Страница 10 от 28 ПърваПърва ... 8910111220 ... ПоследноПоследно
Резултати от 136 до 150 от общо 416
Like Tree53Одобрявам

4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. npb
    npb е офлайн
    Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    289
    #136

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    X и Z серията на ZIDOO са с реалтек процесор и немога да си представя как картината и звука ще са по лоши от обикновен не специализиран за това процисор. В настроиките на H6 PRO липсват много неща в картина /HDR/ и звук. Качествен DTS има само при HDMI връзка при оптиката не минава DTS HD MA. Забрави за оптиката. Качеството на картината Х серията е супер сравнен с ДЮН и Попкорн. При X и Z серията звука каквото има в файла който пускаш това отива към ресивър. Звука си зависи от ресивъра. Относно дистанционното Х9S или Z9S уникално удобно е. Имаш програмируеми 4 бутона за слагане на приложения. Имаш самообучаващи бутони за ТВ или Ресивър. Само на Х20 е по добро - можеш него да го купиш отделно за 60 лв ако искаш. В момента за мен марката за плеър е ZIdoo.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #137

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Тия не стават ли - https://avelectronics.bg/index.php?_...timedia-player , не съм се интересувал отдавна - на хартия уж са добре ама май с предните имаше някакви дертове?

    Zidoo кой им е дистрибутора за България - гледам при румънците ги има?
    Този пост е редактиран от svetlio1; 05-01-19 в 22:08.

  4. npb
    npb е офлайн
    Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    289
    #138

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    За мен НЕ!!! Взех го август и слава бого успях да го върна и да си взема парите. Картината е супер но изостава звука от картината на филми с 5,1 или 7,1 DTS или DOLBY с вътрешния плеър или инсталиран Коди или друг. Изоставането не е постоянно във времето и варира в зависимост от колко е висок битрейта на филма и не можеш от ресивър да направиш нищо да ги съвпаднеш. Менюто и управлението е като висчките тяхни модели. Не променено от много години. Външни субтитри не се зареждат автоматично, Блу Реу меню няма. Дистанционното е без допълнителни бутони. За мен много пари искат за този модел. Може с по нов софтуер звука да са го опровили, но другите неща няма да променят. На хартия пишеха че свири SACD не тръгва.
    svetlio1 одобрява това.

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #139

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Венци, Ако си доволен от стоковият плеър на Сони и не търсиш Долби Трю и Атмос изчакай.Риалтек 1295 е стар процесор , март би трябвало китайците да пуснат нови боксове с нов софтуер и процесори- излязоха на Амлоджик би трябвало и Риалтек да пуснат нов.Както писах в друга тема имам боксове с Амлоджек и РТД1295 и им знам възможностите.Стоковият плеър на Зиду е прочут сред киноманите , но ще цитирам обзор от не по малко прочут руски сайт Когда речь идёт о качестве выводимого видео, то Zidoo X8/X9S/X10 и S912 (с отключённым шумодавом) равны. MYTH BUSTED! .


  6. Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Живее в
    Варна
    Мнения
    164
    #140

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Zidoo Z9S, Z10 и X20 са с Realtek 1296.

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #141

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Цитат Първоначално публикувано от dnedkov Виж публикацията
    Zidoo Z9S, Z10 и X20 са с Realtek 1296.
    Май се коментираше х10 ама може да съм се объркал.

    Изпратено от моят LG-K350 с помощта на Tapatalk

  8.  
     
  9. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    868
    #142

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Благодарим за изчерпателните отговори. Значи ако си взема Zidoo Z9S трябва да съм доволен. Наистина Х9S е с Realtek 1295 и Андроид 6 докато Z9S е с Realtek 1296 и Андроид 7.1.
    Няма как да се оплача от стоковият плеър на Сони до сега всичко е прочел и то с много добро качество на картината въпреки липсата на каквито и да е настройки(на плеъра), единствено като кусур бих казал е липсата на опция субтитрите да се свалят на долу(в черната лента) ама толкова за без пари.

    Продукти на Zidoo у нас откривам само в Емаг но там нямат Zidoo Z9S, някъде другаде бихте ли ми казали намират ли се. Принципно не ми е спешно изобщо, дори най-вероятно ще изчакам да видя Сони до къде ще я докарат с този Андроид 8 и чак тогава, просто ми се ще да имам някаква идея ако нещата станат на пожар.

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #143

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Това Зиду 500долара Но тенкс.Не е моят плеър .Ако не гониш мрежови възможности , доунлад на торенти и Атмос и сие, плеъри на 10-20% от цената на конкретното х20 ще ти свършат работа .Поне според мен.Но винаги можеш да дадеш 500+ пари и да се чувстваш хепи.

    Изпратено от моят LG-K350 с помощта на Tapatalk

  11. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    868
    #144

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Чакай бе човек, да не би аз да бъркам нещо... в Емаг го е имало за 399лв. само че е изчерпан в момента. Нали за този модел става дума https://www.emag.bg/multimedija-pley.../pd/D6L8HCBBM/
    Иначе и аз не давам 500+ пари , по скоро ТВ никога няма да види актуализация и ще си карам със стоковият плеър. Не гоня никакви мрежови възможности , доунлад на торенти и т.н. Просто искам да си гледам филмите и концертите с максимално качество на картината и звук толкова. Фактически разбрах че с него мога да си свалям директно торентите което може да се окаже благинка но до там.

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #145

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Имах впредвид Zidoo x20. Иначе горепосоченото го има в ГиърБест за 150 долара с доставката.Не знам какъв ти е ресивъра , но DD or DTS които отдава вграденият плеър не са максимално качество на звука.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    78
    #146

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Здравейте колеги, имам Zappiti 4K DUO, В менюто на видео плеъра има избор Color Depth Mode: 8bit, 10bit,12bit,16bit и auto. На някои ultra HD филми в описанието пише, че са 10bit.
    Нямам идея изобщо каква е разликата между изброените по-горе битове?
    Има ли значение на кое трябва да е или ма Auto?
    И имали особена разлика в картината изобщо?
    Благодаря предварително

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    49
    #147

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Остави си го на ауто най добре. Аз съм така.

  16. pab
    pab е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    75
    #148

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Здравейте! Моля, някой собственик на Zidoo Z9S да сподели дали плеъра има добро охлаждане и каква е температурата на процесора при натоварване? Имам Beelink Sea I, на койти съм сменил радиатора с по-голям, но съм монтирал и вътрешен хард диск и при плейване на "по-тежки" филми процесора загрява над 80 градуса. Та заслужава ли си да го сменям със Zidoo Z9S или със Zidoo Z10?

  17. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    868
    #149

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Някой сваля ли торенти директно на мултимедийният плеър на външен HDD свързан към USB? Правя някакви опити но без успех, има ли някакви чалъми или допълнителни настройки.

  18. tek
    tek е офлайн
    Member Аватара на tek
    Тук е от
    Jan 2019
    Живее в
    Пазарджик
    Мнения
    984
    #150

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Не съм опитвал до сега.
    Но, погледни този гайд дали ще помогне:
    How to Download a Torrent With Android

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 10 от 28 ПърваПърва ... 8910111220 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Media Player - Dune (всички модели)
    От hristoslav2 във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 535
    Последно: 18-05-21, 07:33
  2. Media Player - Egreat (всички модели)
    От bradqzata във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 50
    Последно: 21-02-19, 23:38
  3. Media Player - Apacer (всички модели)
    От RoliS във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 199
    Последно: 08-05-18, 17:50
  4. Media Player - HiMedia (всички модели)
    От orlie във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 99
    Последно: 17-12-17, 13:04
  5. Media Player - Zinwell (всички модели)
    От elcos във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 907
    Последно: 28-03-14, 13:49

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе