Резултати от 1 до 6 от общо 6

Kerio personal firewal

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    323
    #1

    Kerio personal firewal

    zdraveite!!! imam instaliran Kerio personal firewall, всичко си е ок, но имам проблеми при шарването на нета на другия комп!!т.е firewala ми пречи да пускам нет на другия комп,предполагам че може да му задам да не пречи на интернет шаринга ким другия комп ама незнам как?също така нямам достъп и към фтп-то на моя доставчик (само когато искам да се логна за да кача нещо)пак при вкл. firewall?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    1,378
    #2

    Re: Kerio personal firewal

    Доколкото си спомням, Kerio Firewall имаше опция, че този хост е gateway за мрежата. Май в general беше...
    А за да се логнеш в ftp сървъра - срещал съм подобна ситуация с winget и Internet Connection Firewall на WindowsXP Pro SP2. Понеже се отваря и порт 20 и сървъра иска да си говори с клиента, то ICF-a реве дали да отблокира клиента. Може и при теб да е така, разгледай логовете и разреши използването на съответния порт от съответната програма. Ама това последното е общо за всички стени, редно е и Керио да го има! Само дето не съм работил много с нея и не мога да дам повече детайли!
    Успех!

  4. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    323
    #3

    Re: Kerio personal firewal

    ne mojah da go opravq , prepori4aite mi drug firewall

  5. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #4

    Re: Kerio personal firewal

    В каква мрежа си? Какъв интернет ползваш?Какъв е компютъра - сървар или за обикновенно домашно ползване)? С каква цел искаш да сложиш Firewall, koнкретна причина (заплаха) или "за всеки случай"?

  6. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    323
    #5

    Re: Kerio personal firewal

    кабелен интернет. двата компа са с вин хп,пуснах си съветника за мрежа и всичко си беше ок.т.е тръгна нета на другия комп.но след това си инсталнах "кериото" и спря нета към другия комп!!!като изключа кериото нета тръгва, та въпроса ми е как да настроя фиревала така че да не го изклучвам всеки пит като ше се ползва нет на другия комп

  7. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    620
    #6

    Re: Kerio personal firewal

    виж ТОВА ТУК дали ще ти помогне

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. ? за Kerio Winroute firewall
    От MomoSat във форум Общ - софтуер
    Отговори: 0
    Последно: 14-08-07, 13:22
  2. Kerio Winroute Firewall s pppoe connection za internet
    От mkvakin във форум Мрежи
    Отговори: 0
    Последно: 17-12-06, 20:18
  3. Как да изкарам SKYPE и YAHOO MESSENGER зад Kerio WinRoute Firewall?
    От TazmaniaK във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 12-09-05, 22:26
  4. Agnitum Outpost vs Kerio?
    От Raziel във форум Мрежи
    Отговори: 22
    Последно: 27-02-05, 16:55

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе