Резултати от 1 до 6 от общо 6

Помощ при използване на Proxy

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    52
    #1

    Помощ при използване на Proxy

    Търсих във форума, открих много теми по-въпроса, но никъде не намерих отговор на проблема ми. Значи за какво става дума. Става дума, че абсолютно нищо не разбирам от това как става използването на Proxy, по-точно къде се пише адреса и как става използването му. Пробвах с ето това прокси 81.195.145.66:6588, което е руско, като го записах в настройките на IE, там където пише да се вкара прокси адреса, но нищо не става. До сега никога не ми е трябвало да използвам прокси, но има едно нещо, което трябва да го изтегля, но то е само за потребители с руски IP-та и ми казва, че ако искам да го изтегля трябва да използвам руско прокси. За това ви моля, някой ако му се занимава да ми обясни, как точно става използването на прокси, например: Това прокси, което съм го посочил, как може да го използвам него. Къде трябва да го запиша, в някоя програма ли или някъде по настройките на браузера. Много ще съм ви благодарен, ако ми обясните как става работата с ъези проксита. Навсякъде пише"използвай тази или онази програма" е пробвах, но нищо не става. Тъй, че ако някой реши да ми обясни как става, то нека го направи като за човек дето няма абсолютно никаква представа от тези работи. 10Х

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #2

    Re: Помощ при използване на Proxy

    за IE
    tools->options->connections->LAN settings отмяташ прокси сървър и пишеш адресите дето си дал
    но да знаеш че безплатните проксита не просъществуват повече от 2-3 дена
    така че има голяма вероятност да не ти работи по тая причина.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    52
    #3

    Re: Помощ при използване на Proxy

    За жалост нищо не става. Въведох много и различни проксита и все нищо. При опит да изтегля това дето ми казва пак ми се покзва това съобщение, че трябва да използвам руско прокси. Също като си проверя в някой сайт IP-то пак си ми показва, че си е оригиналното, а не това на проксито. Моля ако някой знае от къде мога да намеря работещо руско прокси, нека драсне няколко реда.



  5. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    221
    #4

    Re: Помощ при използване на Proxy

    Пробвай това - 82.194.164.152:3128. Не поддържа https и прозират 2-3 адреса, но поне е руско. Слагаш го в браузъра, както са ти написали по-горе и по аналогичен начин и в програмата си, с която сваляш.

  6. Member
    Тук е от
    Jul 2004
    Мнения
    196
    #5

    Re: Помощ при използване на Proxy

    цитат:
    "Imam edin sait za bg proxyta moje i da vi e v pomosht !
    Aliveproxy.com
    tarsete proxy za BG i gledaite koga e ispolzvane za posledno ako LAST GOOD CHECK e po moalko ot 30 min moje i da vi svarshi rabota"
    по същия принcип провери за руски проксита!* :Super:

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    52
    #6

    Re: Помощ при използване на Proxy

    Цитат Първоначално публикувано от TRENDS
    Пробвай това - 82.194.164.152:3128. Не поддържа https и прозират 2-3 адреса, но поне е руско. Слагаш го в браузъра, както са ти написали по-горе и по аналогичен начин и в програмата си, с която сваляш.* * *
    Мерси много за проксито. Оказа се, че с IE работата не става, а с Mozilla въпросното прокси тръгна, но е доста бавно и не мога да изтегля това дето ми трябва. Не мога да си обясня по каква причина не тръгна с IE, аз си го обяснявам с това, че съм на ADSL и може нещо причината да е в това. Но както и да е, важното е че вече разбрах как става работата. Благодаря на всички.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Използване на стар тръбен път
    От tyo_bg във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 22
    Последно: 28-09-19, 17:21
  2. Използване на стари тръби
    От emka22 във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 1
    Последно: 06-04-12, 17:01
  3. забиване на компютъра при използване на DVD-Rom
    От oggieasp във форум Общ - хардуер
    Отговори: 8
    Последно: 15-08-11, 14:01
  4. ICR и SOCKS proxy експертна помощ need
    От DPetrov във форум Linux
    Отговори: 3
    Последно: 17-10-04, 13:43
  5. Отговори: 10
    Последно: 23-12-03, 13:08

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе