на Таблет PRIVILEG MID-7A. Да сподели доволен ли е.

  12. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    299
    #25

    Отговор: избор на евтин таблет privileg или prestigio

    Събота си купих ето този таблет
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...280C-DUO-WHITE
    Трябваше ми някаква подобна джаджа за интеренет, Основно за това ще се ползва.За няколко дни ползване съм с доста добри впечатления. Бях в командировка и се ползваше само таблета за НЕТ.

  13. Member Аватара на turboie
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    495
    #26

    Отговор: избор на евтин таблет privileg или prestigio

    А аз си взех Prestigio MultiPad 10.1 Ultimate 3G като цяло сам доволен от таблета но ме притеснява че батериятаму кара много малко на видео 3 часа едвам на Wifi пада много бързо наи много 2 часа томи се струва много малко основно го ползвам за интернет закачен кам домашния ми рутер .Обадисе в сервиза ама и от там незнаели колко искарва и им се стори малко това време таблета е на 10 ден Като недостатък мога да кажа малкото време на батериятаму късия захранващ кабел на зарядното и камератаму не добра . Незнам вашите таблети колко време карат на батерия ?

  14.  
     
  15. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #27

    Отговор: избор на евтин таблет privileg или prestigio

    Цитат Първоначално публикувано от turboie Виж публикацията
    Незнам вашите таблети колко време карат на батерия ?
    6-8 часа видео в началото.
    3-4 часа сега, след 2.5 години служба.
    Таблетът е първия модел Galaxy Tab

  16. Lokoto
    Guest
    #28

    Отговор: избор на евтин таблет privileg или prestigio

    Samsung galaxy tab 2 7.0
    Памет 8 GB с 32 GB SD карта (MGBGB Pro Series) class 10
    7 часа видео или 6 часа Интернет през 3G-плътна работа.
    5 часа Интернет през WIFI.
    Мисля че е достатъчно за ежедневна работа, нали?
    Имах и по-бавна карта, но определено и по-малко държеше батерията с нея.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,783
    #29

    Отговор: избор на евтин таблет privileg или prestigio

    Цитат Първоначално публикувано от turboie Виж публикацията
    А аз си взех Prestigio MultiPad 10.1 Ultimate 3G като цяло сам доволен от таблета но ме притеснява че батериятаму кара много малко на видео 3 часа едвам на Wifi пада много бързо наи много 2 часа томи се струва много малко основно го ползвам за интернет закачен кам домашния ми рутер .Обадисе в сервиза ама и от там незнаели колко искарва и им се стори малко това време таблета е на 10 ден Като недостатък мога да кажа малкото време на батериятаму късия захранващ кабел на зарядното и камератаму не добра . Незнам вашите таблети колко време карат на батерия ?
    Единствено което ми идва наум е че 3G модула ти е включен и лапа от батерията.Аз имам модела 5880 и изкарва 10-12ч пърпорене из нета през безжичната мрежа.Намали си яркостта на дисплея.Другото което може да ти точи от батерията са качени приложения които работят във фонов режим-затвори ги с таск килъра.http://www.phonearena.bg/news/Naj-do...ndroid_id16948
    Този пост е редактиран от VLADO 66; 22-03-13 в 08:23.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Живее в
    България
    Мнения
    71
    #30

    Отговор: избор на евтин таблет privileg или prestigio

    Вчера купих таблет PRIVILEG MID-7A. За първи наблюдения е добър. Цветовете са ярки. Бързо се изпълняват командите. Няма забавяне. За сега съм му сложила 3 игри, ще го видим тези дни как ще поработи. Доволна съм, че не дадох много пари - малката го изпусна на паркета на 10-тата минута. Няма и драскотина.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Таблет PRESTIGIO PMP 7100D3G DUO
    От turboie във форум Мобилни устройства
    Отговори: 7
    Последно: 30-09-14, 08:24
  2. Продавам нов таблет Prestigio MultiPad 3384B
    От nikkisixx във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 18-05-12, 13:37
  3. Review - Таблет Prestigio Multipad 7070C
    От kod във форум Мобилни устройства
    Отговори: 25
    Последно: 11-04-11, 07:12
  4. AOC ще покаже евтин таблет на CeBIT 2011
    От kod във форум Новини от SetCombG.com
    Отговори: 0
    Последно: 10-02-11, 16:10
  5. Отговори: 0
    Последно: 25-11-10, 12:23

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе