Резултати от 1 до 10 от общо 10

Moje li da...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    808
    #1

    Moje li da...

    Въпроса ми е следния: Може ли като си на диал ъп интернет връзка да те разберат от

    кой телефон се обаждаш??? Димек да ти разберат домашния телефон??? И може ли да разберат с какво си: с карта или акаунт?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #2

    Moje li da...

    Може! Но зависи от много неща и най-вече зависи дали някой изобщо ще си направи труда да го прави това.

    А е сложно - особенно ако си на аналолов телефон.



    Иначе за акаунта, зависи как ги кръщава доставчика...

    Така като гледам май си на карта. И града ти се вижда също.

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    674
    #3

    Moje li da...

    Както каза DeathKnight много неща могат да се разберат - е, аналоговите телефони не се виждат ама те са на изчезване особено в големите градове иначе най-малкото града и юзърнейма са лесни...

  5. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    808
    #4

    Moje li da...

    Ne ne imam predvid ako me razberat, 6tot sega mi kazaha edin user na edin i 4atkam ot nego iskam da znam ako me razberat, 4e sum az moje li da mi napravqt ne6to? Da me sudqt ili ne6to takova?

  6. Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    762
    #5

    Moje li da...

    Ее, за такова нещо никой няма да тръгне да предявява иск, освен ако не крадеш от трафика на някое посолство или правителствена организация (примерно).

    Иначе, ако си поставят за цел - всичко могат ти разберат, логове - колкото си искаш.

    Но никой няма да те търси за това, че си си "присвоил" няколко часа дайъл-ъп. Такива неща се случват масово...

  7. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    808
    #6

    Moje li da...

    Da we tozi user deto mi go kazaha ne e na nqkoi obiknoven user, a na ViK Trqvna. I kakvo vikate zna4i nqma da se zanimavat s men? Ami v4era 6to v chata ednin mi se vkliu4i i mi vika: a we momko 6to si s na ViK akaunta? Znae6 li 4e tova e podsudimo i az go ignorirah. Kajete mi de?

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #7

    Moje li da...

    За улеснение на някой клиенти или със цел секюрити провайдера им дава статични адреси. Тоест логваш се с даден узър и пас и айпито ти всеки път ще е едно и също. Ако си на цифров телефон бтв и ако провайдъра ти не е някое неграмотно момче дето вижда макс за 3-ти път в живота си, също се логва и телефонният номер от който си влизал.

  10. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #8

    Moje li da...

    Ръчкай колкото си искаш. Могат да получат само минимална информация за теб. Много И-нет доставчици предлагат защита на акаунта с бисквитки и/или стат. ИП адрес за аналогови, а за цифрови към тяхният номер само. При нарушаване на комбинацията може да се изпращта съобщение към мейл, пейджър, и т.н. Това по-скоро е проблем на тяхният администратор. Той да се оправя. Вероятността да те подведе някой под съдебна отговорност е равна на нула. Гарантирам ти го. Най-много да си сменят паролата на акаунта. Хе-хе-хе друго немогат да направят.

  11. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    808
    #9

    Moje li da...

    Xexexe ru-boy dano si prav momko!!! Mersi mnogo, 4e mi kaza !!!

  12. Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    762
    #10

    Moje li da...

    Ей сега ще дойдат хеликоптерите на INTERPOL и ще се чудиш от къде ти е дошло ))

    ВиК са хитри копе`ленца, не ги подценявай.... :->>>

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. moje li,moje li,moje li......:)
    От kesten във форум Мрежи
    Отговори: 30
    Последно: 05-01-04, 02:16
  2. tap vapvos moje bi ?!?
    От mxkolev във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 05-06-03, 10:03
  3. moje li .....
    От spoofer във форум Linux
    Отговори: 2
    Последно: 28-02-03, 08:58
  4. Hub -> Lan card - UTP 130-140 m - moje li?
    От joroto във форум Мрежи
    Отговори: 10
    Последно: 05-05-02, 21:43

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе