Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 37

LG ST600 SMART BOX

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    9
    #16

    Re:LG ST600 SMART BOX

    Някой може ли да каже как чете филми(основно тези на фуллХД) шернати в мрежата през ЛАН. За да знам дали да се набутвам с пари и да сменям сегашния ми плеар заради интернета на този.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    63
    #17

    Re:LG ST600 SMART BOX

    Май няма много хора с тази джаджа и аз съм потенциален купувач най вече заради интернета иначе моя телевизор си има плеер ,азискам да си пускам клипчета от профила ми в ютуб ,но уви май няма много потребители е желая успех на всички.

  4. geriko
    Guest
    #18

    Re:LG ST600 SMART BOX

    Здравейте
    аз започнах тази тема защото имах нужда от помощ като го купих. Доволен съм от машинката нямам забележки за това което я ползвам но не съм специалист и не разбирам толкова че да ви давам съвети дали да си го купите и т.н.

  5. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    63
    #19

    Re:LG ST600 SMART BOX

    Благодаря ти за това ,че си направи труда да отговориш geriko и аз не съм специалист и за това питам трябва да ходя да я купя ,че не остана време май беше до утре промоцията.

  6. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    26
    #20

    Re:LG ST600 SMART BOX

    Аз имам един въпрос Понеже моя плеър е от Канада и няма опция да се регистрира в Европа , та искам някой който си го е закупил от България да ми каже няколко неща :

    1. Има ли Българско меню
    2. Може ли да регистрира плеъра в Европа (при мен има само US,CA и Mexico)
    3. До коя версия на софта се е ъпдейтнал последно

    Благодаря предварително

    Забравих да ви спомена какво работи на този плеър:

    1. USB-то поддържа клавиатура или мишка , а най добре ако си намерите безжична клавиатура със тъч пад ровенето из интернет си става все едно си пред компютъра

  7. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    63
    #21

    Re:LG ST600 SMART BOX

    Вчера го купих има БГ меню, на другите въпроси довечера ще ти отговоря когато съм у дома ,благодаря за информацията.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    31
    #22

    Re:LG ST600 SMART BOX

    Здравейте и аз да се изкажа за тази машинка.Основно я ползвам за гледане филми и снимки през DLNA,ползвам домашний медия сървър и без проблем и насичане си гледам филми от 8-20GB na 43" плазма.Удобно е защото не се налага да ползвам твърд диск за по големи филми.Относно WEB браузъра който има също е на прилично ниво,запаметил съм си няколко страници и директно си влизам когато искам да прочета нещо.LG APSS има много други апликации които не съм разглеждал подробно.LG PREMIUM също има интересни неща на който му се занимава да ги разлежда подробно.За мен лично за цена 99лв. си струва!!!

  10. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    26
    #23

    Re:LG ST600 SMART BOX

    А да ви питам , когато си създадете акаунт , има ли България в списъка със държави ?

    Аз от премиума нямам Facebook което е странно
    Едно от най - яките неща е Гугъл ърт , доста е удобно да си цъкаш пред тв-то

  11. Novice
    Тук е от
    Jul 2012
    Мнения
    1
    #24

    Re:LG ST600 SMART BOX

    Някой може ли да ми каже как могат да се гледат клипчета от VBOX7 или Youtube с интернет браузъра на плеъра, тъй като при мен не тръгват. Иска Flash plaer, който обаче не може да се инсталира както на компютър. Освен това в упътването пише, че браузърът работи само с версии на Flash до 8.
    „Уеб браузърът на този уред е различен от уеб браузъра на вашия компютър. Уеб браузърът на този уред не поддържа допълнителни плъгини и зависещи от платформата технологии, като ActiveX.
    Съвместими с този уред версии на Flash са версиите до Flash 8.“

    При проверка за обновления на софтуера на плеъра ми казва, че няма нищо за обновяване. Та в крайна сметка въпроса ми е може ли да се гледат тези клипчета или не може и ако маже как да стане.

  12. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    26
    #25

    Re:LG ST600 SMART BOX

    Клипчета от Vbox7 или други сайтове използващи Flash Player не могат да се гледат А за Youtube си има отделна програмка в плеъра с която си тръгва без проблем , при мен си тръгва и през браузъра youtube Доколкото четох по форумите , няма да има Flash Player 11 за ST600 , даже вчера му качих и неофицялния фирм LG_ST_6100B31_9_79_901 и пак нищо , така че може да забравиме за FP

  13. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    15
    #26

    Re:LG ST600 SMART BOX

    Някой ползвал ли е wi-fi на плеъра?

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    14
    #27

    Re:LG ST600 SMART BOX

    Аз има този плеер от месец и мога да кажа, че са пари хвърлени на вятъра. С плекс няма шанс да се изгледа каквото и да е .мкв, а с home media server е непредсказуемо - от 10 филма 5 тръгват, 5 не. Това е ако не се транскодират, ако се транскодират вървят, но звука упорито става дву канален, което ме дразни. Та като цяло, след като един месец се опитвах да го подкарам да работи нормално сега пак ги гледам филмите през HDMI на лаптопа с кабелче...

  16. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    63
    #28

    Отговор: LG ST600 SMART BOX

    Аз пък съм доволен само ,че смених home media server с някакъв руски беше не си спомням точно името и вече нямам проблем .

  17. Novice
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    8
    #29

    Отговор: LG ST600 SMART BOX

    Бихте ли ми помогнали с пускането на субтитрите. Опциите за суб. не са ми активни и няма как да се смени (мисля, че бяха зелено и лилаво поле) и да пусне 1251 или избор на суб.. Има избор на аудио канали, ако има повече от един, формат на картината и тн. Филмите са шарнати и вървят повечето, без mkv.
    Нямам опция за стартиране на субтитрите предварително, има само избор на филм и това е.
    Всички филми са с едно и също име като на субтитрите.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    75
    #30

    Отговор: LG ST600 SMART BOX

    Цитат Първоначално публикувано от BatGergi Виж публикацията
    Аз пък съм доволен само ,че смених home media server с някакъв руски беше не си спомням точно името и вече нямам проблем .
    Кажи името на тоз руски медия сървар и MKV Файловете вървят ли със субтитри

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 5
    Последно: 27-12-14, 14:00
  2. Търся Smart или 3D с Smart TV до 1000лв 32"-46"
    От radibg2 във форум Телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 18-09-14, 22:32
  3. Smart Pen
    От hristoslav2 във форум Хай-Тек джаджи
    Отговори: 0
    Последно: 20-10-13, 14:07
  4. LG ST600 SMART TV UPGRADER
    От Aikas във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 14-03-12, 22:34
  5. Smart Home
    От freelander във форум Черен списък
    Отговори: 22
    Последно: 13-11-06, 01:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе