Страница 13 от 36 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследноПоследно
Резултати от 181 до 195 от общо 536
Like Tree46Одобрявам

Media Player - Dune (всички модели)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #181

    Отговор: Media Player Dune - HD Smart, HD Max, HDI Dune Pro

    Щом това са ти приоритетите тогава старите модели са по-сигурен избор. Там всичко това работи. Всъщност то и при новите работи.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    35
    #182

    Отговор: Media Player Dune - HD Smart, HD Max, HDI Dune Pro

    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18 Виж публикацията
    Щом това са ти приоритетите тогава старите модели са по-сигурен избор. Там всичко това работи. Всъщност то и при новите работи.
    Именно, точно така стоят нещата. Идеален медиа плеър, на който не му липсва нищо няма да намериш в момента, но Дюн-а се доближава максимално към това. Ако искаш 3Д - вземи си новия, ако не ти е приоритет - вземи си някой от старите модели (на които пак може да си гледаш SBS или Top/Bottom с малко играчка за вграждане на субтитрите)

    П.С.: Не знам къде точно има проблем с 3D.ISO новия модел. Аз лично не виждам такъв.

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    226
    #183

    Отговор: Media Player Dune - HD Smart, HD Max, HDI Dune Pro

    На каква система е най добре да форматирам диска , плеъра ми дава 3 опций ntfc ,ext2 ,ext3. base 3d е модела.И още един въпрос вентилаторът как се справя на по старите модели.

    - - - Обновено - - -

    И как се изкарват обложките на филми.

  5. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #184

    Отговор: Media Player Dune - HD Smart, HD Max, HDI Dune Pro

    Ако не планираш да вадиш и слагаш диска на Windows компютър е най-добре да ползваш ext2 или ext3.
    Вентилатора на моя стар Base 3.0 е нечуваем за мен освен ако не се доближа супер близко.
    За да изкараш обложки ще трябва да си сложиш Zappiti, Yadis или някой от другите видео джубокси.

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    226
    #185

    Отговор: Media Player Dune - HD Smart, HD Max, HDI Dune Pro

    А има ли смисъл да качвам тези джубокси , в смисъл в началото е интересно , но после .... На моя бивш плеър А300 джубокса съм го ползвал малко нещо не ми допадна . Та въпроса ми е някой ползва постоянно тези красоти или не , и кой е най надеждният за ползване ? Пауър бутона видях че се програмира за пълно спиране и режим в който остава диска да работи , кой режим според вас е по удачен да ползвам него .

  7. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #186

    Отговор: Media Player Dune - HD Smart, HD Max, HDI Dune Pro

    Аз го държа в Standby защото плеъра ми е достъпен по мрежата, по ftp и тн. Вентилатора обаче се върти /поне на старите модели/, но диска се гаси ако няма активност.
    Аз не съм фен на тия джубокси. Изглеждат супер, но е голяма играчка да го поддържаш.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    35
    #187

    Отговор: Media Player Dune - HD Smart, HD Max, HDI Dune Pro

    Цитат Първоначално публикувано от digital11 Виж публикацията
    А има ли смисъл да качвам тези джубокси , в смисъл в началото е интересно , но после .... На моя бивш плеър А300 джубокса съм го ползвал малко нещо не ми допадна . Та въпроса ми е някой ползва постоянно тези красоти или не , и кой е най надеждният за ползване ? Пауър бутона видях че се програмира за пълно спиране и режим в който остава диска да работи , кой режим според вас е по удачен да ползвам него .
    Няма спор, играчка си е да поддържаш джукбокс. Но пък си е много голямо удобство, ако имаш голямо количество филми и сериали. Аз поддържам колекция от около 6 терабайта филми и сериали (грубо около 600 филма и над 1000 серии). Ако трябва да ги търся из дисковете си е живо самоубийство. Yadis върши перфектна работа в това отношение.
    raziel66 одобрява това.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    36
    #188

    Отговор: Media Player Dune - HD Smart, HD Max, HDI Dune Pro

    Колеги,
    Да направя един UP на темата, че гледам доста е поостаряла Поръчах си един Dune HD Base 3D, и вече ме очаква в офиса на Спийди, след работа отивам да си го взема, след което отивам да купия хард диск. Колебая се между 2ТБ и 3ТБ,
    Друго ми направи впечетление, в сайта на Dune HD, в страницата за Hardware Compatibility , препоръчват дискове с 5400RPM, като дават някакъв Сигейт 7200 като неподходящ. Мисля да си взема зелената серия на Westrn Digital все пак, дори и 7200 предполагам че не е от най-греещите дискове.

    Когато събера впечетления тези дни, или ако изникнат въпроси ще пиша отново

  11. Junior Member
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    36
    #189

    Отговор: Media Player Dune - HD Smart, HD Max, HDI Dune Pro

    Цитат Първоначално публикувано от miroslav.simeonov Виж публикацията
    Колеги,
    Да направя един UP на темата, че гледам доста е поостаряла Поръчах си един Dune HD Base 3D, и вече ме очаква в офиса на Спийди, след работа отивам да си го взема, след което отивам да купия хард диск. Колебая се между 2ТБ и 3ТБ,
    Друго ми направи впечетление, в сайта на Dune HD, в страницата за Hardware Compatibility , препоръчват дискове с 5400RPM, като дават някакъв Сигейт 7200 като неподходящ. Мисля да си взема зелената серия на Westrn Digital все пак, дори и 7200 предполагам че не е от най-греещите дискове.

    Когато събера впечетления тези дни, или ако изникнат въпроси ще пиша отново
    Какво става с впечатленията?

  12. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    36
    #190

    Отговор: Media Player Dune - HD Smart, HD Max, HDI Dune Pro

    Здравейте!Моля за съвет с настройката на yaDIS.Инсталирах приложението на компютъра,плеърът го вижда, но когато пусна филм ми дава" неуспешно отваряне на url.Плейъра е Dune 303d,Използвам компа като мрежов източник.Прилагам снимки.Благодаря Предварително

  13. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    116
    #191

    Отговор: Media Player Dune - HD Smart, HD Max, HDI Dune Pro

    Я да питам нещо ,че вече няколко часа се ровя из нета и отговор не намирам.При пълно блу рей заглавие когато пусна филма без да зарежда менютата през опцията play / lite / ,ако е с два или повече M2TS файла на които е самият филм при прехода от единия към другия файл се получава пауза -картината замръзва за част от секундата.Може би някъде в настройките на самия плеър трябва нещо да направя.Всъщност доста си поиграх с настройките но така и не се получава.Моля за малко помощ.Плеъра е дюн дуо.
    Този пост е редактиран от iuli1971; 11-09-13 в 02:34.

  14.  
     
  15. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #192

    Отговор: Media Player Dune - HD Smart, HD Max, HDI Dune Pro

    Така е, има пауза.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    116
    #193

    Отговор: Media Player Dune - HD Smart, HD Max, HDI Dune Pro

    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18 Виж публикацията
    Така е, има пауза.
    И това не може да се промени така ли.
    Понеже обмислям покупка на dune hd base 3d ,а там доколкото разбирам няма подръжка на менюта ,но надявам се че подобен проблем при него не стои

  17. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #194

    Отговор: Media Player Dune - HD Smart, HD Max, HDI Dune Pro

    Сега се порових в интернет и на стария Дюн би трябвало да работи. Дай някое такова заглавие да опитам, че аз свалям предимно ремукс.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    116
    #195

    Отговор: Media Player Dune - HD Smart, HD Max, HDI Dune Pro

    Гладиатор-от замунда ,релийза 45.90gb е с няколко M2TS файла.Междузвездни войни релийза 246.59 GB-всички серий с по два M2TS.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 13 от 36 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Media Player - MiniX (всички модели)
    От z_harris във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 53
    Последно: 19-03-21, 18:58
  2. Media Player - Egreat (всички модели)
    От bradqzata във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 50
    Последно: 21-02-19, 23:38
  3. Media Player - HiMedia (всички модели)
    От orlie във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 99
    Последно: 17-12-17, 13:04
  4. Media Player - ASUS (всички модели)
    От yavor44 във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 177
    Последно: 29-06-14, 18:15
  5. Media Player - Zinwell (всички модели)
    От elcos във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 907
    Последно: 28-03-14, 13:49

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе