Резултати от 1 до 5 от общо 5

Dial-up : по-ниска скорост

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    168
    #1

    Dial-up : по-ниска скорост

    Ползваме интернет на Спектър нет, скоростта беше около 3,7-3,8 кB/s. Сменихме офиса и от централа 920 минахме на 925 и скоростта дана с 1 kB/s и сега е средно около 2,5-2,6 kB/s. Не са пипани никакви настройки на модема и Win XP. Въпроса ми е как да разбера къде е проблема: дали от тел. централа нищо не е уред или линията проста не е качествена... Като слушам модема линията изглежда чиста...

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #2

    Dial-up : по-ниска скорост

    Ами има една **** дето се нарича ПиСиеМ слагат го за да пуснат 3 линии по един чифт. Проблема така ми звучи. Ако подосаждаш няколко седмици на народа в централата ти както и на 130 може и да направят нещо по въпроса. Ама не е задължително

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    210
    #3

    Dial-up : по-ниска скорост

    Ако си с PCM ти трябват яки връзки да се откопчиш щото причината да се използва е липсата на свободни линии така че ще трябва да набуташ някой друг на твоето място. Ама не мисля че това е причината !

    Като казваш че линията е качествена - какво е затихването и какво е нивото на сигнала ? НЕ ЗНАЕШ НАЛИ ? Та защо мислиш че е качествена ???

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    374
    #4

    Dial-up : по-ниска скорост

    syshto probwai s drug modem.

    razlichnite modemi se darjat razlichno pri razlichni linii

  6. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #5

    Dial-up : по-ниска скорост

    да определено има нещо такова ама... чак толкова фрапантна разлика малко сложно ми се вижда, особено в цифровите линии

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. ниска скорост в домашна група
    От IBANEZ_ във форум Мрежи
    Отговори: 8
    Последно: 03-12-12, 19:36
  2. Ниска скорост на сваляне на торенти
    От k0rnish0n във форум Мрежи
    Отговори: 2
    Последно: 14-12-11, 21:56
  3. Отговори: 7
    Последно: 26-02-10, 12:25
  4. Отговори: 5
    Последно: 17-04-07, 08:31
  5. Ниска скорост по локална мрежа
    От Smurfa във форум Мрежи
    Отговори: 17
    Последно: 17-07-06, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе