Резултати от 1 до 1 от общо 1

Прекъсване на интернет връзка само през WI-FI, Acer Aspire E1-772

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    22
    #1

    Прекъсване на интернет връзка само през WI-FI, Acer Aspire E1-772

    Здравейте, имам следния проблем, прекъсване на интернет връзка само през WI-FI на лаптоп Acer Aspire E1-772, с лан кабел нямям проблем. С Уиндоус 10 Ентърпрайз 64 -битова версия съм. Имам 1 TB WD хард диск на мястото на писачката и 128 GB SSD Kingston на мястото на основния диск, преинсталирал съм лаптопа два пъти и проблема се появява след 20-на дена приблизително, след чистата преинсталация. Със кабел, който минава през рутер TP-Link TL-WR841N който е чисто нов, нямам никакви проблеми, преди ползвах една смотана Tenda и мислех, че проблема е от нея, но не. Прекъсването е тотално за около 15-20 секунди, после връзката се връща. Забелязвам също, че когато вляза в някой от двата дяла на HDD диска(които са два по 480 gb), проблема е на лице веднага, в пауър опшънс съм задал на диска да не заспива, в девайс мениджъра съм задал също и уарлез картата да не заспива, а там нямам липващи драйвъри или проблеми. Лаптопа се ползва само със захранване от мрежата, без батерия, моля помогнете, вече незнам от мен ли е проблема или в лаптопа, ползвам го единствено за сърфиране, филми и споделяне на голям екран, безжично.
    Този пост е редактиран от Boni1839; 24-04-18 в 18:38.

  2.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 4
    Последно: 17-10-16, 00:11
  2. Отговори: 2
    Последно: 18-06-13, 19:11
  3. Acer aspire 5100
    От n_dechkov във форум Купува
    Отговори: 1
    Последно: 07-01-11, 21:35
  4. Продавам ACER ASPIRE ONE ZG5
    От airburn във форум Продава
    Отговори: 2
    Последно: 25-05-10, 13:14
  5. Връзка м/у 2 РС през интернет
    От peter_nn във форум Мрежи
    Отговори: 5
    Последно: 08-01-07, 16:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе