Страница 4 от 10 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 139

internet Skat

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    553
    #46

    internet Skat

    A za CableBG info da ima niakoi .... a da i kam sysadmina .... hubu si puskate neteca ama kva e taia glupost 4e tria sam va6 abonat ....ot kakyv zor 6te trygna da si smeniam az kabelnata zaradi neta .... ?

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    10
    #47

    internet Skat

    hubu si puskate neteca ama kva e taia glupost 4e tria sam va6 abonat ....ot kakyv zor 6te trygna da si smeniam az kabelnata zaradi neta .... ?

    ]- towa sa usloviqta.. ne wqrwam koqto i da e telewiziq da wi pusne samo Internet bez da ste nein abonat. (wsyshtnost siguren sam).

    Problema e che tehnicheski nqma nachin da wi blokirat televiziqta za da polzwate samo internet.

    Stom ne iskate da si smenqte kabelnata telewiziq, togawa ste trqbwa da polzwate Inernet ot tqh.

    Kofti e ama taka stoqt nestata :"(, sorry

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    115
    #48

    internet Skat

    blah555 - ot koi wzemate neta i kakwa liniq wzemate , a i parite i moje6 da spomene6 :-) ( dlajen si da otgowori6 ))))))))))) ) ( 6egi4ka )



    Dobre e da polzwa6 butona - Reply by Quote (nad posta ( teskta ) - nai w dqsno ) .

    normalno e wklu4waneto da stawa w ramkite na 3 rabotni dni - maksimum !

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    10
    #49

    internet Skat

    blah555 - ot koi wzemate neta i kakwa liniq wzemate , a i parite i moje6 da spomene6 :-) ( dlajen si da otgowori6 ))))))))))) ) ( 6egi4ka )



    ]- net-a e ot BTK, a skorostta sorry ama nqma da ti q kava :").. dostatychno ti e da znaesh che e poweche ot kolkoto abonatite polzwat prez 90% ot wremeto...



    Dobre e da polzwa6 butona - Reply by Quote (nad posta ( teskta ) - nai w dqsno ) .

    normalno e wklu4waneto da stawa w ramkite na 3 rabotni dni - maksimum !

    ]- i nie iskame da e po byrzo, no nema nachin... pone dokato ne se pokrie golqma chast ot mrevata...

    Kolkoto poweche abonati ima nawyrzani, tolkowa e po golqma weroqtnostta da stawa po byrzo... a nie sme edwa w nachaloto ima nqma 2 meseca.. imaite milost :")

  6. Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    553
    #50

    internet Skat

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by blah555



    ]- net-a e ot BTK, a skorostta sorry ama nqma da ti q kava :").. dostatychno ti e da znaesh che e poweche ot kolkoto abonatite polzwat prez 90% ot wremeto...



    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Da ne e 128 k ) 6toto se nosiat razni sluhove tuka 4e niamate mn mn kapacitet ) i kakvo tolkova ima da kaje6 kakvi linii imate ? Tova e edin vid reklama tai da se kaje ....

  7. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    10
    #51

    internet Skat

    [/quote]

    Da ne e 128 k ) 6toto se nosiat razni sluhove tuka 4e niamate mn mn kapacitet ) i kakvo tolkova ima da kaje6 kakvi linii imate ? Tova e edin vid reklama tai da se kaje ....

    [/quote]



    ]- sluhowe razni :")... don't worry ne e ..:")

  8.  
     
  9. haa
    haa е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    84
    #52

    internet Skat

    vapros kym blah555

    da pitam Shte ima li game syrvari

    za FTP-to tova mesec dva e mnogo neopredeleno

    a skorosta kym nego moje li da ochakvam da e pone 512kbit per second


  10. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    444
    #53

    internet Skat

    Ima ne6to mnogo interestno koeto nikoi ne popita.Kakvo ozna4ava tazi otdelna taksa za dostuv v mrejata na SKAT.Ako se ima predvid za dostup do FTP ili game serveri 6e ma izvinqvate ama nqma normalen dostav4ik koito da iska pari za localen trafik.No vse pak ne stava vaob6te qsno ot samiq sait za kakvo stava duma.I su6to moje li da si kupi6 modem otdrugade a ne ot SKAT.Ne zaradi drugo ami za6toto mi se struva 4e pove4e ot modemite 6te spe4elite otkolkoto ot taksi A i su6to "неограничен 64kbit e 59лв." se razminava ot dannite v sait-a - 66$.Kato cqlo e izgodna ofertata no vse o6te ne znam BS cable dostav4ik koito da predlaga burz dostup do BG peeringa kakuvto predlagat Pove4eto SF dostav4ici


  11. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    10
    #54

    internet Skat

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by haa


    vapros kym blah555

    da pitam Shte ima li game syrvari

    za FTP-to tova mesec dva e mnogo neopredeleno

    a skorosta kym nego moje li da ochakvam da e pone 512kbit per second

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    ]- nai weroqtno nqma da e 512kb/s.. w zawisimost ot account-a ste e..

  12. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    10
    #55

    internet Skat

    Ima ne6to mnogo interestno koeto nikoi ne popita.Kakvo ozna4ava tazi otdelna taksa za dostuv v mrejata na SKAT.

    ]- towa e za tezi koito iskat da si wyrvat ofisi pomevdu si... nai weroqtno cenite tam ste padnat dosta...

    Ako se ima predvid za dostup do FTP ili game serveri 6e ma izvinqvate ama nqma normalen dostav4ik koito da iska pari za localen trafik.

    ]- kato posledstwie estestweno i skorostta do wytreshnite serveri ste e po golqma..

    No vse pak ne stava vaob6te qsno ot samiq sait za kakvo stava duma.I su6to moje li da si kupi6 modem otdrugade a ne ot SKAT.

    ]- Move stiga da sa DOCSIS i saotwetno trqbwa da gi testwame pri nas dali rabotqt s mrevata predi da gi polzwate.



    Ne zaradi drugo ami za6toto mi se struva 4e pove4e ot modemite 6te spe4elite otkolkoto ot taksi

    ]- Tuk se luvesh mnogo... $80 (s wklucheno DDS) sa mnogo pari za bulgarina, no za kabelen modem sa normalna cena..

    A i su6to "неограничен 64kbit e 59лв." se razminava ot dannite v sait-a - 66$.

    ]- Pyrwo towa go nqma w nashata ofertata ... Inache nqmash problem i 60 lv, samo posle da ne placesh che ne ti e barz interneta i che imash 6.4 kB/s prez 5% ot wremeto.... Towa e sgreshenata predstawa na bulgarina hem iska da e bez pari hem da e kachestweno, ami nqma IKONOMICHESKI zakon po koito towa da stane..

    Cenite koito se plashtat ot abonatite w momenta sa w mnogo pyti po niski ot tezi koito nie plashtame (i ste sa taka dylgo wreme) za da wi osigurim dobra skorost. (ne che se oplakwam prosto towa e deistwitelnosta) Wqrno normalno e w nachaloto da se nabutwame stoto wse pak e inwestiq dokato se saberat abonati taka che da move da se izplashta..

    I az sam bil w Angliq i Germaniq i sam polzwal 50-100 Kilobytes w sekunda za 25 marki/paunda, no wse pak nie viweem w BG i dokato doide Interneta do tuk se oskapqwa mnogokratno.. savlqwam che e takowa polovenieto .. ne moga da go promenq.



    Kato cqlo e izgodna ofertata no vse o6te ne znam BS cable dostav4ik koito da predlaga burz dostup do BG peeringa kakuvto predlagat Pove4eto SF dostav4ici

    ]- towa e normalno pak po ikonomicheski prichini, za da doide do Burgas BG-peeringa mu se wdiga cenata... a i w prowinciqta broq na abonatite e po malak.

    Wariqnta e da se prawi peering mevdu dostawchicite w Burgas naprimer, no ne mi se wqrwa wsichki dostawchici da se nawiqt na takowa nesto.. a i nqma da e mnogo ewtino mai..!!! ne znam..

    Az wse pak sam sysadmin a ne tyrgowec.


  13. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #56

    internet Skat

    Въпрос към blah555

    И аз съм абонат на скат и искам да те питам като каза скороста към вашия server няма ли да кажеш на каква външна скорост каква вътрешна ще има, понеже щом ще го пускате по бързо вече знаете съответните скорости?

    Второто е ще има ли опция за отделни потребители на които да им се дава място примерно free.techno-link?

    И третото нещо по скоро препоръка моля пиши на кирилица, че такъв голям пост дето си го написал трудно се чете[xx(]

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    18
    #57

    internet Skat

    Досега мога да кажа само хубави неща (изключвам ограничението до FTP и останалите useri и искам да видя какво ще бъде после то).

    shamaraТова за модемите са глупости. По евтини не можеш да намериш освен втора ръка а тези които продават те наистина си заслужават.

    saint056aЗа какво ти е място? Достатъчна е една incoming директория която да пълним защото от това което виждам blah555само филми гледа[:D].

    А цените, 1ви ред добре ама другите да вземе да ги сваляте ли, че така 66$(120лв) за 64kbit кой ще ги дава бе хора.

    Надявам се с повече абонати това да стане.


  16. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #58

    internet Skat

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by DLL33



    saint056aЗа какво ти е място? Достатъчна е една incoming директория която да пълним защото от това което виждам blah555само филми гледа[:D].

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">

    По принцип и това става само дето трябва отделен администратор да сортира файловете[:D]

  17. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    444
    #59

    internet Skat

    I kolko vse pak 6te bude dostupa do FTP.Do kolkoto znam vmomenta e 3,5k i pinga e 60-70.Az vmomenta sum na comnet i dostupa do ftp e 1megabait v sec no vse pak prez mrejova karta.Ne znam s tezi modemi do kakva skorost se stiga no 6te e jalko ako ne e pove4e ot 20k za6toto ina4e nqma smisal

  18. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    18
    #60

    internet Skat

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by shamara


    I kolko vse pak 6te bude dostupa do FTP.Do kolkoto znam vmomenta e 3,5k i pinga e 60-70.Az vmomenta sum na comnet i dostupa do ftp e 1megabait v sec no vse pak prez mrejova karta.Ne znam s tezi modemi do kakva skorost se stiga no 6te e jalko ako ne e pove4e ot 20k za6toto ina4e nqma smisal

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    3.5к/с е е до FTP-то за тези които са си платили на тарифа 19200. Лично аз не намирам полза да дърпам от тяхното FTP защото със същата скорост дърпам и от България и от чужбина. За пинга са те заблудили при мен а и при познати е между 8 - 10ms (нали за пинг до Скат говориш).


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 10 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. TV via Internet
    От oc00l във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 23-08-05, 23:29
  2. Lan + Internet за 3 PC-та
    От ru-boy във форум Мрежи
    Отговори: 5
    Последно: 23-03-04, 12:09
  3. Internet 2?
    От Kirande във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 9
    Последно: 29-12-02, 22:19
  4. INTERNET
    От Kiko във форум Мрежи
    Отговори: 6
    Последно: 10-07-02, 10:11
  5. Internet по LAN и MS IE6.0
    От LordOfEvil във форум Windows
    Отговори: 10
    Последно: 26-02-02, 15:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе