Страница 20 от 28 ПърваПърва ... 101819202122 ... ПоследноПоследно
Резултати от 286 до 300 от общо 416
Like Tree53Одобрявам

4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #286

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    На 18.5 също няма проблеми.Има ли защо да се сменя?
    DD излезе и от филмите директно от мрежата!Освен това най-тежкия файл който дадоха тук за проба върви супер.
    Само от нета 4к филмите накъсват.На 75mb съм от А1.Не знам къде е проблема,но другото всичко вече е 6.
    Освен това kodi-то има много хубав интерфейс(така се казваше майСлед като идеш на филм от твърдия диск(или флашка) показва инфото за резолюция,аудиоформати....
    Кофтито е,че когато говорих с продавача,каза че kodi е слаба програма и трябва да тегля VLC,MX,NOVA.
    Ама това да е зора.Не може да знае всичко човека.
    Благодаря отново!
    tek одобрява това.

  2.  
     
  3. tek
    tek е офлайн
    Member Аватара на tek
    Тук е от
    Jan 2019
    Живее в
    Пазарджик
    Мнения
    982
    #287

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Коди за Андроид е топ програма.
    Използвам е също и на компютъра, за стрийминг основно.
    Дори и да се използва само, офлайн за видео/аудио плеър (не за стрийминг със добавки за Android).
    пак е добре.
    Относно файловете с DD, и DTS те по принцип си вървят без "гимнастики" на Андроид.
    (само, като се направят настройките от пост #281)

    Проблема се появява само със DD+( Е-AC3).
    За това провери файла който пускаш дали е DD+

    Редакция: С 4К стрийминг филмите предполагам става дума за слаб интернет или добавката (KODI)
    Ако имаш възможност го свържи бокса с LAN кабел към рутера (директно).
    Този пост е редактиран от tek; 15-01-20 в 22:04.
    cable одобрява това.

  4. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #288

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    ''Използвам е също и на компютъра, за стрийминг основно.''
    Това с програма ли е по-добре или да добавя ZAMUNDA към kodi-то?Второто не знам как(адреса да се добави на местото за добавки???).И засега не го правя ,защото ако добавя ще търси винаги в Замунда или ще имам опции-с програма или Замунда?

    '' С 4К стрийминг филмите предполагам става дума за слаб интернет или добавката (KODI)''
    Aко е второто(кodi)какво следва?

    Ще прочета и темата за kodi ,да видим дали ще разбера нещо.

  5. Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    431
    #289

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Цитат Първоначално публикувано от cable Виж публикацията
    Това с програма ли е по-добре или да добавя ZAMUNDA към kodi-то?Второто не знам как(адреса да се добави на местото за добавки???).И засега не го правя ,защото ако добавя ще търси винаги в Замунда или ще имам опции-с програма или Замунда?



    Aко е второто(кodi)какво следва?

    Ще прочета и темата за kodi ,да видим дали ще разбера нещо.
    Сигурно за филм 40гб и нагоре интернета е слаб и накъсва.За филми с коди добавката Елементом е най-добре защото работи не само с замунда зелка и арена.Торрсерв работи и без коди с кино тренд,нум,нови цифрови релийзи.Виж в ютуба как се настройва елементум на технозон.Добавките замунда,зелка,арена ги има в хранилището на Марто.Инсталираш,регистрираш се и трябва да работят.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    12
    #290

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Здравейте,
    аз да попитам от тук изчетеното клоня към Ugoos AM6 Pro или Beelink GT King Pro, виждам че 4k върви всичко което мен ме устройва перфектно, също и Dolby Atmos ако правилно съм разбрал та въпросите ми са следните:
    -ако реша да взема някой от тях от gearbest освен доставка какво други разходи да предвидя (митница?мито?) не можах да разбера от къде се изпраща
    -има ли по евтина алтернатива която да върши същото като гореизброените машинки
    -в моя случай цялото ми съдържание е на nas и до сега го плейвах на един ac ryan но той не може да плейва 4к и затова е нужна смяна , също така ресиивъра ми е 7 канален но не поддържа Dolby atmos предполагам няма да е проблем да се пусне филма да звучи стерео докато подменя ресийвъра
    Ще съм благодарен на всякаква помощ

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Живее в
    Варна
    Мнения
    164
    #291

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    С Гиърбест внимавай, ако няма избор на склад, твърде вероятно е да дойде от Китай и да те накарат да плащаш мито и ДДС. Няма ли ги в Алито?
    Би трябвало коди да даунгрейдне атмоса до 5.1. Има такава отметка в настройките.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    431
    #292

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Цитат Първоначално публикувано от veskox Виж публикацията
    Здравейте,
    аз да попитам от тук изчетеното клоня към Ugoos AM6 Pro или Beelink GT King Pro, виждам че 4k върви всичко което мен ме устройва перфектно, също и Dolby Atmos ако правилно съм разбрал та въпросите ми са следните:
    -ако реша да взема някой от тях от gearbest освен доставка какво други разходи да предвидя (митница?мито?) не можах да разбера от къде се изпраща
    -има ли по евтина алтернатива която да върши същото като гореизброените машинки
    -в моя случай цялото ми съдържание е на nas и до сега го плейвах на един ac ryan но той не може да плейва 4к и затова е нужна смяна , също така ресиивъра ми е 7 канален но не поддържа Dolby atmos предполагам няма да е проблем да се пусне филма да звучи стерео докато подменя ресийвъра
    Ще съм благодарен на всякаква помощ
    https://tv-rai.com/vendor/ugoos

  10. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    12
    #293

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Цитат Първоначално публикувано от gogogogov Виж публикацията
    мисля да стрелям с един AM6 Pro и да приключа сагата точно тук ги гледах и са на приемлива цена

  11. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    89
    #294

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Преди 1 седмица излезна АМ6 PLUS ,той е по-добър подържа Dolby Vision и Dolby Atmos на хардуерно ниво защото имат платен лиценз чипа е друг -S922 XJ.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    12
    #295

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    от tv-rai ме разочароваха че го нямат наличен AM6 Pro та знам ли накрая зависи кога ще се появи на пазара Plus версията и на какви пари. Други алтернативи също приемам ако някой знае да сподели
    Този пост е редактиран от veskox; 16-01-20 в 15:03.

  13. Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    431
    #296

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Цитат Първоначално публикувано от veskox Виж публикацията
    от tv-rai ме разочароваха че го нямат наличен AM6 Pro та знам ли накрая зависи кога ще се появи на пазара Plus версията и на какви пари
    https://tv-rai.com/vendor/ugoos
    Пише,че го има.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    652
    #297

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Цитат Първоначално публикувано от veskox Виж публикацията
    Здравейте,
    аз да попитам от тук изчетеното клоня към Ugoos AM6 Pro или Beelink GT King Pro, виждам че 4k върви всичко което мен ме устройва перфектно, също и Dolby Atmos ако правилно съм разбрал та въпросите ми са следните:
    -ако реша да взема някой от тях от gearbest освен доставка какво други разходи да предвидя (митница?мито?) не можах да разбера от къде се изпраща
    -има ли по евтина алтернатива която да върши същото като гореизброените машинки
    -в моя случай цялото ми съдържание е на nas и до сега го плейвах на един ac ryan но той не може да плейва 4к и затова е нужна смяна , също така ресиивъра ми е 7 канален но не поддържа Dolby atmos предполагам няма да е проблем да се пусне филма да звучи стерео докато подменя ресийвъра
    Ще съм благодарен на всякаква помощ
    За доставката, всичко зависи от това, къде получаваш. До сега не съм плащал мито на поръчки от Gearbest (складовете в Китай). Всичко съм си взимал от пощата.

    За звука, като пуснеш филма, плейъра пуска всичките канали към ресивера, а ресивера ти пуска само това, което имаш налично или което той поддържа.

    С тия плейъри, аз лично бих се притеснявал не от хардуера, а от това, което софтуера ще съумее да пусне към ресивера. До сега май не съм видял някой, който да няма някакъв проблем с пускането на звук без обработка към ресивера. Дори 5 мнения над моето се обсъжда как на някакъв Ugoos да се оправи Dolby Digital Plus-а...

    300+лв са nVIDIA SHIELD територия.
    Ако ще даваш 300+лв, взимаш nVIDIA Shield втора ръка (за по-малко) и забравяш за проблемите с каквото и да било.
    Ако искаш задължително ново, новата nVIDIA SHIELD Pro е 219 ЕВРО (428лв). По-малкия модел е 159 EUR (310лв).
    Китайските кутийки не могат да им стъпят и на малкия пръст по производителност и съвместимост. Единствено по входове/изходи, но то с Китайските производители е малко съмнително до колко са функционални тези допълнителни екстри, за които Android/Android TV не е предвиден.
    Този пост е редактиран от w00x; 16-01-20 в 15:34.

  16. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #298

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Цитат Първоначално публикувано от veskox Виж публикацията
    от tv-rai ме разочароваха че го нямат наличен AM6 Pro та знам ли накрая зависи кога ще се появи на пазара Plus версията и на какви пари. Други алтернативи също приемам ако някой знае да сподели
    Руснака в клповете твърди,че и без pro -то може.Не били потребни толкова ram и.др.Може да е прав,аз като не знам за всеки случай.Работата е,че няма голяма разлика в цената,ама ако питаш за отстъпка,мисля , че ще стане към 250(кат нямат другия).

  17. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    12
    #299

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Цитат Първоначално публикувано от w00x Виж публикацията
    За доставката, всичко зависи от това, къде получаваш. До сега не съм плащал мито на поръчки от Gearbest (складовете в Китай). Всичко съм си взимал от пощата.

    За звука, като пуснеш филма, плейъра пуска всичките канали към ресивера, а ресивера ти пуска само това, което имаш налично или което той поддържа.

    С тия плейъри, аз лично бих се притеснявал не от хардуера, а от това, което софтуера ще съумее да пусне към ресивера. До сега май не съм видял някой, който да няма някакъв проблем с пускането на звук без обработка към ресивера. Дори 5 мнения над моето се обсъжда как на някакъв Ugoos да се оправи Dolby Digital Plus-а...

    300+лв са nVIDIA SHIELD територия.
    Ако ще даваш 300+лв, взимаш nVIDIA Shield втора ръка (за по-малко) и забравяш за проблемите с каквото и да било.
    Ако искаш задължително ново, новата nVIDIA SHIELD Pro е 199 ЕВРО (390лв). По-малкия модел е 149 EUR (291лв).
    Китайските кутийки не могат да им стъпят и на малкия пръст по производителност и съвместимост. Единствено по входове/изходи, но то с Китайските производители е малко съмнително до колко са функционални тези допълнителни екстри, за които Android/Android TV не е предвиден.
    Добре и това съм го мислил да купя shield но тогава имам доста нейзвесни как трябва да стане свързването на звук, в моя случай ресийвъра има 2 хдми входа и 1 изход той не е 4к и ако ги ползвам Shield -> HDMI -> ресийвър и от ресийвър към ТВ предполагам че няма да мога да гледам 4к филми и тогава ще трябва да го вържа по сегашния начин както е вързан стария плеър, директно плеър(shield) -> hdmi-> ТВ и от ТВ звука до ресийвъра с оптика, и в последствие ще трябва ресийвър който поддържа 4к видео за да се включат пс4, плеър в него и от него да излезе един хдми и да влезе в ТВ, поне аз така го виждам също има ли в БГ от къде да се купи shield защото не го намирам никъде или от европа поне

  18. Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    431
    #300

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Цитат Първоначално публикувано от veskox Виж публикацията
    Добре и това съм го мислил да купя shield но тогава имам доста нейзвесни как трябва да стане свързването на звук, в моя случай ресийвъра има 2 хдми входа и 1 изход той не е 4к и ако ги ползвам Shield -> HDMI -> ресийвър и от ресийвър към ТВ предполагам че няма да мога да гледам 4к филми и тогава ще трябва да го вържа по сегашния начин както е вързан стария плеър, директно плеър(shield) -> hdmi-> ТВ и от ТВ звука до ресийвъра с оптика, и в последствие ще трябва ресийвър който поддържа 4к видео за да се включат пс4, плеър в него и от него да излезе един хдми и да влезе в ТВ, поне аз така го виждам също има ли в БГ от къде да се купи shield защото не го намирам никъде или от европа поне
    https://www.amazon.com/NVIDIA-Shield.../dp/B07YP9FBMM

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 20 от 28 ПърваПърва ... 101819202122 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Media Player - Dune (всички модели)
    От hristoslav2 във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 535
    Последно: 18-05-21, 07:33
  2. Media Player - Egreat (всички модели)
    От bradqzata във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 50
    Последно: 21-02-19, 23:38
  3. Media Player - Apacer (всички модели)
    От RoliS във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 199
    Последно: 08-05-18, 17:50
  4. Media Player - HiMedia (всички модели)
    От orlie във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 99
    Последно: 17-12-17, 13:04
  5. Media Player - Zinwell (всички модели)
    От elcos във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 907
    Последно: 28-03-14, 13:49

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе