Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 34 от общо 34
Like Tree5Одобрявам

Лаптоп със ССД зарежда бавно

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #31

    Отговор: Лаптоп със ССД зарежда бавно

    Цитат Първоначално публикувано от AccurseD Виж публикацията
    Здравейте, извинявам се за забавянето, но имах ангажименти днес, също и утре... Аз съм доволен от направеното, защото ако само преинсталирам пак имам проблема (Същия драйвър ще се инсталира). nassko1в първия пост съм написал какво съм пробвал и преинсталиране бе първото
    Когато се пробвах да сложа по стария драйвър Win ме превари и на мен ми писна. Утре вечер ще върна в биоса на switchable graphic mode на dynamic. Също ще спра всички обновления да видя дали ще успея да сложа стария драйвър и ще видим каква е разликата.
    То скоро ще се купува нов ама като ми е интересно се занимавам
    Колегите са те посъветвали вече, свали чиста версия от официалният сайт и не пробвай никакви активации , виж без друго накачулено как се държи.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    81
    #32

    Отговор: Лаптоп със ССД зарежда бавно

    Премахнах драйвърите със amdcleanuputility през safe mode, после инсталирах драйвъра (2011та година) от HP сайта и все едно не ми разпозна графичното устройство. Та пуснах Win Updates и си сложих пак най-актуалния драйвър (2015та година) и направих фикса от регистрите. Явно така ще си го ползвам вече
    Благодаря на всички отзова ли се.

    ПС. Миналата седмица когато го ползвах на батерия се самоизключи и реших че батерията е заминала. Показваше че има заряд за още 90 минути...
    Поръчах нова батерия и днес пристигна. С нея пак същата работа. Как да процедирам? (като изккючим смяната на целия лаптоп)
    На зарядно си работи стабилно...

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    74
    #33

    Отговор: Лаптоп със ССД зарежда бавно

    Цитат Първоначално публикувано от AccurseD Виж публикацията
    Премахнах драйвърите със amdcleanuputility през safe mode, после инсталирах драйвъра (2011та година) от HP сайта и все едно не ми разпозна графичното устройство. Та пуснах Win Updates и си сложих пак най-актуалния драйвър (2015та година) и направих фикса от регистрите. Явно така ще си го ползвам вече
    Благодаря на всички отзова ли се.

    ПС. Миналата седмица когато го ползвах на батерия се самоизключи и реших че батерията е заминала. Показваше че има заряд за още 90 минути...
    Поръчах нова батерия и днес пристигна. С нея пак същата работа. Как да процедирам? (като изккючим смяната на целия лаптоп)
    На зарядно си работи стабилно...
    Направи shutdown или директно изгасна?

    Sent from my Mi A1 using Tapatalk

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    81
    #34

    Отговор: Лаптоп със ССД зарежда бавно

    Директно изгасна.

    Сега го оставих без зарядно, гледах Youtube видеота и превключвах различни табове в Chrome всичко си работеше до в един момент когато вентилатора леко почна да се засилва и лаптопа спря. Включих го и темепературите на CPU бяха доста високи, снимката я направих 2-4 мин след ново стартиране. Също има thermal throttling. Като съм вкъщи ще сменя термопастата...
    Този пост е редактиран от AccurseD; 18-04-20 в 08:24.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Лаптоп Asus x550v с Вин 7 не зарежда
    От milenk във форум Windows
    Отговори: 7
    Последно: 20-06-16, 22:35
  2. Lenovo A859 - зарежда много бавно?
    От detronik във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 6
    Последно: 05-11-14, 22:09
  3. Бавно зареждане на WIN
    От taralion във форум Windows
    Отговори: 7
    Последно: 09-01-08, 13:24
  4. Windows зарежда бавно...
    От korea60 във форум Windows
    Отговори: 29
    Последно: 13-12-06, 12:01
  5. Бавно XP
    От MANIAK във форум Мрежи
    Отговори: 2
    Последно: 19-10-02, 11:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе