Страница 5 от 10 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 139

internet Skat

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    444
    #61

    internet Skat

    Za pinga ot abonat na SKAT na tarifa 19200 do ftp-to im mi kaza 4e bil 60-70.Neznam kak smqtat taq rabota no konkurenciqta za sega e mnogo po napred v tova otno6enie.(za RN imam predvid)Te sa vurzani kam mrejata na unacs a tq kolkoto i da e(golqmo ftp s kum 20k vrazka,CS 1.3 server) pak e po dobre ot ni6to."BG i dokato doide Interneta do tuk se oskapqwa mnogokratno.. savlqwam che e takowa polovenieto .. ne moga da go promenq" - vsu6tnost v momenta BG peeringa e mnogo po skap ot vun6niq.Spored men nai dobriq variant e LAN sus satelit i nazemna liniq i edno server4e da rutira.20 4oveka ako sa vseki 6te dava ne pove4e ot 30-40lv a pak vrazkata 6te e mnogokratno po golqma(vmomenta az sum v lan s o6te okolo 20 4oveka na nazemna vrazka samo(ako ima nqkoi ot k-s Lazur da se obadi moje da go varjem) no po kusno se predvijda i sat

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    553
    #62

    internet Skat

    I kvo 3.5 k/s kym ftp-to na SKAT ???? Tova maitap li e ili kakvo ? pone da be6e 10-15 da no 3.5 moite uvajenia .... ama ne stava

  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    10
    #63

    internet Skat

    И аз съм абонат на скат и искам да те питам като каза скороста към вашия server няма ли да кажеш на каква външна скорост каква вътрешна ще има, понеже щом ще го пускате по бързо вече знаете съответните скорости?

    ]- oste ne znam.. nai weroqtno w nachaloto ste e po malko i kato widim kak e natowarwaneto ste q wdignem..

    Второто е ще има ли опция за отделни потребители на които да им се дава място примерно free.techno-link?

    ]- da

    И третото нещо по скоро препоръка моля пиши на кирилица, че такъв голям пост дето си го написал трудно се чете

    ]- ste pisha po kratko :")

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    10
    #64

    internet Skat

    saint056aЗа какво ти е място? Достатъчна е една incoming директория която да пълним защото от това което виждам blah555само филми гледа[:D].

    ]- da nai weroqtno ste e parwo samo incoming :"), ne q prawq oste stoto ima oste mnogo nesta da se dobawqt (ne znam dali ste mi stigne mqstoto) a stawa bawno..



    А цените, 1ви ред добре ама другите да вземе да ги сваляте ли, че така 66$(120лв) за 64kbit кой ще ги дава бе хора.

    Надявам се с повече абонати това да стане.

    ]- wsichko po reda si :"). trqbwa da mine malko wreme za da padnat cenite na wisokite skorosti. Zastoto po trudno se garantirat, a nali towa e ideqta da e po kachestwen interneta. Kakto wivdate w momenta abonatite na 19.2 imat ~ 30kb/s.(plus towa stawa wapros za negarantiran trafik)

  6. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    10
    #65

    internet Skat

    По принцип и това става само дето трябва отделен администратор да сортира файловете

    ]- w momenta ako poglednesh ste widish che wsichko e sortirano dosta dobre :")

  7. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    115
    #66

    internet Skat

    kvo 3.5 k/s kym ftp-to na SKAT - blah555 -towa maitap li e ?

    - W momenta darpam s 2x 15k ot ftp-to na RN / Unacs i super mnogo se draznq ! Wrazkata be6e 2x30k , a w momenta natowarwaneto e dolqmo ( nqma da kazwam za6to :-) ) , no trqbwa da stane 2x 60k tazi wrazka , 4e da sa spokoini abonatite !



    Powe4eto firmi ne garantirat interent dostapa - prosto slagat gorna granica , no towa ne pre4i neta da e +-5% ot tazi granicq ! Towa se prawi ot firmi koito uwajqwat sebe si !

    Moeto li4no mnenie e 4e $60 za 64kbit e prekaleno golqma gawra s abonatite ! Bi trqbwalo da e maksimum 60 lewa ta dori i po-malko !

    BG peering w Burgas ne e newazmojno da se pusne , stiga wsi4ki da ne iskat da pe4elqt twarde mnogo !


  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    444
    #67

    internet Skat

    Moje da im doide akula na nqkoi hora nai nakraq(nqmam predvid konkretno SKAT ami vsi4ki "dostav4ici" po kabel v Bs).No za tova trqbva dosta golqma konkurenciq za koqto tuk ne moje da stava duma.A IPOC pobqsni malko kak moje da stane tova i dali znae6 nqkoq firma koqto 6te go pravi


  10. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    444
    #68

    internet Skat

    Moje da im doide akula na nqkoi hora nai nakraq(nqmam predvid konkretno SKAT ami vsi4ki "dostav4ici" po kabel v Bs).No za tova trqbva dosta golqma konkurenciq za koqto tuk ne moje da stava duma.A IPOC pobqsni malko kak moje da stane tova i dali znae6 nqkoq firma koqto 6te go pravi


  11. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    10
    #69

    internet Skat

    Moeto li4no mnenie e 4e $60 za 64kbit e prekaleno golqma gawra s abonatite ! Bi trqbwalo da e maksimum 60 lewa ta dori i po-malko !

    ]- nikoi ne e kazal che e malko... mai obache trqbwa da otidesh da widish pri golemite dostawchici imam predwid ot roda na BTC,Orbitel,mobiltel i da si porychash 64kb/s da widim kolko pari ste ti iskat... garantiram ti che ste e w pyti poweche..

    Taka iskam sega da naprawish edna sawsem elementarna smetka :



    Wsichki poddostawchici toest tezi koito sa w gradowete (da wzemem primerno Unacs, SKAT,comnet etc...) wzimat ot tezi golemi dostawchici..



    Aide sega mi kavi po kakaw nachin ste ti prodadat tezi dostawchici hubawa 64kb/s liniq bez da se nabutat (a wse pak wsichko se prawi za da se pecheli, nali :") ). Ami nqma nachin...

    Edinstwenoto na koeto razchitat poddostawchicite e che ne winagi 100% ot abonatite sa online.



    Prosto wseki pod-dostawchik prawi nqkakaw kompromis mevdu kacestwo i kolichestwo.. Ne che sam sednal da obqsnqwam cenoobrazuwaneto prosto spodelqm misli :") az wse pak sam sysadmin ne tyrgowec.

    I az sam plashtal za Internet po mnogo pari, iskam da kava che mi e qsna kartinkata da ne pomislite che prosto si gi prikazwam ei taka :")



    aide sas zdrawe...




  12. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    444
    #70

    internet Skat

    Za sujalenie polojenieto e to4no takova kakto go opisa blah555.I nqma izgled da se opravi skoro.6e si butame s 3k vrazkite o6te dalgi godini.Nqma ko pove4e da pi6e tuka vijte edna gavra - benchmark P100 sus GF4 Ti4600 http://www17.tomshardware.com/cpu/20030217/index.html

  13. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    12
    #71

    internet Skat

    Dobre vee mamkamu deiba mrusna izkam da imam CS server na Tv-Skat ama nenam dali ima a ako ima daite ip-to mu 4e az ne nam ko da se prai in4e sam nai dobria v bs do 13 god na CS !! Edvali ima nqkoi po dobar ot mene na CS do 13 god ama nz nema da se fukam

    Lо6ото е 4е naistina e taka kakto kazahapo goreza net-a i tolkoz da e ikam da si igraq tupia CS v skat-a .... mamkamu mnooooo sa tupi teq 6e ma nakrat da ida v ofisa im i da gi zatapq ot sqkade ..... tupaci

    Az si pla6tam 10 $ na mesec i gore dolo sam dovolen ama FTP-to e sux

    Izkam si CS-saaaaa molq kajete mi IP-to na servera ako ima takuf !

    100000000x ako stane kajete go na maila mi a toi e: mihran@abv.bg

    ili v tozi topic 100x predvaritelno BTW vie igraete li CS-sa az go obujavam [V]

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    12
    #72

    internet Skat

    Dobre vee mamkamu deiba mrusna izkam da imam CS server na Tv-Skat ama nenam dali ima a ako ima daite ip-to mu 4e az ne nam ko da se prai in4e sam nai dobria v bs do 13 god na CS !! Edvali ima nqkoi po dobar ot mene na CS do 13 god ama nz nema da se fukam

    Lо6ото е 4е naistina e taka kakto kazahapo goreza net-a i tolkoz da e ikam da si igraq tupia CS v skat-a .... mamkamu mnooooo sa tupi teq 6e ma nakrat da ida v ofisa im i da gi zatapq ot sqkade ..... tupaci

    Az si pla6tam 10 $ na mesec i gore dolo sam dovolen ama FTP-to e sux

    Izkam si CS-saaaaa molq kajete mi IP-to na servera ako ima takuf !

    100000000x ako stane kajete go na maila mi a toi e: mihran@abv.bg

    ili v tozi topic 100x predvaritelno BTW vie igraete li CS-sa az go obujavam [V]

  16. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    444
    #73

    internet Skat

    Добре ве сладур.Ко си са надъхал такъв с тоз CS.Ако се мислиш за много добър може да се пробваш на вързано ако ти стиска де.А колкото до СКАТ още нямат сървър за CS.Пиши на misho17@mail.bg ако искаш да се пробваш срещу най-добрия

  17. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    12
    #74

    internet Skat

    xaxaxaxaxaa adi bre CS na vurzano am vuprosa e ti kolko si golqm ?

    Ako si do 13 godini adi ili toi ako e do 13 god!! Adi de v space nqkoi put !!! [:D]

  18. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    444
    #75

    internet Skat

    Pisah ti mail-a si ako ti stiska pi6i!

    A do admina na SKAT da im dignete vrazkata kum ftp-to malko 4e sa mu4at kat gre6ni dqvoli gorkite user4eta

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 10 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. TV via Internet
    От oc00l във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 24-08-05, 00:29
  2. Lan + Internet за 3 PC-та
    От ru-boy във форум Мрежи
    Отговори: 5
    Последно: 23-03-04, 13:09
  3. Internet 2?
    От Kirande във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 9
    Последно: 29-12-02, 23:19
  4. INTERNET
    От Kiko във форум Мрежи
    Отговори: 6
    Последно: 10-07-02, 11:11
  5. Internet по LAN и MS IE6.0
    От LordOfEvil във форум Windows
    Отговори: 10
    Последно: 26-02-02, 16:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе