Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 19 от общо 19

Интернет ?! за мрежа ...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #16

    Интернет ?! за мрежа ...

    Ru-boy,

    За такива мрежи кабелния интернет не е добро решение. Оторизирай ме на ICQ и ще ти обясня подробно защо. И отново питам - това 128К негарантирано включва ли пиаринг?

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    114
    #17

    Интернет ?! за мрежа ...

    Wireless e по добрия вариан с малко желание и знание можа с два рутера за двете мрежи да се измисли нещо да им обединиш скоростите и да имаш повечко екстри но това вече зависси дали са едни и същи организации и дали ти ще обираш парсата.

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    781
    #18

    Интернет ?! за мрежа ...

    ru-boy имах същия прблем с ISP-тата ама си мислех че понеже съм един и за това не идват да кажеш много са далече нещо не обявата си стои долу залепена и на site-а си пише ,че при мене имат възможност обадих се питах ги "да можем да прекараме" кога ще доидете идваме до 30 мин. какво стана така ме влачиха 2 седмици и накрая един познат сложи антена и сега съм към него не мога да разбера защо е това отношение към клиента ,но темата е друга

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    421
    #19

    Интернет ?! за мрежа ...

    Не искам да се правя на голям специалист по мрежи, но при мен аналогичния проблем е решен така. Мрежа ~30 РС-та през Линукс рутер е свързана към И-нет. Рутерът е с DSL модем към ISP-то на <font color="red">гарантирани</font id="red"> 64kbps. Ключовата дума в случая е гарантиран (аз лично съм сърбал попарата на НЕгарантирания достъп и ти казвам, че това може да ти скъси живота по много различни начини). 64 - гар. в моя случай стигат защото не се дърпа много здраво - основно чат, поща(много), посещаване на страници. Важно какъв ще е провайдера - хубаво е да има поне две backup линии (за резервиране) - поне при мен в провинцията е така. Другото е въпрос на договаряне - брой реални IP адреси (в никои случай реални IP адреси на вътрешната мрежа, хубав прокси сървър качен на Линукса (при мен е squid), мейл сървър на Линукса (qmail) и общо взето това е. За 2 години рутера е рестартиран ~10 пъти - повечето по моя вина.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Първата 4G интернет мрежа в България
    От justify във форум Коментирай новина
    Отговори: 1
    Последно: 04-02-14, 22:32
  2. има мрежа-няма интернет...
    От irkum във форум Мрежи
    Отговори: 2
    Последно: 15-05-07, 10:56
  3. Може ли от 8 компа в мрежа с интернет...?
    От gonzolito123 във форум Мрежи
    Отговори: 11
    Последно: 12-08-05, 13:00
  4. Интернет от един "тип" мрежа в друг
    От IvO™ във форум Мрежи
    Отговори: 21
    Последно: 21-07-05, 13:25
  5. Мрежа от 6 PC & 1 MAC, как? Споделяне на Интернет
    От Osvaldo във форум Технологии
    Отговори: 2
    Последно: 04-01-05, 13:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе