Резултати от 1 до 2 от общо 2

Проблем с лаптоп Dell Inspiron

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    63
    #1

    Проблем с лаптоп Dell Inspiron

    Здравейте,

    имам лаптоп Dell Inspiron, който започна да ми прави много странни проблеми.

    Първо след като го включих при зареждането на самият Windows ми се появиха едни зелени черти по екрана и Windows- а не зареди (Windows 7) . След това го изключих и включих наново, но стои само на черен екран. След това извадих батерията и го пуснах само на зарядно, включи се, поработи 5- 10 минути и екрана започна да пръщи, да играе (появиха се и едни бели и черни чертички) и компютърът изгасна.

    След това го пуснах отново, зареди, поработи 15 минути и отново се рестартира.

    Когато стартирам компютърът докато батерията е вътре и включа зарядното, лаптопа започва да издава едни шумове и забива (още преди да е заредил Windwos).

    Към момента изглежда мога да го пусна само, ако батерията е вън или е само на батерия без зарядно и то за много кратък период да поработи.

    Имам чувстовото, че проблемът идва от дисплея, много странно се получава с тези чертички които ми се появяват и рестартиранията.

    Моля Ви за съдействие!

    Благодаря Ви!

    Поздрави,

  2.  
     
  3. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #2

    Отговор: Проблем с лаптоп Dell Inspiron

    Направо го носи в сервиз. Проблема ти хардуерен а не софтуерен, за да умуваме тук. Може да е нещо по захранването, може да е инвертор, може да е чипсет който прегрява... трябва да го види човек който разбира от тези неща и то доста....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам лаптоп DELL Inspiron 1300
    От Nasko Hristov във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 12-11-13, 17:00
  2. Клавиатура за лаптоп Dell Inspiron 6400
    От peterkk във форум Купува
    Отговори: 0
    Последно: 25-09-12, 10:03
  3. Лаптоп dell inspiron 8000 не тръгва.
    От Rusin atanasov във форум Общ - хардуер
    Отговори: 7
    Последно: 20-02-12, 09:26
  4. Прадавам лаптоп Dell Inspiron 640 m
    От ste1 във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 01-05-10, 10:11
  5. Отговори: 2
    Последно: 06-10-09, 12:24

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе