Резултати от 1 до 3 от общо 3

Избор на HD медиа плейър до около 200 лв.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    63
    #1

    Избор на HD медиа плейър до около 200 лв.

    Здравейте!
    След като се оказа, че ТВ-то ми май няма да подкара субтитри през DLNA май се налага да си търся медия плеър, който да замени стария ми апацер. Последния ме дразни, защото хем забива, хем дистанционното лови само директно отпред.
    Та основно се колебая м/у A.C. Ryan Playon!HD Mini 2 и Western Digital Live 2011 (WDBGXT).
    Не ми трябва вътрешен диск или торент клиент - имам си NAS за това.
    Изискванията са ми:
    - Задължително да достъпва NAS-а по мрежата директно - не през DLNA!
    - TV-то ми е 3Д и колкото по-добре се държи с 3Д файлове, толкова по-добре. тук нямам никакъв опит - до сега ни един 3Д филм не съм гледал вкъщи и просто не знам какво да гледам и какво да чета.
    - Дистанционното да не изисква да стана от дивана, за да захапе... Имах първата версия на WD-то и май по-спомен и то беше проблемно.
    Та кой от двата е по-безпроблемен, чете повече работи и тн. Кой е с по-богато онлайн съдържание? Не че ще го ползвам много де, но да има...
    Тук да кажа, че основно ще го ползвам за гледане на филми - МКВ-та основно.
    Ако се сещате за друг плейър в тая ценова категория също приемам и други предложения.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    261
    #2

    Re:Избор на HD медиа плейър до около 200 лв.

    Цитат Първоначално публикувано от nikolav
    Здравейте!
    След като се оказа, че ТВ-то ми май няма да подкара субтитри през DLNA май се налага да си търся медия плеър, който да замени стария ми апацер. Последния ме дразни, защото хем забива, хем дистанционното лови само директно отпред.
    Та основно се колебая м/у A.C. Ryan Playon!HD Mini 2 и Western Digital Live 2011 (WDBGXT).
    Не ми трябва вътрешен диск или торент клиент - имам си NAS за това.
    Изискванията са ми:
    - Задължително да достъпва NAS-а по мрежата директно - не през DLNA!
    - TV-то ми е 3Д и колкото по-добре се държи с 3Д файлове, толкова по-добре. тук нямам никакъв опит - до сега ни един 3Д филм не съм гледал вкъщи и просто не знам какво да гледам и какво да чета.
    - Дистанционното да не изисква да стана от дивана, за да захапе... Имах първата версия на WD-то и май по-спомен и то беше проблемно.
    Та кой от двата е по-безпроблемен, чете повече работи и тн. Кой е с по-богато онлайн съдържание? Не че ще го ползвам много де, но да има...
    Тук да кажа, че основно ще го ползвам за гледане на филми - МКВ-та основно.
    Ако се сещате за друг плейър в тая ценова категория също приемам и други предложения.
    Вече доста е писано за плеъри с вълшебното "около 200 лв." в основната и богата тема- Помощ при избор на мултимедиен плейър така че тази е малко в повече и те препращам с този линк към въпроси близки до твоя в основната в която ако четеш последните страници може и да се ориентираш :
    https://forum.setcombg.com/index.php...html#msg544647
    Oтносно DLNA с тези плеъри не е задължителен (макар че го могат) - плейват си директно през мрежата от NAS-a. Относно 3D -то тези двата не са точно за тази работа макар че може да пускаш Half SBS (Side-By-Side) и анаглиф-(ако може да се нарече 3D това с двуцветните очила при което след 5 минути гледане после 2 дни боли глава).
    Успех и да знаеш избора накрая си е твой

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    63
    #3

    Re:Избор на HD медиа плейър до около 200 лв.

    10х за линка!
    Чета!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Избор на медиа плеър или Андроид мини компютър!!!
    От jovko във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 20
    Последно: 04-06-16, 09:56
  2. Продавам: Медиа плейър PopcornHour A-110
    От Hulkbg във форум Приключили продажби
    Отговори: 11
    Последно: 17-08-11, 08:13
  3. Отговори: 9
    Последно: 14-06-11, 11:38
  4. Избор на DVD плейър
    От ndpr във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 4
    Последно: 02-01-10, 18:31
  5. Помощ при избор на медиа плеър
    От cantharis във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 12
    Последно: 01-12-09, 21:28

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе