Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 33 от общо 33
Like Tree2Одобрявам

избор на евтин таблет privileg или prestigio

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    1
    #31

    Отговор: избор на евтин таблет privileg или prestigio

    Здравей,turboie!Как е машинката сега че и на мен ми харесва?Батерията оправи ли се?За колко и от къде го взе че гледам има разлики от по стотина лева?

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Живее в
    България
    Мнения
    71
    #32

    Отговор: избор на евтин таблет privileg или prestigio

    След ползване няколко месеца мога да споделя отново отзиви за таблета. Като цяло започнах да съм много недоволна. Батерията ми се струва, че не държи повече от час. Много често забива. Дори не може да се рестартира, а трябва да се чака да му падне батерията. Това ми беше първата и последна техника, която не е доказана марка.
    stenly одобрява това.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #33

    Отговор: избор на евтин таблет privileg или prestigio

    Цитат Първоначално публикувано от bubynka Виж публикацията
    След ползване няколко месеца мога да споделя отново отзиви за таблета. Като цяло започнах да съм много недоволна. Батерията ми се струва, че не държи повече от час. Много често забива. Дори не може да се рестартира, а трябва да се чака да му падне батерията. Това ми беше първата и последна техника, която не е доказана марка.
    Не знам от къде ти е таблета, но по принцип гаранцията на батерията е 6 месеца, така че можеш да предявиш рекламация. Моного малко държи и то за 7" таблет с ниска резолюция, макар и с малка батерия. Тук споменават за 3-4 часа: Таблет Privileg MID-7A (Страница 1) - Таблети от неизвестни източници - Реплики и устройства от неизвестни източници - Android Форум Това със забиването също не е добре, така че се възползвай навреме от гаранцията...по настоятелно.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Таблет PRESTIGIO PMP 7100D3G DUO
    От turboie във форум Мобилни устройства
    Отговори: 7
    Последно: 30-09-14, 08:24
  2. Продавам нов таблет Prestigio MultiPad 3384B
    От nikkisixx във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 18-05-12, 13:37
  3. Review - Таблет Prestigio Multipad 7070C
    От kod във форум Мобилни устройства
    Отговори: 25
    Последно: 11-04-11, 07:12
  4. AOC ще покаже евтин таблет на CeBIT 2011
    От kod във форум Новини от SetCombG.com
    Отговори: 0
    Последно: 10-02-11, 16:10
  5. Отговори: 0
    Последно: 25-11-10, 12:23

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе