Резултати от 1 до 6 от общо 6

Firewall и браузване в LAN

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    620
    #1

    Firewall и браузване в LAN

    значи като си настроя секюрити левала на tight ,един път ми отвори уорк група,5 пъти не ми го отваря,много е дразнещо,като сваля секюритито на Нормал,няма проблеми.

    Някви идеи да го оправя това,не е от текущия ми Firewall щото съм пробвал една дузина вече,само за сведение този е McAfee Personal Firewall Plus

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    131
    #2

    Firewall и браузване в LAN

    Zone Alarm PRO 4 Rul3z !!!

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    163
    #3

    Firewall и браузване в LAN

    Hardware Firewall Rulez.. обаче който няма пари не ползва Firewall.. или в краен случай какъвто е моя си качва някакъв файруоу който може да се опраделят предварително кои портове да са отворени и кои затворени а не в Learning Mode където такива работи стават често.. в частност проблема ти се състои в това че стената не позволява читава комуникация на портове 137,138,139,445(Netbios)

  5. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    620
    #4

    Firewall и браузване в LAN

    дай пример за хубав firewall,ти кой ползваш ?

  6. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    163
    #5

    Firewall и браузване в LAN

    Kario е добър но платен, поддържа както статично конфигурирани методи така и Learning но както казах Learning не е добро въобще. За програми от типа на Norton Internet Security, Zone Alarm въобще не може да става дума.. освен че имат красив интерфейс, в повечето случаи са.. безсмислени NIS-а дори не може да конфигурира статични правила, Zone Alarm може но не може да бъде изключван Learning-а така че ако можеш да си намериш Kario-то много добре ако не.. ще помисля малко.. и ще ти дам алтернатива.. всъщност Kario-то го има на http://dockera.data.bg

  7. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    620
    #6

    Firewall и браузване в LAN

    мерси за поясненията,за съжаление сега Дата.бг не ми се отваря но се надявам утре да е ок

    Още веднъж благодаря

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Ппоблем при браузване
    От zeis във форум Мрежи
    Отговори: 14
    Последно: 03-02-07, 13:50
  2. Firewall
    От DerekMTN във форум Windows
    Отговори: 5
    Последно: 13-01-06, 20:18
  3. * Firewall: Unable to find firewall address
    От RZA във форум Мрежи
    Отговори: 1
    Последно: 21-08-03, 13:50
  4. Отговори: 2
    Последно: 14-05-03, 18:10
  5. Браузване между две мрежи
    От Stan във форум Мрежи
    Отговори: 23
    Последно: 24-02-03, 10:07

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе