Страница 12 от 29 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследноПоследно
Резултати от 166 до 180 от общо 430
Like Tree54Одобрявам

4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Мнения
    384
    #166

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Цитат Първоначално публикувано от gogogogov Виж публикацията
    Beelink Content of the article
    https://ugoos.com/ugoos-am6-pro-amlo...xtended-memory
    Сигурно няма бокс който се справя с всички формати.Защо сваляш филми като имаш тв бокс.Гледай ги без да ги сваляш.100Mbps интернет стига да гледаш филми 50гб.Beelink има модел за 60 долара в който може да сложиш диск.
    Към Mibox не може да се върже външна памет за гледане онлайн (Kodi в частност). Може ли малко повече инфо ? Как ? Благодаря.

  2.  
     
  3. tek
    tek е офлайн
    Senior Member Аватара на tek
    Тук е от
    Jan 2019
    Живее в
    Пазарджик
    Мнения
    1,014
    #167

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Как да на може да се свърже Xiaomi Mi Box S 4K. със външна памет. Има си USB, на което може да свържеш всяко устройство било то външен хард диск, флаш памет и прочие.
    Ако добавиш и USB хъб може да свържеш повече от едно устройство.
    За гледане на Online съдържание, не ти трябва външна памет (едното няма връзка с другото). Това се отнася и за всеки TV Box.
    Ако няма да пускаш филми с голям размер (GB): висока резолюция и многоканално аудио, да играеш тежки игри не ти трябва висок клас TV Box

    gogogogov Имаш ли някоя "тайна" добaвка за Kodi която работи тръгват 99 процента от новите и стари филмите/сериалите минимум със 1080p с многоканално аудио.
    (не говоря за стрийминг от bg торенти)
    Защото аз не съм намерил още такава. Kodi PopcornTime, е последната която прeпоръчваx . Но напоследък не работи.
    Опитвал съм какви ли не добавки (през годините), нови и изпитани. Но 100 процента работеща със филма/сериала който търся няма.
    Някой път се получават и грешки , не се свалят титрите от добавката за субтитри от бг сайтовете.
    Основно само сериалите и по casual филчета стриймвам. По сериозните се свалят задължително с добро качество от 10 GB нагоре.

  4. Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Мнения
    384
    #168

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Според тази информация http://makesmarttv.net/mi-box-oreo-a...ue-ntfs-exfat/ и това, което аз съм пробвал не може out of the box. Не съм си играл за FAT32 и да пусна филма през Zamunda директно.
    Този пост е редактиран от stoyanow; 28-10-19 в 21:31.

  5. Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    436
    #169

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Цитат Първоначално публикувано от tek Виж публикацията
    Как да на може да се свърже Xiaomi Mi Box S 4K. със външна памет. Има си USB, на което може да свържеш всяко устройство било то външен хард диск, флаш памет и прочие.
    Ако добавиш и USB хъб може да свържеш повече от едно устройство.
    За гледане на Online съдържание, не ти трябва външна памет (едното няма връзка с другото). Това се отнася и за всеки TV Box.
    Ако няма да пускаш филми с голям размер (GB): висока резолюция и многоканално аудио, да играеш тежки игри не ти трябва висок клас TV Box

    gogogogov Имаш ли някоя "тайна" добaвка за Kodi която работи тръгват 99 процента от новите и стари филмите/сериалите минимум със 1080p с многоканално аудио.
    (не говоря за стрийминг от bg торенти)
    Защото аз не съм намерил още такава. Kodi PopcornTime, е последната която прeпоръчваx . Но напоследък не работи.
    Опитвал съм какви ли не добавки (през годините), нови и изпитани. Но 100 процента работеща със филма/сериала който търся няма.
    Някой път се получават и грешки , не се свалят титрите от добавката за субтитри от бг сайтовете.
    Основно само сериалите и по casual филчета стриймвам. По сериозните се свалят задължително с добро качество от 10 GB нагоре.
    Гледал съм с Gaia през Елементум и Торрсерв.Незнам да ли работи сега.Има приложения за филми кaто NUM.Kinotrend,Kinohd,Hd video box свалят се с Torrserv и гледаш с плеар какъвто имаш на бокса.Най добре с коди,спмц,мх,влц,арчос,нова и др.

  6. Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    669
    #170

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Андроид боксовете ги тествам с това видео доста ги тормози - особено с 4 ядрени процесори, но и един лаптоп с процесор i5-5200U и 8 GB RAM DDR3 и последна версия КОДИ не се справя с него. С това 7.1 аудиото
    Този пост е редактиран от morandis; 28-10-19 в 23:19.

  7. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,591
    #171

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    https://www.trustedreviews.com/news/...box=1572271394

    - едно ревю на новите shield TV/pro
    tek одобрява това.

  8.  
     
  9. tek
    tek е офлайн
    Senior Member Аватара на tek
    Тук е от
    Jan 2019
    Живее в
    Пазарджик
    Мнения
    1,014
    #172

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Тествах за проба следното видео (Samsung_SUHD_Colorful_Food.ts). И ми се струва не толкова "тежко"
    Без проблем се плейва на Minix U9-H (8 cores) , пуснато през Kodi 18.4.
    П.П. Преди време бях намирал доста по ресурсоемки видеа за тестване на телевизори. Но, не бяха толкова ефектни, (изтрих ги) от горното.
    Направо ми "потекоха лигите" докато го гледах.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,647
    #173

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Имаше торент тракери, които отчитаха коефициента на свалено-качено и като паднеш под определен процент и рязваха акаунта. Гледам, че масово се използва "гледане направо от тракера", което също е един вид сваляне без сийдване. Рано или късно подобни акаунти ще бъдат замразени според мен.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    90
    #174

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Стоковия плеър на Minix или Ugoos,добър ли е както на Zidoo x9s.Мисля да си взема някои от новите им боксове.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    90
    #175

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Цитат Първоначално публикувано от kar4o73 Виж публикацията
    Стоковия плеър на Minix или Ugoos,добър ли е както на Zidoo x9s.Мисля да си взема някои от новите им боксове.
    Какво става, няма ли собственици на въпросните плеъри.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    39
    #176

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Цитат Първоначално публикувано от VanDan Виж публикацията
    Имаше торент тракери, които отчитаха коефициента на свалено-качено и като паднеш под определен процент и рязваха акаунта. Гледам, че масово се използва "гледане направо от тракера", което също е един вид сваляне без сийдване. Рано или късно подобни акаунти ще бъдат замразени според мен.
    Здравей.То и сега си ги има и смисъла и работата на торента е във свалянето и споделянето,ако даден торент не го свали никой,няма да може да се гледа онлайн.Торента не се записва на тракера.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,647
    #177

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Аз това го знам добре, но очевидно няма толкова рестрикции за коефициент, защото всичките тези гледания от ТВ и плеари в реално време по никакъв начин нямат общо със сийдването.

  16. Junior Member
    Тук е от
    May 2015
    Живее в
    София
    Мнения
    18
    #178

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    https://shop.dune-hd.com/products/dune-hd-max-4k
    някакви отзиви от това бонбонче?
    цената не е фактор, и нещо подобно ако може да предложите

  17. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #179

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Докато се чудя какъв нов плейер да си купя днес изпробвах стария да пусна на ресивера през spdif.В началото се зарадвах,че поне стандарта е нормален ,но след около час слушане на радио звука прекъсна и се оказа,че ресивера е блокирал.След изключване от тока и включване пак проработи,но след като иде на входа от плейера пак блокира.Плейерът е стар и знам че е некачествен,но аз съм го купих за почти единственното приложение което ми трябваше,а то е да играя бридж в bbo.
    Ако някой му е ясно на какво се дължи това моля да сподели.
    Сега гледам някои по-добри с цел повече приложения,какво мислите за този(не ми се дават много пари,защото много бързо се променят нещата):
    https://edigital.bg/multimedijni-ple...a-pler-p482414

  18. Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    436
    #180

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Цитат Първоначално публикувано от cable Виж публикацията
    Докато се чудя какъв нов плейер да си купя днес изпробвах стария да пусна на ресивера през spdif.В началото се зарадвах,че поне стандарта е нормален ,но след около час слушане на радио звука прекъсна и се оказа,че ресивера е блокирал.След изключване от тока и включване пак проработи,но след като иде на входа от плейера пак блокира.Плейерът е стар и знам че е некачествен,но аз съм го купих за почти единственното приложение което ми трябваше,а то е да играя бридж в bbo.
    Ако някой му е ясно на какво се дължи това моля да сподели.
    Сега гледам някои по-добри с цел повече приложения,какво мислите за този(не ми се дават много пари,защото много бързо се променят нещата):
    https://edigital.bg/multimedijni-ple...a-pler-p482414
    Виж nvidia shild pro 2019,khadas vin3,ugoos a6 pro,beelink gt king,zidoo z9s.nvidia е най добра.https://www.amazon.com/gp/product/B0...79ebb40b69927c

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 12 от 29 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Media Player - Dune (всички модели)
    От hristoslav2 във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 535
    Последно: 18-05-21, 07:33
  2. Media Player - Egreat (всички модели)
    От bradqzata във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 50
    Последно: 21-02-19, 23:38
  3. Media Player - Apacer (всички модели)
    От RoliS във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 199
    Последно: 08-05-18, 17:50
  4. Media Player - HiMedia (всички модели)
    От orlie във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 99
    Последно: 17-12-17, 13:04
  5. Media Player - Zinwell (всички модели)
    От elcos във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 907
    Последно: 28-03-14, 13:49

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе