Страница 12 от 36 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследноПоследно
Резултати от 166 до 180 от общо 536
Like Tree46Одобрявам

Media Player - Dune (всички модели)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    35
    #166

    Отговор: Media Player Dune - HD Smart, HD Max, HDI Dune Pro

    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18 Виж публикацията
    И аз нямах нерви да поддържам джубокс. Опитах и Zappiti и Yadis, но трябва да му робуваш.
    Иначе като гледам скоро ще ги има и у нас:
    Dune HD Base 3D
    Dune HD TV-303D
    Аз ползвам Yadis, не ми пречи да го ъп-вам. Въпросът е, че доколкото чета Zappiti плеъра работи само със Zappiti и самият фърмуер е моднат и не може да се качва оригиналния.
    Иначе разбирам, че ще дойде другата седмица в БГ, но ако разликата в цените пак е от 100 лв нагоре, както беше преди време, когато купувах Base 3.0, просто няма да стане. Забележката относно едната година гаранция също не е за пренебрегване.


    Преди малко ми писаха, че се очаква цената да е около 600 лв, което ме устройва. Ще изчакам да видя другата седмица и най-вероятно ще си поръчам от тук.
    Този пост е редактиран от mistreated; 29-01-13 в 15:19.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    35
    #167

    Отговор: Media Player Dune - HD Smart, HD Max, HDI Dune Pro

    Ако някой все още не е разбрал, Dune Base 3D го има наличен вече в България на цена 599 лв.

  4. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #168

    Отговор: Media Player Dune - HD Smart, HD Max, HDI Dune Pro

    Цитат Първоначално публикувано от mistreated Виж публикацията
    Ако някой все още не е разбрал, Dune Base 3D го има наличен вече в България на цена 599 лв.
    Къде се предлага Dune Base 3D ?

  5. Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    247
    #169

    Отговор: Media Player Dune - HD Smart, HD Max, HDI Dune Pro

    Dune Base 3D се предлага в AV Store - лесно можеше да разбереш това, ако се допиташ до Google.

  6. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    219
    #170

    Отговор: Media Player Dune - HD Smart, HD Max, HDI Dune Pro

    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18 Виж публикацията
    Кое точно му е старото на чипа?
    По информация на първите потребители чете без проблеми BD 3D ISO и не само.
    Интересна машина е и засега впечатленията са отлични.
    Май ще сменям моя в скоро време.
    Ще се чака нов фърм явно:

    Sorry Boys and Girls.
    Tried 3-4 different setups with MKV + MVC 3D.
    No picture - only sound.
    MKV MVC 3D
    Hi10p

    След направен тест от потребител на AvForums

    Много добри отзиви след направен Wired Speed Test дава същия потребител.

  7. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #171

    Отговор: Media Player Dune - HD Smart, HD Max, HDI Dune Pro

    Аз понеже не съм в час с 3D като цяло да попитам - такива MKV MVC качват ли се изобщо по тракерите и разпространени ли са? Защото аз виждам предимно mkv sbs рипове.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    219
    #172

    Отговор: Media Player Dune - HD Smart, HD Max, HDI Dune Pro

    Аз също не съм наясно но споделих впечатление на реален потребител.Иначе гледайки спецификацията на офицялният сайт пише следното:
    3D Video Support: MVC, Side-by-side, Top/Bottom
    А ти спомена, че чете BD 3D ISO
    Та ако може някой в час с тези 3D формати да направи малко разяснения.

  10. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #173

    Отговор: Media Player Dune - HD Smart, HD Max, HDI Dune Pro

    Имах в предвид магазин, а не онлайн. Там поне може да се види и пипне онова за което ще кихаш кинти все пак..

  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    31
    #174

    Отговор: Media Player Dune - HD Smart, HD Max, HDI Dune Pro

    Е, за някои, идва времето да заменят сатрия DUNE c 3D!
    Аз имам интерес към "старичките", който ще се разделя с него - ЛС!
    И без сълзи!
    Успехи!

  12. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    35
    #175

    Отговор: Media Player Dune - HD Smart, HD Max, HDI Dune Pro

    Преди 3-4 дни получих новия си Dune Base 3D и макар, че нямах време за много тестове, ще напиша набързо впечатленията си.
    Визуално менютата са същите, като при Base 3.0, но скоростта на придвижване между тях ми се видя с частици от секундата по-бавна от стария модел.
    Новото, естествено, е много добрата поддръжка на 3Д. Чете безпроблемно 3D.iso, като субтитрите ги показва коректно. Може да се гледа, както с вградените, така и с външни субтитри.
    При SBS и Top/Bottom риповете е добавена изключително удобната опция да им пуснеш обикновени СРТ субтитри и само с натискането на 1 бутон да ги раздели в двата екрана, за да може след включването на 3Д-то да ги дава, както трябва.
    Липсва блурей менюто, но не е болка за умиране. Имах проблем със звука на ДВД-тата, когато се опитвам да ги прекарам през цифровия изход. Честно казано, не можах да си обясня защо го прави, при положение, че с avi, mkv и bluray нямаше никакъв дерт. Може би е някакъв недостатък на моят ресийвър. С HDMI кабела не присъства този проблем.
    Уточнявам за тези, които евентуално не са наясно, че ако искате да виждате 3Д-то от 3D.iso, то трябва да имате HDMI 1.4 кабел и той да е включен директно в телевизора или пък ресийвъра ви да поддържа 1.4 (при мен не е така и когато го прекарам през ресийвъра си излиза обикновен 2Д образ).

    Като цяло съм доволен от покупката с едничкият ми проблем, че когато искам да гледам 3D.iso, ще трябва да местя кабела директно в телевизора (това не се случва чак толкова често).

  13. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    24
    #176

    Отговор: Media Player Dune - HD Smart, HD Max, HDI Dune Pro

    Как се справя с 2D Blu-ray ISO?Върви,ли звука по оптика 5.1 на BD ISO?Предстои ми покупка на плеар и дилемата ми е DUNE Smart D1 или DUNE Base 3D,като приоритета е 2D Blu-ray ISO.Дали новите чипове се справят по-добре от старите/пълната подръжка на менюта не ме интерисува/?

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    35
    #177

    Отговор: Media Player Dune - HD Smart, HD Max, HDI Dune Pro

    Цитат Първоначално публикувано от vetrenec Виж публикацията
    Как се справя с 2D Blu-ray ISO?Върви,ли звука по оптика 5.1 на BD ISO?Предстои ми покупка на плеар и дилемата ми е DUNE Smart D1 или DUNE Base 3D,като приоритета е 2D Blu-ray ISO.Дали новите чипове се справят по-добре от старите/пълната подръжка на менюта не ме интерисува/?
    Да, звука на 2Д блурей си върви ОК по оптичния кабел. Ресийвъра го разпознава, като ДТС, така че би трябвало да е всичко наред. Ако обаче не държиш на 3Д-то, те съветвам да си вземеш старите серии.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    24
    #178

    Отговор: Media Player Dune - HD Smart, HD Max, HDI Dune Pro

    В старите ме притеснява,че заради пълната подръжка блу-рей меню,могат да им "пришиат" Cinavia.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    35
    #179

    Отговор: Media Player Dune - HD Smart, HD Max, HDI Dune Pro

    Цитат Първоначално публикувано от vetrenec Виж публикацията
    В старите ме притеснява,че заради пълната подръжка блу-рей меню,могат да им "пришиат" Cinavia.
    Не виждам как ще стане. Досега не го направиха, едва ли ще го направят и в последствие. А и никой не те кара да им ъпдейтваш фърмуера, ако толкова те притеснява това.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    24
    #180

    Отговор: Media Player Dune - HD Smart, HD Max, HDI Dune Pro

    А новия чип не е ли по-преспективен , защото аз ясно няма да подновявам фирм,но имаме следната ситуация:пускам даден филм и не тръгва или насича и ... оооо ъпдейтнал ли си фирм-а,затова не тръгва и съответно аз ъпдейтвам и хоп Cinavia/примерно след месец/,както стана с ОРРО-93/95.А пък новите плери не подържат пълно меню и затова няма Cinavia,но май са по калпави от старите/ надявам се бъговете да са само за 3D BD ISO , ама надали/.За това събирам мнения,един го валнува чете ли по мрежа,друг пълно меню и тн.т.За мен е важно да чете 2D BD ISO oт HDD USB,да няма проблеми с 23,976 , 24р,да няма проблем със звука по SPDIF и HDMI.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 12 от 36 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Media Player - MiniX (всички модели)
    От z_harris във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 53
    Последно: 19-03-21, 18:58
  2. Media Player - Egreat (всички модели)
    От bradqzata във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 50
    Последно: 21-02-19, 23:38
  3. Media Player - HiMedia (всички модели)
    От orlie във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 99
    Последно: 17-12-17, 13:04
  4. Media Player - ASUS (всички модели)
    От yavor44 във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 177
    Последно: 29-06-14, 18:15
  5. Media Player - Zinwell (всички модели)
    От elcos във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 907
    Последно: 28-03-14, 13:49

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе