Резултати от 1 до 2 от общо 2

Безжична връзка със Sweеx LW904

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. abv
    abv е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    459
    #1

    Безжична връзка със Sweеx LW904

    Взех си комплект безжичен рутер и адаптер за РС SWEEX LW904(LW055+LW058), операционата система е Windows 7 Ultimate. Рутера си работи нормално, но адаптера не. Уина си го познава, слага си собствени драйвери и до тук. Прави опит за старт на интернета и умира. Пробвахме го и на един лаптоп. С вградения си адаптер всичко е о.к., но и тук с USB адаптера няма никой. Ако някой се е сблъсквал с този комплект и е успял да се оправи моля да каже как. Препоръчаха ми да сложа драйвери за Виста, но не виждам смисъл тък като е разпознато като устройство. Отделен въпрос е, че драйверите не искат да се инсталират.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #2

    Re:Безжична връзка със Sweеx LW904

    Случвало ми се е и на мен Windows 7 Ultimate на лаптоп да работи с USB камера и същия уиндоус на настолен да не работи със същата камера.
    Временно решение е да се инсталират драйверите в Safe Mode, рестарт и тогава включваш адаптера да си познае драйверите, като първоначално си ги махнал, разбира се. Така ще работи, но това не е най-елегантноото решение.

    Значи махаш драйверите, рестарт, пак рестарт, Safe Mode, инсталиране на драйвер, рестарт, вкл. USB устройството, разпознаване, рестарт, чак тогава ползваш.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 9
    Последно: 09-09-11, 20:51
  2. Wifi безжична връзка
    От dangerfield във форум Мрежи
    Отговори: 10
    Последно: 18-01-10, 13:30
  3. безжична връзка
    От shanko във форум Мрежи
    Отговори: 4
    Последно: 16-04-09, 10:33
  4. Проблем с пц - безжична връзка - тв
    От Jogo_1 във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 1
    Последно: 28-04-08, 22:30
  5. Безжична връзка между комп и ТВ
    От RISTAKI във форум Общ - хардуер
    Отговори: 11
    Последно: 07-08-07, 23:55

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе