Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 25 от общо 25

Интернет България - 50лв за email-проверка от вън

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #16

    Интернет България - 50лв за email-проверка от вън

    DeathKnight,

    Точно в това им е егоистичната тактика, фиксирана върху точно определена група клиенти. Те ти подават меча, а ти сам решаваш дали да си го носиш в гащите или да си отрежеш сам главата. Надържат се най-вероятно на тези от тях, чиито e-mail адрес е от съществена важност за поддържане на фирмения баланс (пряко и косвено). В случая те нямат друг изход.

    Всичко това ми прилича на някаква извратена форма перфекционизъм. [B)]

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #17

    Интернет България - 50лв за email-проверка от вън

    лелеле тези ги болят мозъците 50лв на месец за маил .... сега е ред някои да пусне несхто като прокси и тези схте се побъркат

  4. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #18

    Интернет България - 50лв за email-проверка от вън

    Предполагам пощата им е някаква невероятна , с възможност за майли до 100МБ? С антивирусна защита(НЕ ЧЕ МИ ТРЯБВА ДЕ) че има , изключителен съпорт, че са 24/7 на линия и дори да не работи нещо ако не можеш да я прочетеш по тяхна вина , ти я изпращат принтирана по куриер?

  5. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #19

    Интернет България - 50лв за email-проверка от вън

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">ти я изпращат принтирана по куриер?



    <div align="right">Originally posted by BobyTT*-*10/01/2004*:* 20:44:12</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    [:D][Yes!][:D] Евала на такЪвИ бОлгари!!![Yes!][Yes!][Yes!][:D]

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #20

    Интернет България - 50лв за email-проверка от вън

    Какво само лалате бе? Ей на, хората пари праат! Вместо да си чешем езиците, дайте и ний да се организираме и да напрайм един пощенски сървър и да го пуснем по 30 лв. на месец. Ше ги УБИЙМ от конкуренция, ВЕРВАЙТЕ МИ! Аде че тамън съм зажаднял за парици... Аз че трия неплатилите абонати. И Анджелина Джоли ше цъфне като майска роза, само да й щракнем с пръсти, както и Бритни Спиърс, нищо, че е женена !

  7. Novice
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    9
    #21

    Интернет България - 50лв за email-проверка от вън

    Е, както преди време без предупреждение закриха телефоните си за dial-up достъп и оставиха само "импулсния", без да изтеглят от търговската мрежа тиражираните карти, без да възстановят парите на хората, оказали се прецакани закупувайки карта, за Х часа, ползвали 2-3-10, и хоп-вече само през импулсен...

    Та и сега така, в тях е хляба, в тях е ножа!

    Не съм специалст, но подобно поведение не ли в някаква степен в разрез със законите? Или се разчита, че някой ще прежали 10 или 20 или 50 лева за карта, ще изпсува и толкова, а няма да заведе иск срещу тях в съда?



    И сега- 50 лева/месец за поща! Леле, тия са тотално превъртели!

    Едва ли хората, който ще платят тази такса ще са толкова, че да им осигурят приходи, повече, отколкото ако таксата беше 5 лева и повече хора си запазят кутиите.

    Че всеки нормално мислещ човек ще я плати за месец, най-много два докато успее да уведоми колкото може повече от кореспондентите си за новия си адрес.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    56
    #22

    Интернет България - 50лв за email-проверка от вън

    Защо ли имам чувство, че това се класира на световно равнище, като най-скъпата поща?

  10. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #23

    Интернет България - 50лв за email-проверка от вън

    Тя хубаво - скъпа, но все пак трабва да предлагат нещо за тази цена. Аз трябва да си загубя напълно разсъдъка, за да вложа 50 лв в подобна инвестиция....

    Че това е в разрив с финансово ценностната ми система...те к`во си мислят...че вчера сме паднали от Марс и днес юруууш към пощата...!?!

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #24

    Интернет България - 50лв за email-проверка от вън

    Profita, ако ми позволиш една малка забележка - не става дума за инвестиция, а за текущ разход [8D][:D]

  12. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #25

    Интернет България - 50лв за email-проверка от вън

    Текущ разход употребяващ се в един последователен и непрекъснат период от време, носещ финансова облага, дори по косвен път - може да се приеме като вид инвестиция.

    Инвестиращия влага парични средства, с цел запазване контактите с клиенти, което в последствие му носи приходи.



    Говорим за юридически лица.




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Първата 4G интернет мрежа в България
    От justify във форум Коментирай новина
    Отговори: 1
    Последно: 04-02-14, 22:32
  2. Интернет статистика за България?
    От Cko във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 4
    Последно: 30-11-04, 19:14
  3. The new email
    От sveteca във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 09-06-04, 11:59
  4. Отговори: 10
    Последно: 28-04-03, 15:13
  5. Coca-Cola и Интернет България
    От etg във форум Мрежи
    Отговори: 15
    Последно: 21-03-03, 20:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе