Резултати от 1 до 5 от общо 5

БТК-Нови цени след нова година?!?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    96
    #1

    БТК-Нови цени след нова година?!?

    Искам да попитам имате ли някаква информация за повишаването на цените за интернетът предоставян от БТК след нова година[?]

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    1,395
    #2

    БТК-Нови цени след нова година?!?

    Къде го чу този слух - логиката е да ги намаляват...

  4. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #3

    БТК-Нови цени след нова година?!?

    dash , я пак , търсиш логика при БТК? Монополистите си знаят работата. Например вземи новите им услуги БТК 12 , 60 и 300 ли беше не си споням. След като се включиш получаваш една поздравителна картичка в която те уведомяват за някой "съществени неща" като например , че новата ти програма не важи за дайл ъп , за войс оувър ай пи , и за някои други нещица дето само за тях са изгодни. Като се обадиш на безплатния им телефон за информация , трябва не да питаш а да ги разпитваш.Не дават инфо а ти трябва да си го търсиш.

    Айде на не продължавам по-вече , че ме избива на по лоши думички.


  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    96
    #4

    БТК-Нови цени след нова година?!?

    Работата каква е аз не оточних мн но мисля,че беше достатъчно ама явно не е било[]От Тъговище съм и какво да ви кажа цените на инета са безбожни неограничения варира около 50лв та имаме тъка един нов доставчик които си предлагаше услугите мн евтинко спряво вс др,но точно когато щях да се прехвърлям установих,че след нова година ще си спира пакетите и ще си пуска на трафик инета а причината била защото след нова година БТК щяла да променя условията си за доставка на инет и поради тази причина ми стана интересно да ви попитам дали има ще такова чудо спрямо цените.Това за понижението е така и аз съм на такова мнение поради факта че адсл-а вече присъства вече във големите градове и се някак си требва да привлекът клиенти към него и поради това намаляват цените на адс-ла и увеличават тези за доставка на инет по наети линии.НЕзнам да ли е така но и за това питам?[]

  6. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    1,395
    #5

    БТК-Нови цени след нова година?!?

    [:D] Нямам понятие - ако беше преди половин година може би щях да повярвам че ще продължат да се правят на монополисти, но имайки предвид че от 2005 падат последните ограничения до крайният клиент или тъй наречената "последна миля" и че има на пазара доста по качествени услуги от DSL-a на БТК, все ми се иска да повярвам че ще се ориентират по пазарно (не мога да отрека че DSL беше пуснат много дилетантски и се тестваше на гърба на потребителите, като се домодифицираше в крачка и не винаги в полза на потребителя) и да намалят цените за да излапат повече клиенти (естествено клиентите трябва да са екстремисти и да очакват всичко[])



    Пожелавам ти успех с Интернета и по ниски цени с по качествена услуга

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам 3 нови рутера Belkin - Нови цени
    От ohluva във форум Продава
    Отговори: 5
    Последно: 22-10-12, 13:56
  2. MP4 player SONY - нови - НОВИ ЦЕНИ !!!
    От Ewing във форум Приключили продажби
    Отговори: 6
    Последно: 17-01-11, 23:33
  3. Отговори: 0
    Последно: 06-10-06, 20:47
  4. Нови цени на електроенергията
    От badr във форум Коментирай новина
    Отговори: 5
    Последно: 12-09-06, 18:58
  5. БТК с нови цени
    От mishle във форум Коментирай новина
    Отговори: 10
    Последно: 24-02-05, 17:45

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе