Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 51

За всички почитатели на "Кенли" на "Марая Кери" - да си я имат навсякъде! :)))

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #31

    Re: За всички почитатели на "Кенли" на "Марая Кери" - да си я имат навсякъде! :)))

    Вероятно защото "Кенли" никога не е била изпълнявана от Марая Кери, а е на "Марая Кери" - митологична изпълнителка от древността, пееща на неизвестен никому език и извесна само на изрезката дето я изпълни

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #32

    Re: За всички почитатели на "Кенли" на "Марая Кери" - да си я имат навсякъде! :)

    Цитат Първоначално публикувано от Tommorow
    Вероятно защото "Кенли" никога не е била изпълнявана от Марая Кери, а е на "Марая Кери" - митологична изпълнителка от древността, пееща на неизвестен никому език и извесна само на изрезката дето я изпълни
    Олелей каква я мислих, каква стана....

  4. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #33

    Re: За всички почитатели на "Кенли" на "Марая Кери" - да си я имат навсякъде! :)

    Ще ме уморите ...
    Едва сега видях тази тема ...
    А нали и не гледам това предаване ...

    Положението е "Еврибари герап ...", ако си спомняте тази песен от близкото минало ...


  5. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #34

    Re: За всички почитатели на "Кенли" на "Марая Кери" - да си я имат навсякъде! :)))

    Цитат Първоначално публикувано от roumen68
    А покрай дрязгите в коментарите между нашите и македонците се смях не по малко на следното разкритие:
    Тия (измислената нация македонци) винаги са се е..вали с нас , а нашите правителства винаги са им прощавали. Ако имах власт над това , само за проба, само за 6 месеца щях да им наложа такъв визов режим (демек ще им затворя границата) , че да ги видим дали за този период ще просъществуват като "държава".
    Студентите им учат тук , работят тук , мек визов режим , постоянно им се дава гражданство , бе направо "пусни таралежа под одъра ..." Адски се изнервям от тези така наречени македонци. Ся ще ги видим като им го извадят косоварите (а те вече им го показват) , както видяхме Македония е залята от косовски знамена. Защо не се дървят сега а?
    Относно темата: едно нещо не мога да си обясня. Защо тези екземпляри от мюзик айдъл се заколват с най-трудните за изпълнение песни.

  6. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #35

    Re: За всички почитатели на "Кенли" на "Марая Кери" - да си я имат навсякъде! :)))

    Цитат Първоначално публикувано от Julian
    Защо на мястото на "калъф" "ъ" е заменено с "н"
    Е как защо?! Виж че и на мястото на "такси" "с" е променено с "к". Това е най-новото откритие на "шоубизнеса", хранещ се от тенденцията на видоизменяне на английския език и копиращ същите наченки на пробив и в българския книжовен. Трябва да свикваме с произношението, иначе няма да сме актуални!

    Миленчо - Дъ бест!!!

  7. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    1,378
    #36

    Re: За всички почитатели на "Кенли" на "Марая Кери" - да си я имат навсякъде! :)

    Цитат Първоначално публикувано от Malone
    Положението е "Еврибари герап ...", ако си спомняте тази песен от близкото минало ..
    Сети ме да попитам тези, дето сa оттатък Голямата вода: намерете ми някой, който да знае какво се пее в началото на Camillo на Supermax. На мен ми го казаха навремето като "Вашта мамка, милорд!" и вече не мога да чуя какво е на инглиш...
    То и със "Стара загора на гарата" си е същото....

  8.  
     
  9. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #37

    Re: За всички почитатели на "Кенли" на "Марая Кери" - да си я имат навсякъде! :)))

    пеят "rastaman, camillo", но да пукна ако знам какво е това "camillo". "rastaman" трябва да е последовател на култа/религията "раста", но не знам подробности за нея, освен че беше някакъв тюрлюгювеч от християнство и юдаизъм...

  10. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    880
    #38

    Re: За всички почитатели на "Кенли" на "Марая Кери" - да си я имат навсякъде! :)))


  11. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #39

    Re: За всички почитатели на "Кенли" на "Марая Кери" - да си я имат навсякъде! :)))

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    но да пукна ако знам какво е това "camillo".
    Недей Camilo си е просто име...разпространено в ШриЛанка, Куба, но за по-лесно нека приемем че става дума за това :

    или в превод: ще обичам майка ти, камило ...о, Содом и Гомор

  12. Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    219
    #40

    Re: За всички почитатели на "Кенли" на "Марая Кери" - да си я имат навсякъде! :)))

    абе тая Марая май изглежда по-добре, когато е облечена.....с Джей Ло и Бионце могат да си направят конкурс за "Най-голям асс"

  13. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    2,058
    #41

    Re: За всички почитатели на "Кенли" на "Марая Кери" - да си я имат навсякъде! :)))

    Цитат Първоначално публикувано от Malone
    Положението е "Еврибари герап ...", ако си спомняте тази песен от близкото минало ...
    Хита на Eruption - "One way ticket" се пееше като "Он вай цукис"

    Цитат Първоначално публикувано от izwerga
    Относно темата: едно нещо не мога да си обясня. Защо тези екземпляри от мюзик айдъл се заколват с най-трудните за изпълнение песни.
    Да, голяма глупост е да се хвърлят да пеят песни на Марая Кери или Селин Дион, защото лесно се прави сравнението, което рзбира се - няма как да е в тяхна полза. Да пеят нещо добре забравено, което никога не било голям хит ще е много по-добре.
    Ето, пича със 6-те кокошки - просто няма с кого да го сравняват

    Цитат Първоначално публикувано от emos
    То и със "Стара загора на гарата" си е същото....
    Имаше едно парче от 80-те, където съвсем ясно се чуваше "Жив спомен от Варна"

    Аз пък дълго не вярвах, че в началото на Life is live наистина пеят "Он тебе сказал". Все пак годината бе 1985-та, имаше желязна завеса, студена война и т.н. Откъде-накъде руски език в "западна" песен.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    4
    #42

    Кен лиии...

    Но уан кен то ке то сив ме
    Но юн плис ту жу май ливе
    Уен ан ге за жу за ватена
    Леч у мооо
    Ю уо нус ту най му лии най
    Йо сора шоо
    Йес ит шооо-уо-уоооооо
    Кен лииии
    Ту ли бу ди бу даут ю
    …………………………..
    Кен лиииииии
    Ту ли бу ди бу даут юууууу
    Кен лиииииии
    Кен ли бет ю мор



  16. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #43

    Re: Кен лиии...

    Да четеш английски текст написан на кирилица е като да четеш български, написан на шльокавица.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    31
    #44

    Re: Кен лиии...

    Целият свят се смее на идиотите ни, ние превръщаме идиотите си в идоли

  18. Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    219
    #45

    Re: Кен лиии...

    Цитат Първоначално публикувано от Nicky
    Целият свят се смее на идиотите ни, ние превръщаме идиотите си в идоли
    Аз пък ще ти кажа,че с идиоти е пълно навсякъде, не само в България - виж например част от идолите на американците - това са Парис Хилтън и Бритни Спиърс, а те са много по-зле от изпълнителката на кен ли, за която все още има надежда, докато за такива като Парис и Бритни надеждата отдавна е загубена.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 29
    Последно: 29-01-23, 16:48
  2. Отговори: 4
    Последно: 15-01-12, 23:07
  3. Отговори: 6
    Последно: 15-09-10, 17:53
  4. За всички почитатели на Марая Кери - Part2 !!!
    От FearMe във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 2
    Последно: 10-03-08, 09:58
  5. Отговори: 13
    Последно: 07-06-06, 10:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе