Вижте резултатите от анкетата: Какъв мултимедиен плейър имате ?

Гласували
446. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Popcorn Hour

    99 22.20%
  • Western Digital

    85 19.06%
  • Dune

    36 8.07%
  • Diva

    123 27.58%
  • Apacer

    15 3.36%
  • AC Ryan

    15 3.36%
  • Zinwell

    9 2.02%
  • Xtreamer

    6 1.35%
  • Asus

    23 5.16%
  • Egreat

    13 2.91%
  • Hyundai

    14 3.14%
  • LG

    6 1.35%
  • Philips

    2 0.45%
Страница 81 от 118 ПърваПърва ... 3171798081828391 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,201 до 1,215 от общо 1760
Like Tree93Одобрявам

Помощ при избор на мултимедиен плейър .

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #1201

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Най-доброто с тоя чип за мен са си моделите на Mede8er , но и там цените са други .
    Уви, така е! Все пак въпрос на личен избор.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    126
    #1202

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Привет.Понеже заговорихте за Mede8er,как седи въпроса с управлението на музикални файлове,плейлисти.Може ли да плейва музика от различни папки(плейлисти) или е като Dune.Аз още съм в процес на избиране и не знам къде да се насоча.Засега фаворитите са ми Dune hd base 3D и Mede8er600-800,а за този плеър чета доста положителни мнения и ако разликата с Дюна е само в липсата на дисплей вероятно ще го предпочета.Хем искам да взема нещо качествено,от друга страна няма да ползвам 3Д-то,и общо взето не ми се дават 600лв за нещо което няма да използвам пълноценно.Имаще преди едни модели на Dune,които са с многоканални аналогови изходи които аз ще използвам,но вече не се намират или аз не мога да открия.

  4. Novice
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    7
    #1203

    Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Здравейте,

    Имам плеър APACER от почти 2 г., но стават все повече филмите, които не тръгват на него.

    Моля за съвет при избор на нов мултимедиен плеър за гледане на филми без 3D. Плеърът ще е свързан с ЛАН кабел към интернет рутера и HDMI към телевизора. Основното което ме интересува е качество на картината и надежност на плеъра, също така да има редовни ъпдейти на фърмуера. Цена около 150 лв. Добре е да мога да добавя вътрешен или външен хард диск, но за момента нямам нито едното, нито другото, ами правя връзка през рутера с домашния компютър.
    Този пост е редактиран от sasho1999; 14-04-14 в 13:23.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    19
    #1204

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    ЗДРАВЕЙТЕ.
    Дайте мнение за медия плеър, възможно по евтин. Мрежата ми е гигабитна и се състои от две ПЦ, NAS, Тошиба 50l4333 сървър със пусната Samba. Целта е да се гледат рипове със dts аудио и нищо повече. Не ме интересуват нито 3д или торент клиенти. Рутера е wdr3600 със OpenWrt.
    Благодаря Ви сърдечно!!!

  6. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    19
    #1205

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    След толкова много отговори, си взех Diva HD Multimedia за 119 левчета.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    117
    #1206

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Имам Popcorn C-200 от няколко години. Като изключим веднъж смяна на захранващ блок работеше добре доскоро. Напоследък започна непрекъснато да се рестартира по всяко време дори от standby. Реших да преинсталирам firmware-а през флашка, тъй като беше ъпдейтнат до последния release. По време на инсталацията заби и умря... След restart ми даде, че трябва да се поправи firmware-а и поиска флашка. Получи я :-), опита се да прочете файловете и пак изписа, че иска флашка. Многократни опити да заредя софтуера, но нищо... Дайте съвет, моля! Ако става за ремонт - OK, но ако трябва нов, се чудя, дали да не взема Dune този път. Флашката беше адекватно форматирана във NTFS или там, каквото се изискваше.

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на Hell
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    879
    #1207

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Форматирай флашката във FAT32, качи фърма който искаш да сложиш и пробвай отново.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    14
    #1208

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Цитат Първоначално публикувано от nikedav Виж публикацията
    ЗДРАВЕЙТЕ.
    Дайте мнение за медия плеър, възможно по евтин. Мрежата ми е гигабитна и се състои от две ПЦ, NAS, Тошиба 50l4333 сървър със пусната Samba. Целта е да се гледат рипове със dts аудио и нищо повече. Не ме интересуват нито 3д или торент клиенти. Рутера е wdr3600 със OpenWrt.
    Благодаря Ви сърдечно!!!
    Mede8er600 подържа и 3Д Цена от 280-320лв безупречен е

  11. Novice
    Тук е от
    Aug 2014
    Мнения
    6
    #1209

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Здравейте, предстои ми закупуване на фул хд ммп който чете всякакви видео формати без 3д и по възможност с място за hdd. След като прочетох почти цялата тема тук във форума се спрях на няколко модела:
    egreat r6s pro,egreat s800 и mede8er med800
    r6s pro и mede8er са с чип риълтек ,а с800 с сигма 8643, питането ми е кой от избоените ммп-та е добре като качество и безпроблемна работа. Ако се спра на egreat r6s като най-евтин дали ще имам проблеми с него.

  12. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #1210

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Egreat R6S Pro няма място за вътрешен твърд диск. През един от 3-те USB входа (един 2.0 и два 3.0) може да свържеш външен такъв.
    Според мен се ориентирай към някой модел на Mede8er, защото на моя Egreat R6S Pro май пак му се затри буутлоъдъра и ще трябва отново да си играя на инсталации и настройки...

  13. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2014
    Мнения
    10
    #1211

    Отговор: Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Здравейте,
    Купих си 3д телевизор и си помислих, че ще гледам 3д филми само през външния хард но се оказа, че не е така. Свалих си от най-големите филми с разширение (iso) и не се отварят. Сега разбрах, че ми трябва и плейър. Не мога да дам много пари и отворих продавалника и попаднах на една обява за която искам да Ви помоля да ми обясните дали ще ми върши хубава работа. 3d Media Player Diva - 54698260 | Електроника, битова техника - Телевизори, DVD плейъри, приемници
    Не можах да намеря в нета никакви характеристики защото не знам какъв е модела точно. С какъв чип е? Поддържа ли (iso)? Виждам, че има HDMI 1,4, което доколкото разбирам е задължително за да се гледа истинско 3Д. Моля за помощ. Благодаря предварително.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    16
    #1212

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Посочената Дива няма да чете 3D iso.Моделите на Дива можещи това са V1 без дисплей,V2 с дисплей,v3 с DVB тунер.Дива не слагат номера на моделите си и тези версии са нарочени тук в форума с цел да няма объркване при ъпгрейт на фърмове.Всички са в диапазона 250-300 лв.
    jorodi одобрява това.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2014
    Мнения
    10
    #1213

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Цитат Първоначално публикувано от Horna Виж публикацията
    Посочената Дива няма да чете 3D iso.Моделите на Дива можещи това са V1 без дисплей,V2 с дисплей,v3 с DVB тунер.Дива не слагат номера на моделите си и тези версии са нарочени тук в форума с цел да няма объркване при ъпгрейт на фърмове.Всички са в диапазона 250-300 лв.
    Благодаря за отговора. Значи ще търся някой от тези модели.

  17. Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Живее в
    София
    Мнения
    194
    #1214

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Цитат Първоначално публикувано от jorodi Виж публикацията
    Благодаря за отговора. Значи ще търся някой от тези модели.
    Чипа на тези три модела Diva е RTD1186DD. Има и други плеъри с този чип

  18. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2014
    Мнения
    10
    #1215

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Цитат Първоначално публикувано от ra6o74 Виж публикацията
    Чипа на тези три модела Diva е RTD1186DD. Има и други плеъри с този чип
    Здрасти,
    Виждам от подписа ти, че и ти си с Diva. Към тях ли да остане насочено вниманието ми?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 81 от 118 ПърваПърва ... 3171798081828391 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Продава-Мултимедиен плейър
    От Mitko R във форум Продава
    Отговори: 3
    Последно: 26-05-13, 00:16
  2. Избор на мултимедиен плейър?
    От DimIl във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 7
    Последно: 27-08-12, 10:28
  3. Продавам мултимедиен плейър WD LIVE HD
    От vasta във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 16-07-12, 00:57
  4. Избор на мултимедиен плейър и рекордер
    От renault_fen във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 8
    Последно: 07-07-11, 12:00
  5. Отговори: 0
    Последно: 16-10-06, 11:29

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе