Страница 24 от 36 ПърваПърва ... 14222324252634 ... ПоследноПоследно
Резултати от 346 до 360 от общо 536
Like Tree46Одобрявам

Media Player - Dune (всички модели)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #346

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Нов бета фирмуер за Dune 303D (предполагам и за другите плеъри) за момента не мога да видя промени.
    Този пост е редактиран от stenly; 04-03-15 в 10:44.

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Feb 2011
    Живее в
    София
    Мнения
    70
    #347

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Dune HD Base 3D - имам само 1 малко разочарование до тук. Някъде пишеше, че поддържа над 2TB хардове- донякъде е вярно- 3TB да, 6TB не (поне засега).

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    226
    #348

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    В крайна сметка някои успя ли да пусне истински 3D субтитри на Dune base 3D , при мен винаги си стоят като нормални , не излизат напред и е много дразнещо .

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    10
    #349

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Не, не може с версия B_9, дори и с по-стари версии, не чете външни 3д субтитри. idx/sub
    Този пост е редактиран от divin123; 09-04-15 в 12:51.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    36
    #350

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Здравейте! Моля за помощ. Имам Dune hd303d
    До скоро от настолният си компютър /windows 7/ споделях файловете към плейъра без проблем.
    Скоро обаче си купих лаптоп с windows 8
    Каквото и да правя плеъра не вижда лаптопа.
    За сведение от лаптопа виждам плейъра както и през телевизора си плейвам филмите от лаптопа без проблем.
    Може би трябва да разреша нещо в настройките за споделяне но какво не знам.
    Благодаря!

    МОД:

    Прочети тези инструкции:

    http://windows.microsoft.com/bg-bg/w...-files-folders

    http://windows.microsoft.com/bg-bg/w...dows=windows-7
    Този пост е редактиран от Hell; 19-04-15 в 13:52.

  7. Novice
    Тук е от
    Oct 2015
    Мнения
    4
    #351

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Здравейте! Имам иградена АВ система на сравнително прилично ниво и мои приятели ми подариха Dune HD 3.0 Base 3D като необходимо допълнение, понеже преценили, че трябва да се разделя с "остарелите" ми разбирания за класическо пускане на филми или музика от компютър . 1) Като начало искам да попитам кой подходящ модел вътрешен диск да си взема. От сайта на Dune, гледам препоръчват дори зелената серия WD (най-малко се нагрявали, малко плочи, оптимизирани за АВ техника и т.н.). Обърква ме изискването, че 7200 оборотните не се препоръчват, както и др. неща. Накратко - моля да ми посочите точно кой диск е удачен и надежден, ориентиран съм към 2Тб. Дюн автоматично ли си го форматира, като се "щрактне" в гнездото? 2) Имам външен 3Тб WD Green, от който си пускам филми и музика към системата, работи без никакви проблеми. Мога ли да си го закача директно към Дюн и да не се притеснявам, че ще стане някакво преформатиране или загуба на данни. 3) Мога ли да си управлявам папките от хард дисковете, т.е. пускането на филм през мобилен телефон с андроид. Цялата идея е да елиминирам PC-то.
    Този пост е редактиран от DaCreator; 14-10-15 в 12:26.

  8.  
     
  9. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #352

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    WD Green е идеален за целта. Може и Red.
    Като го сложиш в гнездото и го видиш в менюто се форматира при първия опит да влезеш в диска от менюто. Елементарно е.

    Нямаш проблеми да закачиш външния диск към USB входа на плеъра. От менюто на плеъра виждаш всички папки и файлове.

    Имаш елементарни функции за работа с папки и файлове - копиране, триене, преименуване и тн.

  10. Novice
    Тук е от
    Oct 2015
    Мнения
    4
    #353

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18 Виж публикацията
    WD Green е идеален за целта. Може и Red.
    Като го сложиш в гнездото и го видиш в менюто се форматира при първия опит да влезеш в диска от менюто. Елементарно е.

    Нямаш проблеми да закачиш външния диск към USB входа на плеъра. От менюто на плеъра виждаш всички папки и файлове.

    Имаш елементарни функции за работа с папки и файлове - копиране, триене, преименуване и тн.
    Лазарус, благодаря ти за отговора, както винаги си отзивчив. При мен положението е следното като наличен хардуер: 1) имам да го наречем "излишен" хард диск в компютъра 1 Тб WD Caviar Black, мисля, че е SATA, файлова система NTFS. Мога ли да го преместя в Дюн? Ако не се очаква някакъв проблем, то предварително ще си го заредя и ще отиде на новото място, където и ще си остане, пък после плейъра да си го форматира както иска 2) Не ми стана ясно за външния диск, по-скоро се притеснявам за 3 Тб данни в него, той също е с файлова система NTFS - мога ли да го включвам в Дюн, после ако реша пак да го закача към това или друго PC, без да стане някакво различно форматиране, рес, загуба на данни. Имам хубави колекциийки там...Накратко, с наличния хардуер, мога да си осигуря 4 ТБ (1+3) дисково пространство и се замислям, ако няма да има проблем, поне засега да не си купувам нов вътрешен хард. Предполагам, говориш за това http://sky.bg/Details.aspx?ID=18436 или това http://sky.bg/Details.aspx?ID=20826 Моля за разяснения
    Този пост е редактиран от DaCreator; 19-10-15 в 11:56.

  11. Member Аватара на kaloman
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    645
    #354

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Накратко, черния WD го слагаш в Дюна, като предварително си прехвърляш някъде информацията от него, защото плейърът ще го преформатира/ изтрие/. След форматирането можеш да го напълниш с каквото искаш. Колкото до 3 Тб диск, спокойно го включваш към usb на Дюн. На него плейърът няма да му прави нищо, само ще го чете. Когато искаш можеш да го разкачаш и включваш към каквото си пожелаеш- ТВ, ПС др. плейър и.т.н.

  12. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #355

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Не съм убеден, че WD Black е подходящ да се използва за подобни цели като се има предвид, че е шумен и греещ.
    Нищо не пречи да опиташ.


  13. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #356

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Освен това и харчи повече ток, а на медиа плеъра захранването не е особено силничко. За това и препоръчват green серията. Малко харчи, малко грее.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Oct 2015
    Мнения
    4
    #357

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18 Виж публикацията
    Не съм убеден, че WD Black е подходящ да се използва за подобни цели като се има предвид, че е шумен и греещ.
    Нищо не пречи да опиташ.

    Това мнение се потвърждава и от спесификациите на Дюн. То е ясно, че черния ще стане, но явно си е насочен към РС ползване. При това положение ме ориентирате към WD Green за 152 лв. WD 2000GB 64MB SATA III Green Докато си изградя мрежата (за съжаление между PC/рутер до АВ системата има около 12 м и не знам точно как ще стане с двата кабела lan и usb) ще си ползвам външния диск, предварително накачулен с филми

  16. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #358

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    А защо не шерваш от PC-to папка/диск която да се плейва от Dune-a по мрежата?

  17. Novice
    Тук е от
    Oct 2015
    Мнения
    4
    #359

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    А защо не шерваш от PC-to папка/диск която да се плейва от Dune-a по мрежата?
    Явно защото не съм наясно с нещата, та затова и питам. Искам да прехвърля папки от външния на вътрешния диск, както от РС. Май само един кабел - лан ще достатъчен

  18. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #360

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Само LAN ти е достатъчен. 12 метра не са проблем. Свържеш ли ги в локалната мрежа ще можеш да си пускаш всичко, което е записано на компютъра ти и на външния диск, закачен към него.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 24 от 36 ПърваПърва ... 14222324252634 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Media Player - MiniX (всички модели)
    От z_harris във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 53
    Последно: 19-03-21, 18:58
  2. Media Player - Egreat (всички модели)
    От bradqzata във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 50
    Последно: 21-02-19, 23:38
  3. Media Player - HiMedia (всички модели)
    От orlie във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 99
    Последно: 17-12-17, 13:04
  4. Media Player - ASUS (всички модели)
    От yavor44 във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 177
    Последно: 29-06-14, 18:15
  5. Media Player - Zinwell (всички модели)
    От elcos във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 907
    Последно: 28-03-14, 13:49

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе