Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 51

За всички почитатели на "Кенли" на "Марая Кери" - да си я имат навсякъде! :)))

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    704
    #16

    Re: За всички почитатели на "Кенли" на "Марая Кери" - да си я имат навсякъде! :)))

    Не, честно, голямо усилие на волята ми костваше да го изгледам/изслушам до края това... нещо! И успях едва от третия опит.
    Още една приказка, дето много подхожда: "Да се смееш ли, да плачеш ли..."

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    2,058
    #17

    Re: За всички почитатели на "Кенли" на "Марая Кери" - да си я имат навсякъде! :)))

    в Youtube напишете "Mariah Carey", натиснете Enter и вижте първият резултат кой е...

    Offtopic: Не мога да разбера румънците и македонците защо така злобеят и ни обиждат като нация в коментарите си към този клип. Особено македонците. Хайде, румънците ни имат зъб задето Стоичков ги нарече "мамалички" (от мамалигари), ама на македонците какво им става?

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    957
    #18

    Re: За всички почитатели на "Кенли" на "Марая Кери" - да си я имат навсякъде! :)

    Защо ли ставаме световно известни единствено с простотиите си???
    А ?

  5. Member Аватара на XIIID
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    Burgas, Bulgaria
    Мнения
    829
    #19

    Re: За всички почитатели на "Кенли" на "Марая Кери" - да си я имат навсякъде! :)))

    Цитат Първоначално публикувано от stekyman
    Защо ли ставаме световно известни единствено с простотиите си???
    Ако имаш предвид Ицето Стоичков, той е известен заради друго И изобщо, далеч не само с простотии сме известни, и за щастие не всички простотии ни ги знаят Ето например аз съм прост, но не съм известен
    Ако мога да те успокоя малко, ИЗВЕСТЕН и ДОБЪР в нещо са съвсем различни неща.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    2,058
    #20

    Re: За всички почитатели на "Кенли" на "Марая Кери" - да си я имат навсякъде! :)))

    Отправка от Македонски сайт:

    Кен Ли (бугарско-англиски)
    Неверојатно смешен момент од бугарскиот "Идол". Девојка излегува на сцена за да ја отпее "Ken Lee" од Мараја Кери.
    - "Ken Lee?"
    - "Да"
    - "Да не мислиш Without You?"
    - "Не".
    http://www.kajgana.com/more.php?id=823&tema=20


    Отправка от Румънски сайт:

    Ken Lee - Tulibu dibu douchoo
    Bulgarii sunt muuuult peste talentoshii nostri. Maria din Carei e nascuta langa Sofia.
    http://georgezafiu.ro/wordpress/?p=576


    А покрай дрязгите в коментарите между нашите и македонците се смях не по малко на следното разкритие:
    - Що е то македонец?
    - едно маке - юнак, две макета - чета, три макета - чета со предател

  7. Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    219
    #21

    Re: За всички почитатели на "Кенли" на "Марая Кери" - да си я имат навсякъде! :)))

    Цитат Първоначално публикувано от stekyman
    Защо ли ставаме световно известни единствено с простотиите си???
    А ?
    Е ти пък в ютуб кво очакваш - научни доклади ли?

    Да добавя и аз нещо свързано с Македония и с секса....предполагам всички сте чували за шведска тройка, но знаете ли какво е македонска тройка ?

    Македонска тройка - двама правят секс на леглото, а третият лежи отдолу заклан.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #22

    Re: За всички почитатели на "Кенли" на "Марая Кери" - да си я имат навсякъде! :)))

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    цингето е там заради шоуто и аз одобрявам

    така или иначе никой не дава нищо за 18-то място, че да бъде допуснат някой по-можещ, така че какво лошо има да се попревиваме от смях още няколко пъти
    Много на ниско ниво тоя смях... Аз освен съжаление към момчето нищо друго не изпитах за жалост
    Ако мен някой ме допусне до подобна изява така да се излагам, никак няма да съм му благодарна... уЖаС ...

  10. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #23

    Re: За всички почитатели на "Кенли" на "Марая Кери" - да си я имат навсякъде! :)

    Раликата е именно в това, че ти би осъзнала, че се излагаш, докато те си мислят, че са голяма работа след като са ги пуснали на следващ кръг..... курбан за зрителите.... Шоу бизнеса има нужда и от такива....

  11. Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    219
    #24

    Re: За всички почитатели на "Кенли" на "Марая Кери" - да си я имат навсякъде! :)))

    Дам, шоу бизнесът обикновено се базира на глупостта на хората(било то като участници в такива шоу програми или като зрители на същите).

  12. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #25

    Re: За всички почитатели на "Кенли" на "Марая Кери" - да си я имат навсякъде! :)

    Печелившият шоу бизнес се базира на това какво иска да гледа публиката - и и го предоставя...... За "моралистите" и "критиците" остава да злобеят от пропусната възможност

  13. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    2,058
    #26

    Re: За всички почитатели на "Кенли" на "Марая Кери" - да си я имат навсякъде! :)))

    "Всяко село си има своят луд. А ако няма - си го създава" - Никос Казандзакис (Зорба Гъркът)
    Такива сме си - имаме нужда от негативен пример, търсим да го видим, харесва ни да го гледаме. Навярно за сверка на часовниците, да набележим какви не трябва да сме.
    Оттук и успеха в шоу бизнеса на подобни екземпляри.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    2,058
    #27

    Re: За всички почитатели на "Кенли" на "Марая Кери" - да си я имат навсякъде! :)))

    В кръстословица: Песен на Марая Кери.....




  16. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #28

    Re: За всички почитатели на "Кенли" на "Марая Кери" - да си я имат навсякъде! :)))

    Защо на мястото на "калъф" "ъ" е заменено с "н"

  17. Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    538
    #29

    Re: За всички почитатели на "Кенли" на "Марая Кери" - да си я имат навсякъде! :)))

    тая не мога да я трая

  18. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #30

    Re: За всички почитатели на "Кенли" на "Марая Кери" - да си я имат навсякъде! :)

    Абе някой ще ми об'ясни ли, защо "Марая Кери" е с къвички в заглъвиету на темътъ...?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 29
    Последно: 29-01-23, 16:48
  2. Отговори: 4
    Последно: 15-01-12, 23:07
  3. Отговори: 6
    Последно: 15-09-10, 17:53
  4. За всички почитатели на Марая Кери - Part2 !!!
    От FearMe във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 2
    Последно: 10-03-08, 09:58
  5. Отговори: 13
    Последно: 07-06-06, 10:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе