Резултати от 1 до 8 от общо 8

Какво е LAG?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    16
    #1

    Какво е LAG?

    Здравейте,

    Би ли ми обяснил някой какво е това LAG?

    От известно време играя разни игри по интернет и

    понякога някои от играчите псуват и викат:"LAG,LAAAAG".[xx(]

    Какво всъщност е това?

    Благодаря предварително

    [^]

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Какво е LAG?

    това е забавянето на пакета информация, които минава през мрежата. когато има такова забавяне крайният ефект е примерно ти да стреляш в някой, да е невъзможно да го пропуснеш и да си сигурен, че си го уцелил, но поради това забавяне на пакета той да се е мръднал и сигурният ти изстрел да не го е уцелил.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    16
    #3

    Какво е LAG?

    Благодаря много FearMe!

    Имах подозрения,че е нещо такова,но сега вече знам.

    Още веднъж благодаря![^]

  5. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    41
    #4

    Какво е LAG?

    във връзка с горното обяснение да ти кажа, че обикновено ако си "лаг-ав" успяваш да убиеш някой/и добър/и играч/и пък той/те теб не, което ги ядосва.



    пояснение:



    ако си "ламер" - нямаш шанс срещу "цикъл"(добър играч, който цикли 18 часа, 7 дни в седмицата).



    обаче, когато си с лаг - по закона за гадоста(или принципа за неопределеността - въпрос на тълкуване) - можеш да избиеш всички асове на даденото ниво и то с "хедшоти" - а това пък ги подлудява[B)].



    има и конзолни команди(за някои игри) които позволяват да се лагнеш умишлено - обикновено добрите играчи не го правят - имат си сметки за уреждане на дадения сървър и не искат да оставят нещата на случайността.




  6. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    16
    #5

    Какво е LAG?

    А как да не съм LAG-ав?Доколкото разбирам това зависи от моята връзка(от моя провайдер).Как може да се разбере кой е LAG-ав и може ли това да се избегне?

    Благодаря

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    215
    #6

    Какво е LAG?

    Много добре е че питаш за такива неща защото като гледам половината от тия лапетии дето играят говорят за лаг а не знаят какво е.Знаят че е нещо лошо ама не точно какво.За да нямаш голям лаг трябва всичко по твоя компютър да е наред ,същото важи и за целият път до сървъра включително.Лагът винага съществува , колкото по бързи са машините и мрежата толкова е по-малък той.

  8.  
     
  9. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228

  10. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    16
    #8

    Какво е LAG?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Много добре е че питаш за такива неща защото като гледам половината от тия лапетии дето играят говорят за лаг а не знаят какво е.Знаят че е нещо лошо ама не точно какво.За да нямаш голям лаг трябва всичко по твоя компютър да е наред ,същото важи и за целият път до сървъра включително.Лагът винага съществува , колкото по бързи са машините и мрежата толкова е по-малък той.



    <div align="right">Originally posted by npu3paka*-*25/08/2004*:* 13:15:16</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Мерси за отговора.

    Всъщност аз не съм лапетия-срам ме е да кажа на колко години съм и още си играя игрички,ама какво да правя...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. КАКВО Е S-ВИДЕО КАБЕЛ И ЗА КАКВО СЛУЖИ?
    От monto във форум Телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 28-04-15, 12:51
  2. Отговори: 7
    Последно: 26-03-14, 17:29
  3. Отговори: 6
    Последно: 01-03-10, 11:59
  4. Какво ви харесва и какво не във вашия GSM...
    От Pa3KaTaH във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 62
    Последно: 08-03-04, 19:50
  5. Отговори: 4
    Последно: 24-02-03, 18:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе